×
Search
Generic filters

Dextera – pirmieji Lietuvoje markizių gamintojai

2021-05-12
2021-05-12

Dextera – pirmieji Lietuvoje markizių gamintojai

Jau 25 metus sėkmingai veikianti saulės kontrolės sprendimus siūlanti įmonė DEXTERA pristato naujieną – pirmoji Lietuvoje pradeda gaminti markizes. Tai ilgai laukta žinia visiems lietuviškos produkcijos gerbėjams, juolab kad patenkinti klientai jau spėjo įsitikinti – mūsų įmonės siūlomų gaminių kokybės kartelė iškelta išties aukštai.

Veržlumas ir bekompromisė kokybė

DEXTERA – viena seniausių roletų ir žaliuzių gamintojų Lietuvoje. Tai itin patikima ir geriausiai žinoma langų dekoro sprendimus siūlanti įmonė mūsų šalyje (KOG instituto apklausų duomenimis 2019-2020 m.). Šiandien DEXTERA atstovai itin džiaugiasi klientams galėdami pasiūlyti ir pirmąsias lietuviškas markizes. Naujasis gaminys atspindi įmonės šūkį – „įsileisk saulės, kiek nori“. Juk žinome, kad vidurvasario kaitra gali ne tik džiuginti, bet ir varginti. Kokybiškos DEXTERA markizės – paprastas būdas reguliuoti tiesioginius saulės spindulius ir patiems nuspręsti, kiek jos įsileisti į terasą.

DEXTERA markizių privalumai

DEXTERA pristato trijų tipų markizes – SUNNA, HELIOS, APOLLO. Įmonės atstovai teigia, kad pasirinkti itin kūrybiški iš dievų vardų kilę pavadinimai atspindi DEXTERA filosofiją ir tikslus – suteikti klientams didžiausią komfortą ir garantuoti dievišką poilsį. Kalbant apie praktinius aspektus, akcentuojami keli esminiai privalumai. Vienas iš jų – optimalus gamybos laikas. Kitos įmonės užsisako gaminius iš tiekėjų, todėl natūralu, jog visas procesas užtrunka daug ilgiau. Tai itin aktualu pandemijos ir karantino laikotarpiu – juk niekas nenori, markizę užsisakius kepinant vasaros kaitrai, ją gauti tik įpusėjus rudeniui. Kitas svarbus argumentas rinktis DEXTERA – bekompromisė lietuviška kokybė. Kaip jau minėta, ši įmonė net ketvirtį amžiaus siūlo laiko patikrintus, ilgaamžius gaminius. Per tiek laiko DEXTERA pažino klientų poreikius, perprato visus didelio kruopštumo reikalaujančius gamybos niuansus, todėl gali pasiūlyti nepriekaištingos kokybės lietuviškas markizes. Lietuviai itin reiklūs klientai, todėl „Dextera“ siūlo individualius markizių išmatavimus ir dešimt, kruopščiai atrinktų ir populiariausių, audinių spalvų.

Techniniai markizių ypatumai

Visos trys DEXTERA gaminamos markizės universaliais laikikliais patogiai tvirtinamos prie sienų arba lubų, individualiai reguliuojamas nuolydžio kampas. Gaminių konstrukcija nudažyta milteliniu būdu ir yra atspari įbrėžimams bei korozijai. Konstrukcijos spalvą galima  rinktis baltą, sidabrinę, rudą arba antracito. Svarbu paminėti, kad techninės markizių detalės papildomai apsaugotos plastiko dangteliais, todėl nesikaupia dulkės, užkertamas kelias apsigyventi vabzdžiams ir voragyviams. Markizės gali būti patogiai valdomos rankiniu arba automatiniu būdu. Siūlomas platus priedų pasirinkimas (variklis su avarinio atidarymo galimybe, nuotolinio valdymo pultelis, vėjo daviklis), o tai lemia, jog šie saulės kontrolės mechanizmai tampa dar išmanesniais ir komfortabilesniais.

