×
Search
Generic filters

NAUJIENA! ELEKTRONINIS DOVANŲ KUPONAS

2020-12-09
Dovanų kuponas
2020-12-09

NAUJIENA! ELEKTRONINIS DOVANŲ KUPONAS

DEXTERA dovanų kuponą nuo šiol galima įsigyti ir elektroninė parduotuvėje! Nepraleiskite progos, įsigykite dabar ir padovanokite namų jaukumą brangiausiems žmonėms. DEXTERA dovanų kuponas – apgalvota ir praktiška dovana. Kupono gavėjas galės rinktis iš plataus DEXTERA gaminių asortimento –  nuo klasikinių roletų ar prabangių medinių žaliuzių iki funkcionalių ir estetiškų tinklelių nuo vabzdžių ar markizių.

Kai situacija Lietuvoje ir visame pasaulyje yra įtempta, elektroninis dovanų kuponas – tinkamiausia dovana. Jį įsigyti galite saugiai ir patogiai būdami savo namuose, o net jeigu neturėsite galimybės susitikti su dovanos gavėju, elektroninį kuponą gali nusiųsti el. paštu. Tokiu būdu užtikrinsite saugumą ir pradžiuginsite artimus žmones praktiška dovana.

DEXTERA dovanų kupono panaudojimo taisyklės.

  • Su dovanų kuponu galima atsiskaityti už bet kurį DEXTERA gaminį ar paslaugą.
  • Dovanų kuponas nekeičiamas į grynuosius pinigus. Jeigu užsakymo suma viršija kupone nurodytą sumą, skirtumą apmoka klientas.
  • Jeigu užsakymo suma nesiekia kupone nurodytos sumos – skirtumas nėra grąžinamas.
  • Įsigyjant dovanų kuponą nuolaidos yra netaikomos. Panaudojant dovanų kuponą, įsigyjamam gaminiui/paslaugai yra taikomos tuo metu vykstančios nuolaidų akcijos.
  • Gaminių užsakymo būdai: registruokitės matavimui salone, telefonu 8 800 00013, el.paštu uzsakymai@dextera.lt arba „chat“ pokalbiu tinklapyje www.dextera.lt . DEXTERA konsultantas nemokamai atvyks į namus su pavyzdžiais, pakonsultuos ir išmatuos langus bei pasiūlys geriausią sprendimą.
  • Dovanų kuponas galioja 3 mėnesius nuo išdavimo datos.
  • Dovanų kupono negalima panaudoti DEXTERA elektroninėje parduotuvėje.

DEXTERA kuponas – dovana, kuri džiugins ilgai!

 

https://dextera.lt/naujienos/