×
Search
Generic filters

ROLETAI SU SPYRUOKLE – MODERNU, ESTETIŠKA IR SAUGU!

2020-01-22
ROLETAI SU SPYRUOKLE
2020-01-22

ROLETAI SU SPYRUOKLE – MODERNU, ESTETIŠKA IR SAUGU!

Roletai yra vienas iš populiariausių langų dekorų pasaulyje. Todėl renkantis roletus galva apsvaigsta nuo atspalvių, raštų ir audinių įvairovės, tačiau svarbu nepamiršti ne tik tinkančio bei patinkančio audinio, bet ir roletų sistemos ar valdymo būdo. Šiuos pasirinkimus diktuoja jūsų poreikiai ir gyvenimo būdas.

DEXTERA roletų valdymas gali būti trijų skirtingų būdų – elektriniu varikliu, spyruokle ir grandinėle. Valdymas varikliu dažniau taikomas perkant didesnio dydžio langų uždengimus, tuomet be jokio rūpesčio, vien mygtuko paspaudimu galite kontroliuoti šviesos patekimą į patalpą. Plastikinė arba metalinė grandinėlė – paprasčiausias ir dažnai naudojamas valdymo būdas, o spyruoklė – itin praktiškas, modernus, paprastas bei saugus roletų valdymo būdas.

Būtent pastarajam valdymo būdui verta skirti daugiau dėmesio, jei norisi vientiso, estetiško vaizdo.

Pasirinkus valdymo būdą spyruokle SPRING, roletai yra rankiniu būdu. Spyruokle valdomi roletai yra laisvai kabantys, maunami ant 30 mm vamzdžio. Šio tipo langų uždengimas yra itin vientisas, todėl labai tinka modernios estetikos mėgėjams.  Mechanizmo spalvos gali būti įvairios. Pačios populiariausios – balta ir juoda.

Ši SPRING sistema pasižymi ne tik tvarkingu dizainu, bet ir saugumu jūsų vaikams bei augintiniams. Atsisakant grandinėlių yra panaikinama rizika įsipainioti į jas ir taip sukelti grėsmę sveikatai. O kas jau kas, bet saugumas – ypač kai kalbame apie pačius mažiausius ir mylimiausius – vienas svarbiausių aspektų įsikuriant naujuose ar renovuojant senus namus.

Minimalus, estetiškas, vientisas dizainas vis labiau populiarėja ir Lietuvoje, todėl roletai su spyruokle bus ne tik pratiškas, bet ir madingas sprendimas. DEXTERA specialistai tiki, kad 2020 metais roletai su spyruokle yra tikras must have!

https://dextera.lt/naujienos/