×
Search
Generic filters

NAUJA DIENA NAKTIS ROLETŲ PALETĖ!

2019-10-04
2019-10-04

NAUJA DIENA NAKTIS ROLETŲ PALETĖ!

Džiaugiamės galėdami jums pranešti, kad atsinaujinome populiariausiųjų dvigubo audinio diena-naktis žaliuzių kolekciją. Norime koja kojon eiti su naujausiomis interjero tendencijomis 2020 metams!

Šiuo metu interjero tendencijos yra labai greit kintančios – spalviniai koloritai, formos,  laikmečio dominavimas. Ir tuo pačiu  labai puikiai prisiderinantis prie daugelio žmonių skonio. Tačiau ryškiausiai šiuo metu dominuoja 70-80 metų laikmetis ir jam būdingos spalvos, griežtos, lakoniškos linijos, novatoriškas dizainas, dėmesys detalėms, augmenijai. Tarsi sugrįžtama į praeitą laikmetį įvedant šiuolaikinius sprendimus ir būtinai- patogumą.

Kalbant apie patogumą, tai mes būtent šioje srityje ir specializuojamės, gamindami  produktus, kad jie būtų patogūs ir ilgaamžiški. Tokie yra ir diena naktis dvigubo audinio roletai atliekantys dvigubą funkciją – tarnauja kaip dieninis ir naktinis lango uždengimas, apsaugantis jūsų privatumą , uždengiantis ir nuo saulės, ir nuo smalsių kaimyno akių. Šie roletai puikiai atrodo interjere, papildo jį lengvai  pritaikomomis  spalvomis.

Jau kurį laiką mūsų interjeruose dominavusi labai populiari pilka spalva vis dar išlieka madinga, gal todėl, kad ji labai artima lietuvio širdžiai, o gal todėl, kad  labai lengvai pritaikoma. Bet mes džiaugiamės jūsų pasirinkimu  ir  savo paletę papildome dar daugiau  pilkų tonų, nes kaip žinia, pilki tonai tarpusavyje taip pat turi derėti.

Labai gražu ir vėlgi -labai madinga-  kad pilkas kambarys turėtų kažkokį ryškų, dominuojantį akcentą, o gal ir net ne vieną, pvz: citrinų spalvos horizontalios diena-naktis roletai ant lango ir…citrinmedis arba citrinų spalvos sofa ir jūros vandens spalvos kilimas.

O iš tiesų, jei jūs norite pačių naujausių tendencijų, tuomet pasirinkite  mėlynos ar žalios spalvos  tonus derindami  ir maišydami juos su medžiu, pintais krepšiais ir plačialapiais žaliais augalais. Šių spalvų:tamsiai mėlyna, juodai mėlyna, šviesiai žalia, švelni pistacijų žalsva.

Klaidinga manyti,kad ryškios spalvos tinka tik vaikų kambariuose, juolab kai europinės intrerjerų mugės siūlo įspūdingą spalvų žaismą  ir gražius ryškių spalvų derinius interjeruose. Tai ir mes išdrįskim gyventi drąsiai ir spalvingai ne tik svajonėse, bet ir realybėje, kurkime savo namus tokius, į kuriuos norisi ir visada gera grįžti, nes mūsų kūrybiškumas prasideda būtent čia-mūsų namuose!

Štai, kad ir šioje nuotraukoje (dešinėje) matote modernią, šiuolaikišką  virtuvę, kuri atrodo tarsi ruošta profesionaliems virtuvės šefams, tačiau mūsų raudonos diena-naktis spalvos roletai ir kabantis tos pačios spalvos medžiaginis šviestuvas tarsi “sušildo” virtuvę suteikdamas jai “minkštumo” ir jaukumo. Vakare, užsidegus šviesai, raudona virsta prašmatnia restoranine spalva, nuteikiančia ilgam vakarojimui bičiulių kompanijoje prie raudono vyno.

Pietietiškos saulės spalva dažyti  sienas mėgsta ir pas mus , tačiau geltonos atspalvių padauginti nereikėtų. Jei jau renkatės sienų spalvą geltoną arba ochros (gelsvai rusvą), tuomet grindis darykite tamsesnes rudas, o baltus langų rėmus papuoškite mėlynos spalvos diena-naktis roletais, kurie “pagyvins” saulės nutviekstą kambarį malonia vėsuma, kaip matote nuotraukoje žemiau.

Visais laikais neišeinantys iš mados  neutralūs  ir lengviausiai derinami  – žemės atspalviai nuo šviesiausios baltos iki tamsiausios rudos. Čia ,beje, priskiriami  ir visi pilki tonai. Tad ir čia savo asortimentą mes papildome kanapėtais smėlio ir rusvais tonais, bei vienspalviais  žemės spalvų  diena naktis dvigubo audinio roletiniais audiniais. Derinkite šaltus tonus su šiltais, tamsius atspalvius su šviesiais išlaikydami harmoniją. O jei bijote “prašauti”, galite pasinaudoti mūsų svetainėje teikiama virtualia intejero dizinerės Inetos paslauga- pagalba nusiųsdami jai savo kambario nuotrauką ir ji išrinks jums derančią jūsų pasirinkto langų produkto audinio spalvą.

Labai kviečiame ir pas mus užeiti į salonus ir išsirinkti sau patinkančius ir tinkančius audinius, bei pasikosultuoti su mūsų kvalifikuotais  specialistais dėl montavimo. O gal tiesiog pabendrauti ir apsidairyti ką naujo ir gražaus mes siūlome!:)

https://dextera.lt/naujienos/