dextera logo
×
Search
Generic filters

Terasinėms markizėms iki -50%

Terasinėms markizėms iki -50%

DEXTERA vasaros sezonas įsibėgėja ir jei dar nespėjote įsigyti terasinių markizių, siūlome pasinaudoti vykstančia AKCIJA ir sutaupyti net iki -50%! Tai yra išskirtinė galimybė išsirinkti ir įsigyti terasinę markizę už itin patrauklią kainą.
Dirbame visoje Lietuvoje!

Nuolaidų kampanijoje dalyvauja šios terasinės markizės: CALIFORNIA PLUS, vokiečių gamintojo WAREMA terasinės markizės TERREA,  pirmosios ir vienintelės Lietuvoje gaminamos terasinės markizės SUNNA ir HELIOS.

■ Nuolaidos taikomos:

-25% TERREA terasinėms markizėms (gaminama pagal individualius užsakymus)

-25% SUNNA terasinėms markizėms (gaminama pagal individualius užsakymus)

-25% HELIOS terasinėms markizėms (gaminama pagal individualius užsakymus)

-40% HELIOS terasinėms markizėms (tiesiai iš sandėlio, standartinių dydžių 5x3m; 5×3.5m ir komplektacijos)

-50% CALIFORNIA PLUS terasinėms markizėms (tiesiai iš sandėlio, standartinių dydžių 4,5×3; 4,95×3,5m)

Susikurkite jaukią erdvę kieme sau ir savo svečiams!


■ PASIŪLYMAS MĖGSTANTIEMS RINKTIS

Kviečiame išsirinkti sau labiausiai patinkantį variantą iš skirtingų markizių modelių bei gausaus audinių asortimento. Išsirinkite prie eksterjero derančią markizės konstrukcijos spalvą, o tausojantys gamtą galės rinktis GREEN audinius, kurie valo ir gryniną orą. Atraskite ir jus dominančius markizės funkcionalumus – galimybę integruoti vėjo stotelę, automatinį valdymą ir kitus privalumus. Pasirinkimų tiek daug, kad išsirinks kiekvienas sau tinkamiausią!

■ PASIŪLYMAS SKUBANTIEMS

Tiems, kurie nenori laukti, kol markizė bus pagaminta, turime ypatingą pasiūlymą. Įsigykite standartinės komplektacijos ir dydžio markizes HELIOS su -40% arba CALIFORNIA PLUS su -50% NUOLAIDA.

Žemiau pateiktų išmatavimų markizes TURIME SANDĖLYJE, todėl jos itin tinka tiems, kurie nori gauti markizę čia ir dabar. Jūsų užsakymas nedelsiant bus paruoštas, tereikės susiderinti jums patogų markizės sumontavimo laiką.

  • HELIOS markizė 5x3m, su kasete, automatinis valdymas pulteliu, konstrukcijos ir audinio spalva antracitas. Kaina be nuolaidos 2515 EUR. Kaina su -40% nuolaida 1509 EUR.
  • HELIOS markizė 5×3,5m, su kasete, automatinis valdymas pulteliu, konstrukcijos ir audinio spalva antracitas. Kaina be nuolaidos 2575 EUR. Kaina su -40% nuolaida 1545 EUR.
  • CALIFORNIA PLUS pusiau kasetinė markizė 4,5x3m, rankinis valdymas, audinio spalva antracitas arba pilka. Kaina be nuolaidos 1210 EUR. Kaina su -50% nuolaida 605 EUR.
  • CALIFORNIA PLUS pusiau kasetinė markizė 4,95×3,5m, rankinis valdymas, audinio spalva antracitas arba pilka. Kaina be nuolaidos 1548 EUR. Kaina su -50% nuolaida 774 EUR.

    


DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMI KLAUSIMAI?

■ Kodėl verta rinktis DEXTERA terasines markizes? (spausti čia..)

■ Į ką reikia kreipti dėmesį renkantis terasinę markizę? (spausti čia..)

■ Ką turėčiau žinoti apie markizės audinį? (spausti čia..)

■ Ar galima vadinti markizę išmaniu gaminiu? (spausti čia..)

■ Ar sudėtinga markizės priežiūra? (spausti čia..)

■ Kaip įsigyti terasinę markizę? (spausti čia..)

■ Ar galima markizę įsigyti ir sumontuoti savarankiškai? (spausti čia..)


Bendros akcijos taisyklės:

  • Akcija vyksta iki 2022.08.19
  • Išsikvieskite konsultantą į namus – registruokitės telefonu 8 800 00013 arba el. paštu uzsakymai@dextera.lt.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos paslaugoms, automatikai (nebent akcijos aprašyme yra nurodoma kitaip), bei negalioja apsiperkant elektroninėje parduotuvėje (išskyrus standartinių dydžių California Plus ir HELIOS markizes, kurių nurodyta kaina galioja ir perkant el.parduotuvėje iki 2022.08.19).
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose arba atvykus į DEXTERA saloną.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje dextera.ltbei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.