×
Search
Generic filters

EVE MOTIONBLINDS

NAUJIENA! Pristatome Eve MotionBlinds  – motorizuota, išmani langų uždengimo sistema.

Eve MotionBlinds – tai MotionBlinds koncepto dalis, baterijomis maitinama variklių serija. Joje yra integruota „Apple“ technologija „HomeKit“, sukurta bendradarbiaujant su išmaniųjų namų specialistu „Eve Systems“, „Apple“ ekosistemos „HomeKit“ priedų kūrimo lyderiu.

 

PATOGIAU NEI BET KADA ANKSČIAU

 • Atraskite vienintelį langų roletus ar žaliuzes valdantį variklį, kuris veikia su „Apple“ „HomeKit“ technologija tiesiogiai iš Jūsų „iPhone“ telefono.
 • Itin lengva nustatyti: tiesiog nuskaitykite „HomeKit“ sąrankos kodą – nereikia jokių prieigų ar sąsajų.
 • Langų roletų, žaliuzių grožį ir lengvumą pakelkite į kitą lygmenį. Palaikoma „Bluetooth“ ir „Thread“ ryšiu, valdymui reikia „iPhone“ arba „iPad“ su naujausia „iOS“ / „iPadOS 14“ versija.
 • Eve MotionBlinds motorai turi ryšį, kuris yra tiesiogiai integruotas į roletų ar žaliuzių mechanizmą, prijungtas prie „Home™“ programėlės ir greitai aktyvuojamus QR kodu.

AUKŠČIAUSIA KOKYBĖ IR DIZAINAS

Motorizuoti roletai ar žaliuzės yra sukurti rūpestingai, skiriant daug dėmesio detalėms ir pasižymi įkvepiančiu dizainu. Rinkitės iš plačios spalvų įvairovės, bei tvarumą skatinančių tekstūros stilių.

 

JŪSŲ KOMFORTUI

Automatizuokite savo roletus ar žaliuzes, pagal savo kiekvienos dienos grafiką ar gyvenimo ritmą, nepriklausomai nuo išmanosios namų sistemos, „iPhone“ arba interneto ryšio.
Jūs galite užsiimti savo reikalais, o Jūsų roletai užsiims savo: nusileidus saulei jie užsitrauks, o Jums keliantis atsivers arba užsivers ir atsivers bet kuriuo metu, kuris geriausiai atitinka Jūsų rutiną.

KAI ESATE IŠVYKĘ…

Nesvarbu, kur bebūtumėte, visada kontroliuokite savo namus. Programėle valdykite savo roletus ar žaliuzes ir nuotoliniu būdu atitraukite jas arba užverkite. Dėl tiesioginio ryšio su savo namų sistema Jūs visada galite valdyti savo namus („HomePod“, „HomePod mini“ arba „Apple TV“).

Suderinkite kelis priedus, turinčius „HomeKit“ sistemą, ir sukurkite išmanią aplinką. Išvengsite bėgiojimo šen ir ten. „Labanakt“ aplinka gali įjungti Jūsų naktines lempas, užtraukti roletus, žaliuzes ir išjungti visas kitas šviesas Jūsų namuose viena komanda. Kitu atveju aktyvuokite „Sveiki atvykę“ aplinką ir  kai tik Jūsų belaidis „Eve Motion“ judesio jutiklis arba „Eve Cam“ patalpų kamera vakarais aptiks bet kokį sujudimą bus įjungtos šviesos ir užtrauktos žaliuzės ar roletai.

 

AKTYVUOJAMAS IR PRADEDA VEIKTI PER KELIAS MINUTES

Eve MotionBlinds yra greitai ir lengvai integruojamas prie Jūsų ekosistemos: nuskanuokite QR kodą ir atlikite kelis „Eve“ programėlėje nurodytus veiksmus. Ir viskas! Jūs jau pasiruošę valdyti savo žaliuzes ar roletus automatiniu, nuotoliniu būdu.

 • Įkraunamas (USB-C) variklis, maitinamas baterija.
 • Lengva nustatyti: paprasčiausiai nuskanuokite „HomeKit“ sąrankos kodą, nereikia jokių prieigų ar sąsajų.
 • Įrenginyje esantys grafikai įjungia roletų ar žaliuzių autopilotą nepriklausomai nuo „iPhone“ ar namų tinklo.
 • Palaiko „Bluetooth“ ir „Thread“ ryšius.
 • Sąveikauja su kitais „HomeKit“ priedais ir taip sukruia išmanią ir saugią ekosistemą.
 • Visiškas privatumas: vietoje saugoma informacija ir tiesioginė komunikacija be papildomų technologijų;
 • Rankinis valdymas paprastu patraukimu – vertingas išmaniosios automatizavimo įrangos priedas.

Nesvarbu, kur bebūtumėte, visada kontroliuokite savo namus („HomePod“, „HomePod mini“ arba „Apple TV“ priedais).