dextera logo
×
Search
Generic filters

-35% Terasinėms markizėms HELIOS, SUNNA

-35% Terasinėms markizėms HELIOS, SUNNA

DEXTERA lauko terasų sezonas dar nesibaigia ir visą spalio mėnesį siūlome pasinaudoti net -35% NUOLAIDA įsigijant terasines markizes HELIOS arba SUNNA pigiau. Tai galimybė užsisakyti terasinę markizę už itin patrauklią kainą.

Akcija galioja markizėms, gaminamoms pagal individualius matmenis

■ Turite klausimų?


Dirbame visoje Lietuvoje!


HELIOS – ypač tvirta markizė su kasete galima montuoti tiek nuo aplinkos poveikio apsaugotose, tiek neapsaugotose vietose. Kasetė apsaugo audinį nuo lietaus ir purvo. Galima rinktis automatinį valdymą pulteliu. Jos konstrukcijos detalės pagamintos iš specialaus aliuminio lydinio, o mechanizmai dažyti milteliniu būdu – taip nudažytos detalės turi lygią, atsparią įbrėžimams ir paviršių apsaugančią dangą. Tai patikima saulės kontrolės sistema ieškantiems ilgaamžiškumo.

Daugiau apie HELIOS markizę žiūrėti čia..


SUNNA –  tvirta, rankinio valdymo markizė SUNNA – tai elegancijos ir patvarumo derinys. Markizė SUNNA yra tobulas sprendimas didesnėms terasoms ir komerciniams objektams. Ši markizė populiarus sprendimas kavinių erdvėse, o privačią terasą apsaugos tiek nuo saulės spindulių, tiek nuo smalsių praeivių žvilgsnių. Jos konstrukcijos detalės pagamintos iš specialaus aliuminio lydinio, o mechanizmai dažyti milteliniu būdu – taip nudažytos detalės turi lygią, atsparią įbrėžimams ir paviršių apsaugančią dangą.

Daugiau apie SUNNA markizę žiūrėti čia..

 


■ Išsirinkite prie eksterjero derančią markizės konstrukcijos ir audinio spalvą, o tausojantys gamtą galės rinktis GREEN audinius, kurie valo ir gryniną orą. Atraskite ir jus dominančius markizės funkcionalumus – galimybę integruoti vėjo stotelę, automatinį valdymą ir kitus privalumus. Pasirinkimų tiek daug, kad išsirinks kiekvienas sau tinkamiausią!

■ Sunku išsirinkti? Susisiekite su DEXTERA konsultantais 8 800 00013, atvyksime į vietą, NEMOKAMAI išmatuosime, pakonsultuosime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą bei pagaminsime pagal jūsų pageidavimą.


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI?

■ Kodėl verta rinktis DEXTERA terasines markizes? (spausti čia..)

■ Į ką reikia kreipti dėmesį renkantis terasinę markizę? (spausti čia..)

■ Ką turėčiau žinoti apie markizės audinį? (spausti čia..)

■ Ar galima vadinti markizę išmaniu gaminiu? (spausti čia..)

■ Ar sudėtinga markizės priežiūra? (spausti čia..)

■ Kaip įsigyti terasinę markizę? (spausti čia..)

■ Ar galima markizę įsigyti ir sumontuoti savarankiškai? (spausti čia..)


Bendros akcijos taisyklės:

  • Akcija vyksta 2023.10.01 iki 2023.10.31
  • Akcija galioja Sunna ir Helios terasinėms markizėms (gaminamoms pagal individualius užsakymus).
  • Nuolaidos skaičiuojamos nuo mažmeninių kainų.
  • Išsikvieskite konsultantą į namus – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos paslaugoms, automatikai (nebent akcijos aprašyme yra nurodoma kitaip), bei negalioja apsiperkant elektroninėje parduotuvėje.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose arba atvykus į DEXTERA saloną.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje dextera.ltbei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.