×
Search
Generic filters

Mėgaukitės gaiviu oru be įkyrių uodų

2022-07-20
2022-07-20

Mėgaukitės gaiviu oru be įkyrių uodų

Mažai kas gali prilygti šiltojo sezono malonumams. Vienas iš didžiausių – gaiva ir grynas oras, kuriuo laimingi kiemo ar balkono terasų savininkai gali mėgautis visą vakarą ir naktį. Vis tik yra vienas „bet“ – nemalonus trukdis, galintis apkartinti tobulą vasaros laiką. O tai, žinoma, yra nekviesti vakaro svečiai – uodai. Laimei, jų galima neįsileisti į namus, naudojant DEXTERA tinklelius nuo uodų durims.

Neleiskite sugadinti romantikos ir komforto

Nereikia nė sakyti, kaip visus metus gryno oro ir gaivos entuziastai laukia šiltojo sezono pradžios. Kiek daug kasdienybės stebuklų slypi galimybėje jausti vasarišką šilumą ir gėrėtis žydinčia gamta. Įsivaizduokite tobulą vasaros vakarą ir naktį. Su mėgstamos arbatos puodeliu jaukiai sėdite terasoje, mėgaujatės šiluma, malonia draugija, leisdami tyram orui plūsti į savo namus. Tie vasaros vakarai tokie žavūs, kad norisi terasoje praleisti kuo daugiau laiko – todėl vos radę laisvą minutę, vėl ir vėl praveriate jos duris.  O gal jau ruošiatės nirti į sapnų karalystę ir norite jausti vasaros gaivą ištisą naktį, kad miegas būtų išties saldus…

Tačiau tokiam maloniam ir svarbiam laiko leidimui yra viena didelė kliūtis – uodai. Šie nekviesti vakaro ir nakties svečiai gali nemenkai apkartinti vasaros malonumus. Kai girdėsite įkyrų zvimbimą ir jausite diskomfortą dėl gausiai sugeltų vietų – išgaruos visas atvirų terasos durų ir gryno oro teikiamas žavesysǃ Visą likusį nakties laiką skirsite uodų gaudynėms – argi tai panašu į tobulą vasarą?.. Vis tik yra paprasta, patogi ir moderni išeitis – DEXTERA tinklelis nuo uodų terasų durims. Ir daugiau – jokių sugėlimų ir gero laiko trukdžių.

Kuo DEXTEROS tinkleliai nuo uodų tokie patrauklūs?

„Turime ir paprasčiausių tinklelių rėmelių, kurie yra lengvai tvirtinami ant lango rėmo, tačiau klientams siūlome ir modernesnius sprendimus – tinklelius roletus, plisuotus tinklelius ar tinklelius durims. O gal šeimoje yra kas alergiškas žiedadulkėms? Turime sprendimą ir tokiems žmonėms”, – DEXTERA mažmeninės prekybos direktorė Jurgita Andruškevičienė pasakoja, į ką atkreipti dėmesį, renkantis tinklelius nuo uodų.

  • tinkleliai apsaugo nuo uodų, vorų, medžių lapų, dulkių;
  • netemdo aplinkos ir yra pralaidūs šviesai;
  • galite rinktis klasikinius arba antialerginius tinklelius;
  • visa sistema yra atspari aplinkos poveikiui;
  • jūsų pasirinkimui – populiariausios spalvos;
  • apsauginiai tinkleliai nuo uodų gaminami pagal individualius užsakymus.

Gerai žinoma, jog nuolatinė gaivaus oro cirkuliacija užtikrina sveiką patalpų klimatą. Ne veltui, specialistai rekomenduoja nuolat vėdinti kambarius, o vasarą apskritai palikti terasos duris atviras ilgą laiką. Norint palaikyti komfortabilų mikroklimatą, rinkitės tinklelius-duris, saugančias nuo įkyrių vabzdžių. DEXTEROS gaminiai nuo uodų ir kitų vabzdžių yra itin inovatyvūs, patogūs ir kokybiški.

Net po intensyvaus durų varstymo tinklelis-durys išlieka įtemptas ir išlaiko savo formą. Tai svarbu ir gaminio funkcionalumui, ir estetikai. Tinklelis netemdo aplinkos ir yra pralaidus šviesai. Šis ypatumas užtikrina, kad namuose galėsite mėgautis malonia, natūralia aplinka. Visa gaminio konstrukcija yra itin kokybiška ir atspari aplinkos poveikiui, todėl DEXTEROS tinkleliu nuo uodų galėsite džiaugtis ne vienerius metus.

Kitas aktualus aspektas – montavimo paprastumas ir patogumas. Gaminio konstrukcija tvirtinama varžtais į rėmą ar sieną, todėl ją itin paprasta uždėti ir nuimti. Šiuos tinklelius- duris paprasta valdyti tiek iš vidinės, tiek lauko pusės. Patogi uždarymo rankena leidžia ne tik lengviau atidaryti ar uždaryti duris, bet ir sustiprina tinklelių durims konstrukciją.

 Aktualu šunų ir kačių šeimininkams

Daugelis DEXTEROS klientų maloniai nustemba, sužinoję apie įmonės siūlomus tinklelius su landa gyvūnams. Tai suteikia maksimalų komfortą tiek mylimam augintiniui, tiek jo šeimininkams.

Juk gyvūnai taip džiaugiasi galimybe laisvai judėti, dūkti gryname ore ir saugiai grįžti namo. Tačiau vėsesnę dieną nesinori visą laiką laikyti atvertų terasos durų, o tuomet tinklelis su landa išties pasiteisina. Jūsų augintinis galės judėti į ir iš lauko laisvai ir patogiai, o į namus nepriskris nepageidaujamų svečių.

DEXTERA siūlo dviejų dydžių landas gyvūnams, tad tikrai išsirinksite optimalų variantą.

Geriausias laikas yra dabar

Vasara jau prasideda ir siūlo nesibaigiančius malonumus. DEXTERA ragina nedelsti ir suskubti pasirūpinti apsauginiais tinkleliais – maloniam atokvėpiui be uodų. Visą tinklelių asortimentą galima pamatyti DEXTERA salonuose Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, Jonavoje, Telšiuose.

Norite, kad DEXTERA konsultantas atvyktų į Jūsų namus? Skambinkite telefonu 8 800 00013, ir jis nemokamai atvažiuos su pavyzdžiais, pakonsultuos, išmatuos langus ir padės išsirinkti tinkamiausią sprendimą. DEXTERA konsultantai dirba visoje Lietuvoje.

Gamta yra nuostabi, net ir su uodais, jei jie netrikdo ramybės ir negadina šiltojo sezono malonumų.

Mėgaukitės vasara patogiai!


Straipsnis yra UAB „Dextera“ intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
https://dextera.lt/naujakuriams/