×
Search
Generic filters

Nauji roletų audiniai ir dizainerės patarimai

2019-10-21
Diena naktis audiniai
2019-10-21

Nauji roletų audiniai ir dizainerės patarimai

Diena – naktis roletai lietuviams jau gerai žinomi ir itin mėgstami tose namų erdvėse, kurias norisi neapkrauti dieninėmis ir naktinėmis užuolaidomis. Šių roletų patogumą kuria specialus dvigubas audinys, sudarytas iš tarpusavyje prasikeičiančių šviesesnių ir tamsesnių juostų. Būtent skirtingas šių juostų tankumas leidžia kambarį ne tik pritemdyti, bet ir pilnai užtemdyti ir šią funkciją atliekančios naktinės užuolaidos yra tiesiog nereikalingos.

Patogu ir praktiška

Visi diena – naktis roletai atlieka dvigubą funkciją: namuose jie tarnauja kaip dieninis ir naktinis lango uždengimas, apsaugantis jūsų privatumą , uždengiantis ir nuo saulės, ir nuo smalsių kaimynų akių. Diena-naktis roletus, kaip ir klasikinius, galima valdyti grandinėle iš viršaus į apačią arba rankenėle iš apačios į viršų, o mėgstantys komfortą  visuomet renkasi valdymą distanciniu pulteliu. Roletų audinių priežiūra taip pat paprasta – įprastam valymui pakanka naudoti švarią, tik distiliuotu vandeniu sudrėkintą dulkių šluostę arba švelnų šepetėlį ir vengti audinio permirkimo – vandens lašelių susidarymo valomos medžiagos paviršiuje.

Nauji audiniai – ieškantiems išskirtinumo

„Taip, lietuviai labai praktiški žmonės, tačiau jie turi stiliaus pojūtį ir nori gyventi gražioje aplinkoje. Todėl su kiekviena nauja audinių kolekcija mes ieškome idėjų, kaip išpildyti mūsų klientų lūkesčius. Šį kartą atsivežėme išskirtinius, įdomesnius audinius, iš kurių pagaminti diena-naktis roletai namams suteiks vizualiai pastebimą akcentą. Džiaugiamės audiniais ir jų spalvinėmis gamomis, faktūromis ir raštais,  atliepiame patį moderniausią interjero dizainą, koks tik gali būti sukurtas: futuristinis, eklektiškas, etninis ar klasikinis.“ – naujienomis dalinasi DEXTERA dizainerė Ineta Šidlauskienė.

Audiniai, primenantys dienines užuolaidas. Nauji išskirtiniai audiniai – „Ice Blue“, „Ice Electric“, „Ice Purple Silver“  yra visiška naujiena dvigubų audinių diapazone. Yra įprasta diena-naktis kolekcijose matyti tankiau ar stambiau dryžuotus įvairių spalvų, audinius. Tačiau šie naujieji audiniai visiškai kitokie. Jie ir tekstūra, ir siūlų audimu išsiskiria tuo, kad primena dienines užuolaidas. Eglute persipynę šilko spindesio siūlai sudaro banguojančios jūros įvaizdį ir sukuria mums norimą rezultatą –  primena mylimą jūrą, kaip  „Ice Blue“ audinys. Vasaros gaivos ir teigiamų emocijų įneš ir „Ice Electric“ audinys, kur melsvi audinio tonai pagyvinami turkio melsva spalva. Šie audiniai puikiai derės tiek bendrajame kambaryje, tiek jaunuolio ar vaiko kambaryje. Interjere derinkite su natūraliais žemės, smėlio, baltais ir pilkais spalvų tonais.

Tuo tarpu dizainerė atkreipia dėmesį, kad lygiai tokio pat rašto audinys, bet išaustas baltais pilkais siūlais „Ice Purple Silver“ jau primena kopų smėlį, susiformavusį mūsų lietuviškoje Neringoje pučiant vėjui nuo jūros. Kartais reikia tiek nedaug, kad mintys nuneštų ten, kur mes norime būti. Kaip sakė Einšteinas „logika mus gali nuvesti nuo taško A iki taško B, o vaizduotė – visur“. Nebijokite svajoti ir keisti namų interjerą, kad ir mažais žingsneliais. Nustebsite, kiek daug pokyčių gali įnešti vienas tinkamai parinktas audinys!

Audiniai, didesnėms erdvėms. Plačių juostų stambaus rašto diena naktis nauji „Zebra Barselona“ audiniai skirti didesnės kvadratūros kambariams, kuriuose ilsimės ir dirbame. Jie tinka ir miegamuosiuose, ir ofisuose galima sakyti visur, kur turite didesnes erdves. Tai laukiamas produktas architektų, interjero dizainerių tarpe, nes puikiai dera visuomeniniuose projektuose ir ne tik. Plačios juostos, rimtos spalvos – solidi vyriška šokolado ruda ir dalykiška švaros balta – dera ramiai ir prabangiai.

