×
Search
Generic filters

Dizaino klausimais konsultuos interjero dizainerė E. Aleliūnienė

2022-03-28
Roletai
2022-03-28

Dizaino klausimais konsultuos interjero dizainerė E. Aleliūnienė

Su džiaugsmu pranešame, kad nuo šiol roletų ir žaliuzių derinimo interjere klausimais konsultuos interjero dizainerė ir tinklaraščio e-interjeras.lt įkūrėja Evelina Aleliūnienė. Siekdami savo klientams suteikti dar daugiau galimybių susikurti jaukų, modernų ir jų poreikius atitinkantį interjerą, pradėjome bendradarbiavimą su dizainere Evelina.

Evelinos tinklaraščio E-interjeras.lt tikslas – parodyti idėjas ir sprendimus, susijusius su interjeru bei padėti klientams susikurti maksimaliai jaukų, klientų poreikius atitinkantį interjerą namuose.

Jei ieškote estetiško bei funkcionalaus sprendimo ir jums reikalinga dizainerės konsultacija – užpildykite formą ČIA, pasirenkant jus dominančią paslaugą.

Visi, kurie užsisakys konsultaciją, gaus 30% nuolaidą parinktiems DEXTERA vidaus gaminiams. Nuolaidos kodą gausite kartu su atsakymu. Nuolaida nebus taikoma automatikai, paslaugoms ir apsiperkant el. parduotuvėje.

Nemokamos konsultacijos ir toliau bus teikiamos klientams namuose – konsultantai atvykę į namus su gaminių pavyzdžiais patars, išmatuos ir padės pasirinkti tinkamiausią sprendimą. Nemokamos dizainerės konsultacijos DEXTERA nebeteikia, visus, norinčius gauti profesionalią nuotolinę interjero dizainerės konsultaciją, kviečiame pildyti formą ČIA

 

https://dextera.lt/naujienos/