×
Search
Generic filters

Nauja plisuotų žaliuzių audinių kolekcija

2022-06-10
Plisuotų žaliuzių kolekcija
2022-06-10

Nauja plisuotų žaliuzių audinių kolekcija

Plisuotos žaliuzės gamtos įkvėptiems namams

Nors žaliuzės lietuvių interjeruose atsirado jau senokai, tačiau šiai dienai vis dar daugeliui naujiena yra plisuotos žaliuzės. Plisuotos žaliuzės (tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, uždengiantis langus, o jų valdymas itin paprastas – rankenėlės pagalba iš viršaus į apačią arba iš apačios į viršų) yra naujoviškos, modernios, universalios ir puikus sprendimus saulės kontrolei.

Be to, šiuo metu DEXTERA pristato ir naują plisuotų žaliuzių audinių kolekciją. Natūralios ramios spalvos, gamtos motyvai ir kokybė – tai, apie ką pirmiausia pagalvosite pamatę naujus audinius.

Gamtos motyvų raštai Jūsų namuose

Nuo prabangių raštų iki natūralius gamtos reiškinius imituojančių tekstūrų – visi ras sau tinkamiausią variantą. Visuose kolekcijos audiniuose dominuoja žemės, ramūs tonai, kuo puikiausiai tinkantys tiek klasikiniam, tiek ir moderniam interjerui.

ARABESQUE audinys išsiskiria gėlių motyvais, prabangiu žvilgesiu ir itin puikiai tiktų žmonėms, kurie nori namuose matyti aiškiai išreikštų gamtos atspindžių. Tokios žaliuzės papuoš Jūsų miegamąjį, svečių kambarį, svetainę ar kurią kitą erdvę, kuriai norite suteikti išraiškingumo.

NUREMA – jūros bangų įkvėptas raštas, nuvilnijantis žaliuzių audiniu. Ant lango matydami šias žaliuzes, nejučia ir patys pasijausite stebintys į krantą besiritančias bangas. Tvirtas audinys pasitarnaus vietose, kur norisi labiau kontroliuoti šviesos patekimą ir užtikrinti privatumą. Ar tai bus miegamasis? Gal paaugusių vaikų kambariai?

Nauja plisuotų audinių kolekcija

Kai norisi šiltos rausvos šviesos – žaliuzėms rinkitės MALVA audinį. Pelenų rožė ar šalta rožinė spręsite tik Jūs. Šis audinys išmargintas keliais tonais tamsesniais, upelio srovės tekėjimą bei raibuliavimą imituojančiais raštais. MALVA tinka patalpoms, kuriose išskleidus žaliuzes norite turėti visišką privatumą, kadangi šis audinys yra beveik neperšviečiamas. SEDIMA audinys primins vasarą ir per kopas vingiuojančius medinius takelius. Tamsesnį atspalvį keičia šviesesnis, juosta po juostos. Taip, kaip palengva basomis žengiate kopų taku, taip išskleistas ant lango šis SEDIMA audinys jūsų kambarį užpildys ramybe, atokvėpiu bei nuteiks svajingai. Neįkyrus, ritmingas ir aiškus. Audinys lengvai peršviečiamas, tačiau tikrai neišduos visų Jūsų paslapčių. Drąsiai rinkitės šį audinį tiek kambariuose, kur dirbate, tiek virtuvėje ar gyvenamojoje erdvėje.

Nauja plisuotų audinių kolekcija

PARA VILARO raštai it rūkas palengva besileidžiantis vasaros vakarą ant pievų – tirštas ir nepermatomas. Tad reikėtų gerai prisimerkti, bandant žvilgsniu jį perskrosti. Bet kartu ne toks tirštas, kad šviesa visiškai neprasiskverbtų. PARA VILARO tiks tiems, kurie ieško vidutinio tankumo audinio ir nori stabilaus, aiškaus rašto. Prisėskite ir prisiminkite, kaip vaikštinėjate vasaros vakarą pievose. O namuose jauskitės saugūs, nes Jūsų asmeninį gyvenimą saugos plisuotos žaliuzės su audiniu PARA VILARO. Dar vienas dailiai išmargintas kolekcijos audinys – MIRA. Tai tarsi suaižėjusio ledo ar grubiais akmenimis grįsto kelio motyvas. O gal vėjo sūkūrių raštai, padabinantys Jūsų langus? Jis tarsi lengva dieninė užuolaida, tad tinkamiausias erdvėms, kuriose norite įsileisti daugiau šviesos ir nebijote netyčia užklydusio žvilgsnio. Svetainė, valgomasis, darbo kambarys ar virtuvė – visur pritaikysite MIRA audinio plisuotas žaliuzes.

