×
Search
Generic filters

Nauji DIENA-NAKTIS roletų audiniai išparduotuvės kataloge

2022-06-06
Roletai diena - naktis
2022-06-06

Nauji DIENA-NAKTIS roletų audiniai išparduotuvės kataloge

Gera žinia norintiems sutaupyti – išparduotuvės katalogą papildėme nauja, kruopščiai atrinkta DIENA-NAKTIS roletų audinių kolekcija. Ramūs, žemiškų spalvų ir tarpusavyje derantys audiniai tiks šiuolaikiškam interjerui, suteiks jaukaus minkštumo pojūtį.

Roletai DIENA-NAKTIS – itin mėgstami tose namų erdvėse, kurias norisi neapkrauti dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis. Šių roletų patogumą kuria specialus dvigubas audinys, sudarytas iš tarpusavyje prasikeičiančių šviesesnių ir tamsesnių juostų.

 

 

 

 

 

 

 

 

NAUJOJI KOLEKCIJA ROLETŲ DIENA-NAKTIS

Roletai diena - naktis

 

ZEBRA HORIZON kolekcijoje net šešios, pastelinės, natūralių atspalvių, tarpusavyje derančios spalvos.

Roletai diena - naktis

Norime atkreipti dėmesį, kad išparduotuvės kataloge esančių audinių likučių kiekis yra ribotas ir nuolat keičiasi, asortimentas vis atnaujinamas.

Roletai diena - naktis

Norėdami rinktis audinius iš išparduotuvės katalogo registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt.

Konsultantas atvyks su visais išparduotuvės katalogo audiniais, patars ir padės išsirinkti.

 

ZEBRA STRIPES kolekcija, kurioje yra 4 derantys atspalviai, labiau tinkantys minimalistiniam stiliui. Suteikiantys švaros ir estetikos pojūtį.

Roletai diena - naktis

Išparduotuvės kataloge DEXTERA klientai gali rasti net ir naujausių kolekcijų audinius, kurių yra limituoti likučiai sandėlyje.

Tai galimybė atsinaujinti savo interjero erdvę roletais su kokybiškais audiniais už išskirtinai žemą kainą, net su -70% NUOLAIDA.

Roletai diena - naktis

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui:

Registruokitės telefonu 8 800 00013, arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt.

https://dextera.lt/naujienos/