×
Search
Generic filters

Nauja plisuotų žaliuzių audinių kolekcija

2021-01-21
Plisuotos žaliuzės
2021-01-21

Nauja plisuotų žaliuzių audinių kolekcija

Visi norime sukurti išskirtinį jaukumą ir stilingą aplinką savo namuose ar darbo erdvėje. Langų dekoras ne tik praktiškas ir reikalingas akcentas, bet ir puikus būdas, papildyti namų interjerą ar suteikti jam išskirtinumo. Todėl norime atkreipti jūsų dėmesį į vis labiau Lietuvoje populiarėjančias, madingas plisuotas žaliuzes už patrauklią kainą.

„Yra bent jau trys labai svarbios priežastys, kodėl klientams rekomenduoju rinktis plisuotas žaliuzes – tai jų funkcionalumas, galimybė jums patiems spręsti, kiek saulės ar šviesos įsileisti į savo kambarį, ir gausus audinių pasirinkimas“, – pataria DEXTERA dizainerė Ineta Šidlauskienė.

Plisuotos žaliuzės – išskirtinis funkcionalumas

Plisuotos žaliuzės yra armonikėlės principu sulankstyto audinio žaliuzės, kurios paverčia interjerą jaukiu ir, be abejo, suteikia namams ar darbo erdvei reikalingą apsaugą nuo saulės. Plisuotos žaliuzės –  universalios  savo paprastumu ir pritaikymo galimybėmis:

  • Plisuotos žaliuzės valdomos tiek iš viršaus į apačią, tiek iš apačios į viršų, tad galima uždengti tiesioginę saulę ir  neprarasti natūralios dienos šviesos.
  • Plisuotas žaliuzes itin geras pasirinkimas gyvenantiems pirmame aukšte, nes jų valdymas iš apačios į viršų leidžia uždengti langą iki norimo aukščio – taip galite susikurti privatumą nuo pašalinių akių ir kartu mėgautis vaizdu pro langą.
  • Plisuotos žaliuzės pritaikomos ir nestandartiniams  langams: ovaliems, arkiniams, trikampiams.
  • Plisuotas žaliuzes galima valdyti tiek rankiniu, tiek automatiniu būdu (aktualu išmaniuose/moderniuose namuose, turintiems vaikų).

Kūrybiškas sprendimas stoglangiams

Dažnai yra manoma, kad  stoglangius namuose įsirengia itin kūrybiškos asmenybės. Mes visiškai sutinkame, kad stoglangiai suteikia kambariui  daugiau šviesos ir jaukumo. Saulės spinduliais malonu mėgautis, kai ilsiesi, tačiau jeigu norisi žiūrėti televizorių arba dirbti prie kompiuterio, tada norisi pasislėpti nuo saulės spindulių.

Pasviriems stogo langams netinka klasikinės užuolaidos – bet tobulai tiks plisuotos žaliuzės! Tai vienas praktiškiausių sprendimų ieškantiems saulės kontrolės sistemos stogo langams. Su plisuotomis žaliuzėmis galite įsileisti saulės kiek norite, o platus audinių spalvų pasirinkimas leidžia išreikšti ir  kūrybišką gyvenimo būdą. Būkite drąsūs ir namuose, kuriuose vyrauja žemiškos, pilkos, rusvos spalvos rinkitės koralinio stapalvio plisuotas žaliuzes. Tai bus išskirtinis akcentas Jūsų namams. Kad ir kokie būtų jūsų reikalavimai, DEXTERA audinių kolekcijose būtinai rasite ką nors nuostabaus (ne)mažiems jūsų kambario interjero pokyčiams.

Įsileisk saulės kiek nori

Ieškantiems tamsinimo arba saulės atspindėjimo galimybių,  DEXTERA siūlo audinius su įvairaus šviesos pralaidumo lygiais. Džiaugiamės galėdami pranešti, kad dabar  pritaikytą šešėlį galite kontroliuoti ir su plisuotomis žaliuzėmis. Šis asortimento papildymas atspindi DEXTERA šūkį – „Įsileisk saulės kiek nori!“ Taigi nuo šiol galite rinktis plisuotų žaliuzių audinius  su  įvairaus šviesos pralaidumo lygiais ir jūs patys sprendžiate, kiek saulės ar šviesos įsileisti į savo kambarį.

