×
Search
Generic filters

DEXTERA KARANTINĄ IŠNAUDOJO FIZINIŲ SALONŲ ATNAUJINIMUI

2020-06-18
2020-06-18

DEXTERA KARANTINĄ IŠNAUDOJO FIZINIŲ SALONŲ ATNAUJINIMUI

Esame kokybiškus ir efektyvius saulės kontrolės sprendimus kurianti įmonė, nuolat keičiamės ir siekiame atliepti klientų poreikius, todėl karantino laikotarpiu atnaujinome Vilniuje ir Kaune esančius fizinius salonus. Pirkėjus pasitinkame su gausesnėmis ekspozicijomis, naujomis audinių kolekcijomis bei pažangiausiais išmaniais sprendimais.

Išmanūs ir netradiciniai sprendimai Eigulių g. salone Vilniuje

Erdviame, šviesiame salone, įsikūrusiame Eigulių g. 21 Vilniuje, galima susipažinti su DEXTERA prekių asortimento naujienomis, apžiūrėti roletų ir žaliuzių kolekcijas bei susipažinti su įvairiais jų valdymo būdais. Šis salonas yra itin mėgstamas interjero dizainerių, pastatų projektuotojų bei architektų, nes jame galima pamatyti ir aptarti nestandartinius bei išmanius sprendimus. Eigulių salone Vilniuje dažnai lankosi ir nuosavų namų šeimininkai, kurie siekia įgyvendinti originalias  idėjas ir mėgaujasi kūrybine laisve. Jie statosi nestandartinius namus, drąsiai eksperimentuoja tiek su namo fasadu, tiek su interjeru.

Čia galima rasti ir išmanaus namo sprendimus bei fiziškai apžiūrėti pergola pavėsinę. Pergolė – tai modernus pavėsinės sprendimas, leidžiantis efektyviai išplėsti poilsio erdves – todėl tarp verslo klientų jas renkasi restoranai, kavinės, SPA. Tiesa, pergoles pamėgo ir nuosavų namų savininkai –  tie, kurie mėgsta estetiką, technologijas bei nori mėgautis poilsiu terasoje ištisus metus, ne tik vasarą. Pergola pavėsinės yra tobulas sprendimas terasai, erdvė originaliems ir nestandartiniams norams.

Saulės kontrolės sistemos gali būti valdomos tiek nuotoliniu būdu veikiančiais pulteliais, tiek mobiliųjų aplikacijų programėlėmis arba jos gali būti priklausomos nuo ant stogo montuojamos orų stotelės. Tokie valdymo būdai suteikia patogumą ir leidžia mėgautis sprendimais pagal individualios šeimos ar biuro kolegų poreikius. Užsukite ir pamatykite patys.

Šis salonas dirba nuo pirmadienio iki ketvirtadienio 8 – 17 val., penktadienį pirkėjai laukiami 8 – 16 val.

Ilgiausias darbo laikas – DEXTERA salone, PC „Banginis“

Salonas, įsikūręs prekybos centre „Banginis“ (Lukšio g. 34), taip pat po karantino atvėrė duris atsinaujinęs. Jaukiame ir moderniame salone pristatomas platus DEXTERA prekių asortimentas. Čia galėsite pamatyti medines, aliuminines, tekstilines, plisuotas, vertikalias žaliuzes, bei  palyginti jas tarpusavyje. Ekspozicijoje taip pat rasite klasikinius, diena-naktis roletus, fotoroletus, roletus stoglangiams, galėsite išbandyti skirtingus valdymo būdus, o paslaugūs konsultantai mielai pasidalins rekomendacijomis ir patarimais.

Ieškote tinklelių nuo uodų ir žiedadulkių, sprendimų namų fasadui? Užsukite ir patys apžiūrėkite – fasado roletus ir žaliuzes, apsaugines žaliuzes, markizes terasoms ir balkonams, garažo vartus ir pakeliamus užtvarus.

„Banginio“ DEXTERA saloną renkasi pirkėjai, kurie negali tvarkyti reikalų darbo valandomis, kuriems patogiausias laikas yra vakarais  arba savaitgaliais. Šis DEXTERA salonas dirba nuo 8 val. ryto iki 20 val. vakaro, šeštadienį – 09 – 19 val., o sekmadienį – 9 – 16 val.

Kauniečiams puikiai pažįstamas DEXTERA salonas Jonavos g.

Kauniečiai dažnai naudoja DEXTERA vardą kaip orientyrą šioje judrioje Kauno miesto gatvėje. Jonavos g. 260 esantis DEXTERA salonas veikia daugiau kaip dvidešimt metų. Šiame, kaip ir kituose DEXTERA salonuose, rasite gausią vidaus ir fasado roletų bei žaliuzių, terasos markizių ir kitų gaminių ekspoziciją. Atvykite, peržiūrėkite katalogus, pasitarkite su konsultantais. Įsitikinsite patys, kokį didelį vaidmenį namų interjerui ir Jūsų patogumui daro kokybiški ir tinkamai parinkti roletai, žaliuzės bei kiti langams skirti gaminiai.

DEXTERA pirmoji Lietuvoje ėmė gaminti roletus ir žaliuzes, ir savo patirtį nuolat papildo naujomis technologijomis, kad galėtų pasiūlyti jums ne tik aukštos kokybės produktus, bet ir automatizuotus sprendimus bei jų integravimą į išmanių namų ar biurų sistemą. Kauniečiai, įsitikinkite tuo patys – DEXTERA salonas Kaune laukia jūsų pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8 val. iki 18 val., o penktadienį – iki 17 val.

DEXTERA prekybos salonų tinklas – didžiausias Lietuvoje

Klientų laukiame ir kituose DEXTERA salonuose, įsikūrusiuose Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Jonavoje, Mažeikiuose, Utenoje, Telšiuose, Plungėje. Visų  DEXTERA salonų adresus ir darbo laiką galima sužinoti interneto svetainėje www.dextera.lt. Visuose salonuose yra atnaujinti audinių pavyzdžiai, ekspozicijose – platus žaliuzių, roletų, tinklelių nuo uodų, tinklelių nuo žiedadulių, terasos markizių, automatinių garažo vartų ir kitų gaminių pasirinkimas.

DEXTERA salonuose galite ne tik rinktis norimus gaminius, bet ir užsisakyti nemokamą profesionalios dizainerės konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus. Mūsų specialistai dirba visoje Lietuvoje.

https://dextera.lt/naujienos/