Nauja plisuotų audinių kolekcija raštai

Norintiems mažiau raštų

Jeigu savo namuose, biure ar kitoje įrengiamoje patalpoje norite ramybės bei mažiau raštų, DEXTERA pristatomoje plisuotų žaliuzių audinių kolekcijoje rasite sau tinkamų variantų. SIRIUS, MELANGE, NAVARI ar LINEN PEARL – visi jie pasižymi žemės spalvomis, grubesnėmis tekstūromis, bet ne raštais. MELANGE Jums tiks, jei norite ant lango matyti audinį, kuris primena liną ar medvilnę. Tvirtai suaustas audinys užtikrina, kad išskleistos žaliuzės praleis šviesą, bet už jų praeiviai bei kaimynai Jūsų nematys. Šis kolekcijos audinys turi vieną šviesiausių palečių. Atostogas ir jų lengvumą priminsiantis MELANGE audinys tiks tiek namuose, tiek darbo ar laisvalaikio erdvėse. Jeigu Jums norisi būti tikriems, kad ne tik Jūsų nematys, bet ir saulė neįkaitins kambarių – rinkitės LINEN PEARL audinį. Viena jo pusė padengta saulę atspindinčia plėvele, o kita imituoja smulkiai suaustą audinį. Net nepajusite, kaip šis audinys Jums sukels mintis apie Jūsų paplūdimio paklotą. Tikriausiai pati gausiausia šios kolekcijos audinių grupė – SIRIUS. Nuo antracito, tamsiai pilko iki dramblio kaulo ir sniego baltumo. Visi natūralūs, ramūs ir gamtoje dažnai matomi atspalviai. Nors ir tankiai suaustas, bet dėl to nesumažėja jo pralaidumas šviesai. Turbūt labiausiai visur pritaikomas ir tinkantis raštas.

Nauja plisuotų audinių kolekcija lino imitacija

Ir pats rečiausias bei labiausiai dienines užuolaidas primenantis kolekcijos audinys – AURORA WHITE. Tai lengvai langą pridengiantis žaliuzių audinys. Nepatarsime jo rinktis į vonios ar miegamojo kambarius, nebent esate tikri, kad šių kambarių langai išeina į privačią erdvę. Kita vertus – tai puikus žaliuzių audinys virtuvei, valgomajam, gyvenamajai erdvei ar biure. Jis praleidžia itin daug šviesos.

Nauja plisuotų audinių kolekcija

Kiekvieniems namams rasime sprendimus

Visi naujieji plisuotų žaliuzių audiniai primins Jums gamtą, natūralius atspalvius ir neblaškys, o priešingai – kvies panirti į ramybę. Plisuotos žaliuzės gali būti ir yra stilingas interjero sprendimas, o DEXTERA profesionalai Jums visuomet patars, kaip turėti geidžiaumiausią variantą. Ir nors galėjote apsvaigti nuo audinių gausybės, DEXTERA salonuose galite rasti audinių pavyzdžius, juos paliesti, sužinoti visą Jus dominančią informaciją.

Tiems, kam plisuotos žaliuzės vis dar naujiena, susipažinkite su pagrindiniais šių žaliuzių privalumais:

  • Plisuotos žaliuzės valdomos iš viršaus į apačią, iš apačios į viršų, tad galima uždengti tik centrinę lango dalį ir tuo pačiu neprarasti natūralios dienos šviesos;
  • Jos pritaikomos bet kokios formos langams (apvaliems, trikampiams ir kitoms nestandartinėms formoms);
  • Šios žaliuzės montuojamos arčiausiai lango stiklo, lyginant su kitais langų dengimo būdais (tarp stiklajuosčių), dėl to plisuota žaliuzė yra minimaliai išlindusi ir leidžia pilnai atidaryti langą;
  • Lengva priežiūra, audinys neblunka;
  • Tinkama net virtuvėje (arčiau viryklės galima rinktis teflonu dengtą audinį, kuris lengvai valosi);
  • Naudojant dalinai šviesą atspindinčius audinius, galima sumažinti oro kondicionavimo kaštus;
  • Galima valdyti ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu (aktualu išmaniuose/moderniuose namuose bei turintiems vaikų);
  • Audiniai neblunka, nekaupia dulkių, išlaiko stabilią pliso formą.
https://dextera.lt/naujienos/