DEXTERA specialistai pataria, kad jeigu patalpų langai yra į pietų pusę, kur saulė ypatingai intensyvi,  rinkitės patalpą tamsinantį audinį, dengtą aliuminiu ir šviesą atspindinčiomis medžiagomis. Jis pašalins šilumos spinduliavimo jėgą arba audinį su skvarbia danga, pasižyminčia dideliu šviesos atspindžio lygiu. Palyginti su tradiciniu interjero šešėliavimu, plisuotos žaliuzės jums leis sukurti bet kokio aukščio šešėliavimo juostą nuleidžiant jas iš viršaus žemyn arba pakeliant iš apačios į viršų.

Visiems, kurie namuose mėgsta mėgautis saulės spinduliais, tačiau nori turėti galimybę reguliuoti saulės patekimą į namus, siūlome plisuotas žaliuzes su šviesai nepralaidžiais blackout audiniais.

Plisuotos žaliuzės – moderni klasika

Mėgstate eksperimentuoti ir renkatės ryškias spalvas? DEXTERA naują plizuotų žaliuzių spalvų paletę papildė ir ryškios, sodrios ir gana drąsios spalvos. Tradicinėje koncepcijoje interjero šešėliai atlieka šešėliavimo funkciją, tuo tarpu netradicinėje koncepcijoje jie yra modernus langų aksesuaras ir puošia interjerą. Butent norintiems suteikti išskirtinį akcentą namams, DEXTERA siūlo drąsiai žaisti su spalvotais langų uždengimais. Platus spalvų, raštų ir medžiagų su įvairiais šviesos prasiskverbimo laipsniais kiekis  bei pritaikomumo galimybės leidžia atsiskleisti mūsų skoniui ir pasirinkimams.

Jeigu nespėjate sekti naujausių interjero mados tendencijų – nepergyvenkite. Nepamirškite, kad 2020 metais vis dar išlieka visuomet madingas ir stilingas tikrumo ir grynumo poreikis visame kame, taip pat ir interjere. Interjero sprendimai yra pasirenkami remiantis gamtos motyvais, o kartais tiesiog paimti tiesiai iš gamtos ir čia pat pritaikyti namuose. Daugelyje dizainų domuoja tikras medis, stiklas, metalas, išgrynintos formos, paprastumas bei funkcionalumas.

Tiems, kurie mėgsta klasiką, galime pasiūlyti švelnių pastelinių tonų, žemiškus atspalvius. DEXTERA paletėje rasite nuo intensyvios žemės riešutų sviesto bei karališkos kaštonų spalvos iki visų baltų – pieno, lelijos baltumo, vanilės, kreidos, dramblio kaulo atspalvių.

Pilva spalva – daug metų išlieka populiarumo viršūnėje, ieškantiems neutralių sprendimų namuose. Visi pilki ramybės atspalviai  labai artimi ne tik skandinavų estetikai, bet ir lietuvių skoniui. Kitas pilkos spalvos privalumas –  ją gana lengva pritaikyti. Būtent dėl šių priežasčių naujoje plisuotų žaliuzių kolekcijoje gausu pilkšvų atspalvių  audinių.

Lengvas pudros atspalvio langų dekoras tiks šviesių spalvų miegamojo kambaryje. Pastelinės spalvos padės sukurti jaukią atmosferą, juk miegamasis yra ta vieta, kur norisi ramybės ir lengvo, neperkrauto interjero.

Kodėl verta rinktis plisuotas žaliuzes iš DEXTERA?

  • Per 24 veiklos metus DEXTERA yra pagaminusi virš 2 mln. žaliuzių. Patyrę specialistai nemokamai atvažiuoja į namus, pamatuoja ir padeda išsirinkti labiausiai tinkantį sprendimą.
  • DEXTERA dirba tik su patikimais audinių tiekėjais.
  • Dauguma audinių plisuotoms žaliuzėms yra pagaminti Vokietijoje ir sertifikuoti Oeko-tex.
  • Visi plisuotų žaliuzių audiniai sudėtyje neturi itin populiaraus plastiko polivinilchlorido (PVC), todėl yra saugūs jūsų sveikatai ir aplinkai.
  • Audiniai su tefloniniu padengimu plačiai pritaikomi virtuvėje, nes danga neleidžia įsigerti nešvarumams.
  • DEXTERA plisuotos žaliuzės – tai švarus, preciziškas, tvarus dizainas. O kartu madingas ir palyginti nebrangus pasirinkimas.
https://dextera.lt/naujakuriams/