×
Search
Generic filters

Atnaujintas DEXTERA salonas – kokybės ir stiliaus etalonas

2021-10-27
Dextera salonas Kaunas
2021-10-27

Atnaujintas DEXTERA salonas – kokybės ir stiliaus etalonas

DEXTERA jau 25 metus sėkmingai padeda atrasti funkcionalius ir stilingus saulės kontrolės sprendimus. Atnaujinus įmonės saloną Kaune, Jonavos g. 260, sukurta estetiška, stilinga, funkcionali erdvė su naujausia žaliuzių, roletų, tinklelių nuo vabzdžių, terasinių markizių, pergolių bei kitų gaminių bei automatikos ekspozicija. 

DEXTERA – bekompromisės kokybės ženklas

KOG instituto duomenimis, DEXTERA yra patikimas ir geriausiai žinomas prekės ženklas langų dekoro sprendimų rinkoje (2019 – 2020 m.). Įmonė yra klientų vertinama dėl kompetentingų darbuotojų, draugiško aptarnavimo, plataus medžiagų asortimento, patikimų tiekėjų ir inovatyvių technologinių sprendimų. Viena svarbiausių DEXTERA lyderystės priežasčių – tai nuolatinis judėjimas į priekį, tobulėjimas. Įmonė pelnytai gali didžiuotis tuo, kad net 97 procentai klientų rekomenduoja būtent DEXTERA asortimentą ir paslaugas. Įmonės mažmeninės prekybos direktorės Jurgitos Andruškevičienės teigimu: „Toks mūsų klientų pasitikėjimas motyvuoja stengtis dar labiau, užtikrinti kokybę ir kartu ieškoti naujų kūrybiškų sprendimų ir prisitaikyti prie individualių klientų poreikių“. 

Atnaujintas DEXTERA salonas Kaune – stiliaus ir kokybės sintezė

DEXTERA visuomet įsiklauso į klientų lūkesčius ir pageidavimus. Būtent dėl jų patogumo įmonė ryžosi iš pagrindų atnaujinti saloną, esantį Kaune, Jonavos gatvėje 260. „Šį saloną minimaliai buvome atnaujinę jau pernai, tačiau atliepdami klientų poreikius, norėjome sukurti dar jaukesnę ir funkcionalesnę erdvę, kuri būtų daug patogesnė bei estetiškai patrauklesnė tiek pirkėjams, tiek architektams bei dizaineriams“, pastebi J. Andruškevičienė. Atnaujinto įmonės salono išskirtinumas – itin gera patogumo  ir estetinio patrauklumo sintezė. 

Salono asortimentas ir estetiniai sprendimai

Naujas salonas išsiskiria patogiai išdėstyta ir plačia interjero ir eksterjero gaminių ekspozicija: nuo roletų bei žaliuzių iki markizių, fasado lamelių, pergola pavėsinių ir kitų saulės kontrolės sprendimų. Toks platus asortimentas išties vilioja – juk tiek pirkėjai, tiek dizaineriai ir architektai nori gyvai pamatyti diegiamus sprendimus, pajusti tekstūrą, įvertinti spalvines gamas. Kaip teigia J.Andruškevičienė: „Mūsų klientai ieško įkvepiančių idėjų, todėl siekėme sukurti motyvuojančią, kūrybišką aplinką“. Atnaujintas salonas pasižymi erdvumu, minimalistiniu, pagal naujausias tendencijas įrengtu interjeru, nepretenzinga spalvų derme, sumaniomis kompozicijomis. Tai iš tiesų  tinkama vieta susipažinti su įmonės siūlomais gaminiais, fiziškai paliesti pavyzdžius, gauti gyvas konsultacijas ir išsirinkti geriausiai asmeninius lūkesčius atitinkančius sprendimus.

Atnaujinti audinių katalogai

Be atnaujinto Kauno salono, DEXTERA pristato ir naujus audinių katalogus, kuriuose galima pamatyti plačias klasikinių roletų, funkcinių roletų, diena-naktis roletų, plisuotų žaliuzių ir išparduodamų audinių kolekcijas, įmonėje gaminamų markizių audinių ir konstrukcijos spalvų pavyzdžius. Atnaujintuose kataloguose pateikiami detalūs audinių techniniai duomenys, akcentuojami gaminių ypatumai, juose gausu idėjų ir inspiracijų interjero atnaujinimui. Naujieji katalogai jau netrukus pasieks visus DEXTERA salonus. 

Taip pat primename, kad DEXTERA savo klientams suteikia ir papildomas nemokamas paslaugas – dizainerės konsultaciją ir galimybę išsikviesti konsultantą į namus, kuris atsiveš ir audinių katalogus, išmatuos ir padės išsirinkti jums tinkamiausią sprendimą. 

https://dextera.lt/naujienos/