dextera logo
×
Search
Generic filters

-40% nuolaida fasado roletams ZIIIP ir VERANDA!

-40% nuolaida fasado roletams ZIIIP ir VERANDA!

Fasado roletai – viena veiksmingiausių saulės kontrolės sistemų. Šie roletai sulaiko nuo 81 iki 100 proc. ultravioletinių spindulių, efektyviai saugo kompiuterio ir televizorių ekranus nuo tiesioginių saulės atspindžių, yra pralaidūs orui, padidina turto vertę.
Dirbame visoje Lietuvoje!

■ Įsigykite fasado ZIIIP roletus arba VERANDA ir mes pritaikysime jums net -40% NUOLAIDĄ, galioja tik š.m. spalio mėnesį!

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.


Kas yra fasado roletai ZIIIP?

Fasado roletai ZIIIP naudojami kaip apsaugos nuo saulės ir privatumo reguliavimo priemonės, kurios padeda kontroliuoti šviesos srautą, temperatūrą ir privatumą pastato viduje. Ilgaamžiškumas, ypač lanksčios naudojimo ir montavimo galimybės. Funkcionalumas, plataus profilių ir įvairiaspalvių medžiagų pasirinkimas, lengvas derinimas prie eksterjero – tai yra savybės, kuriomis pasižymi fasado roletai ZIIIP.

Šios sistemos kasetė yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio ir gali būti montuojama ant fasado, į nišą arba po apdaila. Konstrukcijos spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Maksimalus konstrukcijos plotis – 6 m. Maksimalus konstrukcijos aukštis – 4 m. Unikali ZIIIP fasado roletų konstrukcija uždarant roletą veikia tarsi užtrauktukas. Šis sprendimas audinio šonuose leidžia palaikyti reikiamą įtampą.

Valdymas: ZIIIP sistemos yra valdomos elektriniu būdu.


Kas yra fasado roletai VERANDA?

Tai fasado roletų sistema, kuri yra montuojama ant pastato fasado ir naudojama apsaugoti verandą nuo intensyvios saulės šviesos. Ši sistema gali būti montuojama ant paviršių bet kokiu kampu, todėl puikiai tinka montavimui ant lubų, pasvirusių fasadų ir kitų nestandartinio kampo paviršių.

Pirma, jie užtikrina apsaugą nuo tiesioginių saulės spindulių, leisdami reguliuoti šviesos kiekį, kuris patenka į verandą per stogą. Tai padeda išvengti intensyvios saulės šviesos ir karščio. Antra, šie roletai gali suteikti papildomą privatumą, užtemdydamos erdvę ir apsaugodamos nuo praeivių ar kaimynų žvilgsnių.

Išilginė šios sistemos kasetės ašis gali būti montuojama horizontaliai. Konstrukcija yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio. Maksimalus konstrukcijos plotis – 4,5 m, maksimalus aukštis – 5 m. Svarbus šių sistemų ypatumas – audinys yra įtempiamas spyruoklėmis, todėl išskleidus audinį jis išlieka stabilus. VERANDA roletai gali būti montuojami grupėmis vienas šalia kito..

Valdymas: ši sistema yra valdoma elektriniu būdu.


Bendros akcijos taisyklės:

  • Akcija vyksta nuo 2023.10.01 iki 2023.10.31.
  • Akcija galioja tik fasado roletams ZIIIP ir VERANDA.
  • Nuolaidos skaičiuojamos nuo mažmeninių kainų.
  • Nuolaidos yra nesumuojamos, netaikomos automatikai, paslaugoms.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose arba atvykus į DEXTERA saloną.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.