Spalvinę įprastųjų diena-naktis audinių kolekciją atnaujinome papildydami įvairiais rudais atspalviais: „Zebra  Clasico Wet Sand“, „Zebra Clasico Brown“, „Zebra Clasico Cream“ ir akmens pilka „Zebra Clasico Grey“, kurios taip trūko. Tai unikalūs ir išskirtiniai audiniai, primenantys vyriško kostiumo audinius: eglutę, tvidą, gal todėl jie taip mėgstami dizainerių. Juos lengvai priderinsite ofisuose ir jaukiuose darbo kambariuose, nes tinka šiuo metu vis dar populiariems „betoniniams“ interjerams, kuriuose persipina karozinio metalo, medžio ir grubaus betono detalės,   sušvelnintos žalių augalų oaze. Natūralumas, tikrumas, formų išbaigtumas, nieko nereikalingo – taip kuriami daiktai, kad tarnautų žmogui.

Dizainerė pataria: į ką atkreipti dėmesį renkantis roletus

Tiek į namus atvykstantys DEXTERA konsultantai, tiek salonų darbuotojai, tiek mes, dizaineriai, stengiamės jums padėti rūpintis namų grožiu, nes būtent čia jūs leidžiate širdžiai malonų laiką. Todėl renkantis roletus, stengiamės atkreipti jūsų dėmesį ne tik į audinio grožį, bet ir keletą kitų svarbių detalių.

  1. Natūrali dienos šviesa. Daug šviesos ir kuo daugiau! Klientams visuomet patariame, kad renkantis langų uždengimus, svarbiausia yra blokuoti tiesioginius saulės spindulius, kartu užtikrinant kuo didesnį natūralios dienos šviesos srautą. Juk šviesa – energijos ir gyvybės šaltinis, atnešantis giedrą, optimizmą, o kartu ir emocinę sveikatą. Roletų funkcionalumas leidžia atliepti šiuos poreikius, pavyzdžiui prislopinti pernelyg didelę kaitrą, kai to reikia, ir neuždengti dienos šviesos, kuri privalo patekti pro langus. Tinkamai parinktas produktas tuomet tarnauja ir iš praktiškosios pusės, ne tik kaip graži namų interjero detalė.
  2. Tinkamai parinktas gaminys. Gal skambės keistai, bet patys geriausi roletai yra tie, kurių jūs nepastebite, kurie jums netrukdo, yra patogūs naudojant ir negadina nuotaikos. Todėl nebijokite pasitikėti specialistu ir klausti tai, kas jums rūpi. Roletų ir žaliuzių yra skirtingų tipų ir su skirtingais valdymo būdais, įsigilinti į technines subtilybes gali pritrūkti ir laiko, ir noro. O šį darbą dirbantys žmonės turi sukaupę didelę patirtį, todėl tarpusavio pasitikėjimas ir įsiklausymas parenkant roletus jūsų namams leis išspręsti ne tik grožio, bet praktiškumo bei patogumo klausimus.
  3. Atkreipkite dėmesį į labai paprastą detalę – audinio spalva gali atspindėti saulės spindulius, kaip pavyzdžiui visi baltos spalvos atspalviai ir kitos šviesios spalvos, arba „sugerti“ saulę kaip tamsios audinių spalvos. Norint, kad šviesa ne sustotų, o sklistų jūsų kambaryje, reikėtų vengti itin didelių tamsių spalvų plotų, ypač jei tai kambario patalpa yra nedidelė, o tamsias spalvas palikti atskiroms interjero detalėms, akcentams.

5 priežastys, kodėl verta užsisakyti dabar

DEXTERA kviečia nedelsti ir kurti namų jaukimą jau dabar. Artėjantis vėsesnis metų sezonas – pats tinkamiausias laikas pasirūpinti naujais roletais:

  • Mažiau skubos, trumpesni gamybos ir montavimo terminai.
  • Nemokama dizainerės konsultacija – taiklus profesionalus patarimas padės priderinti langų uždengimus prie namų interjero, sukurti jaukių namų atmosferą.
  • Jums padėti pasiruošę ir DEXTERA konsultantai – nemokamai atvažiuos, atsiveš audinių katalogus, bei gaminių profilių pavyzdžius.
  • Iki spalio 21 d. taikoma 30% nuolaida visiems diena-naktis roletams.
  • Taupantys visuomet gali pasirinkti audinius iš išparduotuvės audinių katalogo arba gaminius įsigyti išsimokėtinai be jokio pabrangimo.

DEXTERA kviečia naudotis nuolaidomis ir galimybe įsigyti norimą gaminį dar šį sezoną!

 

https://dextera.lt/naujakuriams/