×
Search
Generic filters

-30% elektriniams karnizams

DEXTERA siūlo bene tyliausiai veikiančius užuolaidų karnizų bėgelius rinkoje. Specialios technologijos traukiamas diržas ir ratukai užtikrina tylų veikimą. Visi gaminio  komponentai yra prancūzų gamintojo. Įsigykite dabar net su 30% nuolaida!
Modernus dizainas
Lengvai pritaikoma namų interjere
Nemokamas konsultanto iškvietimas į namus matavimui
Dirbame visoje Lietuvoje
-30% elektriniams karnizams
Apie akciją

Išmanūs sprendimai – elektriniai karnizai
Kasdien gyvenimo ritmui vis greitėjant, namai tampa oaze, kurioje norime mėgautis ramybe, kokybišku poilsiu ir jaustis patogiai. Tam, kad buvimas namuose būtų malonus, padeda išmanūs sprendimai.

Kodėl verta rinktis elektrinius karnizus?

Elektriniai užuolaidų karnizai – itin praktiškas pasirinkimas bei įperkama prabanga kasdieniniam komfortui namuose ar biure užtikrinti. Šis automatizavimo sprendimas užtikrina švelnų ir tolygų užuolaidų judėjimą, pritaikytos moderniam ir aukščiausios kokybės ieškančiam žmogui.

Tam tikrus karnizų tipus galite valdyti ne tik pulteliu, bet ir nustatyti laikmatį, valdyti telefonu, kompiuteriu ar net balsu. Naudojant šio tipo karnizus jūsų užuolaidos gali būti atitraukiamos į vieną pusę arba traukiamos abiem kryptimis. Vieno mygtuko paspaudimu galite tyliai ir sklandžiai valdyti užuolaidas: jas pilnai užtraukti ar atitraukti, o gal praverti tiek, kad saulė apšviestų tik tam tikras kambario vietas.

Norite išmanaus sprendimo savo namams? NEMOKAMAS mobilaus vadybininko iškvietimas į namus telefonu 8 800 00013 arba internetu.  Profesionaliai pamatuosime ir pateiksime jums pasiūlymą su -30% nuolaida. Dirbame visoje Lietuvoje!

Susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais sprendimais. 

Akcijos taisyklės
  • Akcija vyksta nuo 2024.04.01 iki 2024.04.30.
  • Nuolaidos skaičiuojamos nuo mažmeninių kainų.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos montavimui.
  • Nuolaidos taikomos išsikvietus konsultantą į namus arba atvykus į artimiausią DEXTERA saloną.
  • Konsultuojame nemokamai, atvykstame su audinių pavyzdžiais, išmatuojame langus, patariame bei pasiūlome geriausią sprendimą.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.