×
Search
Generic filters

„WAREMA“ MARKIZĖS – VOKIŠKA KOKYBĖ JŪSŲ TERASAI

2020-11-13
Terasinė markizė
2020-11-13

„WAREMA“ MARKIZĖS – VOKIŠKA KOKYBĖ JŪSŲ TERASAI

Ruduo – puikus metas kurti namų jaukumą, stilių bei komfortą. „Dextera“ atstovų teigimu, iš anksto rūpindamiesi apsaugos nuo saulės sprendimais, sutaupysite laiko ir lėšų bei galėsite nuodugniai apsvarstyti visus kylančius klausimus. Šio sezono naujiena – itin prabangi ir šiuolaikiška vokiečių gamintojo „Warema“ markizių kolekcija TERREA.

„Warema“ – prabanga ir individualūs sprendimai

Šis vokiečių gamintojas turi ilgametę apsaugos nuo saulės sistemų kūrimo patirtį ir derina geriausias tradicijas bei inovatyvius, nuolat tobulėjančius, išmanius sprendimus. Pažangiausios technologijos garantuoja „Warema“ gaminių ilgaamžiškumą, estetiškumą ir funkcionalumą. Naujosios markizės, skirtos terasai, leidžia mėgautis optimaliu pavėsiu, užtikrina maksimalų komfortą ir harmoningai integruojasi į pastato dizaino visumą.

Aukščiausios kokybės, elegantiška ir rafinuota markizių kolekcija padarys jūsų terasą išskirtine.  Pasitelkite papildomą LED apšvietimą ir sukurkite dar jaukesnę atmosferą ne tik dieną, bet ir vakare.  Integruokite spindulinį šildytuvą bei WMS vėjo jutiklį, kuris suteiktų dar daugiau komforto ir leistų mėgautis aplinka, esant vėsiems, žvarbiems orams. Plati konstrukcijų ir rėmo spalvų paletė suteiks galimybę markizes pritaikyti pagal individualų namo projektą.

Markizė „TERREA K50“ – originalus pasirinkimas nedidelei terasai

Kasetinė markizė „TERREA K50“ suteikia optimalų pavėsį net mažiausiose terasose ir balkonuose. Plokščias, mažų matmenų dizainas užtikrina kompaktiškumą. Tvirta aliuminio konstrukcija, pažangiausi technologiniai sprendimai garantuoja gaminio patvarumą. Ši markizė pasižymi unikalia kubine forma, suteikiančia funkcionalumo ir savitos estetikos. Platus konstrukcijų ir audinių spalvų pasirinkimas leidžia sukurti itin originalius, vienetinius sprendimus.

Dėl uždaros kasetės „TERREA K50“ leidžiama montuoti apsaugotose ir neapsaugotose nuo nepalankių oro sąlygų vietose. Siūlomas audinys –  standartinis arba „Lumera“ akrilas, pritaikomas bet kokioms oro sąlygoms. Markizes galima valdyti keliais būdais:  „WMS“ radijo bangų varikliu, saulės elementais varoma pavara arba rankena.

Markizė „TERREA K70“ –  išskirtinis sprendimas plokštiems arba vieno šlaito stogams

Kasetinė markizė „TERREA K70“ pasižymi nedideliais matmenimis ir stačiakampio formos konstrukcija. Būtent dėl šių savybių „TERREA K70“ puikiai priglunda prie kubinių formų pastatų su plokščiais arba vieno šlaito stogais. Šios markizės didelį populiarumą lemia įvairių dizaino variantų galimybės dėl plataus konstrukcijų ir rėmo spalvų pasirinkimo. Svarbu ir tai, jog kasetė suteikia patikimą markizės audinio ir alkūnių apsaugą nuo purvo ir nepalankių oro sąlygų. Integruotas „WMS Comfort“ valdymas, elektrinė pavara užtikrina itin patogų markizės naudojimą. Taip pat galima pasirinkti ne tik standartinį, bet ir visoms oro sąlygoms pritaikytą  audinį – „Lumera“  akrilą.

„Dextera“ kviečia apsilankyti internetiniame puslapyje Dextera.lt arba salone ir, gavus išsamią informaciją bei malonią specialistų konsultaciją, išsirinkti originalią, kokybišką, ilgaamžę ir estetišką apsaugos nuo saulės sistemą rudenį – be didelių grūsčių ir pačiomis palankiausiomis kainomis.

 

https://dextera.lt/naujienos/