Pirmieji pasaulyje orą valantys markizių audiniai

Pirmosios lietuviškos markizės gaminamos, pasitelkiant tik išmaniausias ir pažangiausias technologijas. DEXTERA atstovai pabrėžia, jog jiems itin svarbūs tvarūs, teigiamai aplinką veikiantys sprendimai. Būtent todėl klientai galės ir rinktis markizes,  kurios sukurtos, naudojant pirmuosius pasaulyje orą gryninančius audinius. Du iš dvylikos siūlomų audinių – gryninantys orą.  Šie markizių audiniai ženkliai gerina oro kokybę, mažina taršą, naikina nemalonius kvapus ir yra itin draugiški gamtai ir žmogaus sveikatai. Patentuotas Green® audinys padengtas titano dioksido dalelėmis užtikrina, kad UVA spinduliams pasiekus jo paviršių, prasideda cheminė reakcija, kurios metu deguonis ir vandens garai virsta valomosiomis medžiagomis. Būtent dėl šių procesų Green® redukuoja kenksmingas azoto oksido dujas, apie 60% sumažina pelėsio kiekį ir turi apie 70% savaime išsivalantį efektą. Visa tai taupo markizių priežiūrai skirtą laiką bei cheminių valymo priemonių, vandens ir energijos resursus.

Markizė SUNNA – elegancijos ir patvarumo derinys

Markizė SUNNA – tai tobulas sprendimas didesnėms terasoms ir komerciniams objektams. Ši bekasetė markizė tinka kavinių erdvėms, o privačią terasą visiškai apsaugo nuo nepageidaujamų saulės spindulių ir smalsių praeivių žvilgsnių. Preciziškai pagamintos alkūnių lankstinės jungtys ir jas jungiančios grandinės užtikrina markizės ilgaamžiškumą ir patikimą veikimą, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina priežiūrą.

Markizė HELIOS – siekiantiems ilgaamžiškumo

Markizė HELIOS – patikimas pasirinkimas visiems, ieškantiems ilgaamžių sprendimų. Šią ypač tvirtą markizę su kasete galima montuoti tiek nuo aplinkos poveikio apsaugotose, tiek neapsaugotose vietose. Kasetė apsaugo audinį nuo lietaus, sniego ir purvo. Vienas didžiausių HELIOS markizės privalumas – papildoma apsauga nuo žemai horizonte esančios saulės spindulių – elegantiška audinio bangelė markizės priekinėje dalyje. Taip pat svarbu paminėti, jog  įrengus vėjo daviklį, markizė išmaniai reaguoja į didėjantį vėjo greitį ir, kylant vėjui, susiskleidžia automatiškai.

Markizė APOLLO – tvirtumas ir rafinuotas dizainas

Ši pusiau kasetinė DEXTERA siūloma markizė yra itin stilinga ir papuošia kiekvieną terasą. Jos konstrukcijos detalės pagamintos iš specialaus aliuminio lydinio, o mechanizmai dažyti milteliniu būdu – taip nudažytos detalės turi lygią, atsparią įbrėžimams ir paviršių apsaugančią dangą. APOLLO paprasta sumontuoti, o šoninė vandens nubėgimo sistema palengvina gaminio priežiūrą. Kaip ir giminaitė, markizė HELIOS, įrengus vėjo daviklį, APOLLO išmaniai reaguoja į didėjantį vėjo greitį ir pati susiskleidžia.

Įsigykite nieko nelaukdami

DEXTERA atstovai rekomenduoja nedelsti ir pirmiesiems susipažinti su naujaisiais gaminiais. Pasirinkę „Dexteros“ markizes, būsite tikri, kad gausite aukščiausios klasės produktą ir galėsite mėgautis saule saugiai ir saikingai, nevarginami kaitrių spindulių. Plati gaminių spalvų paletė ir individualių išmatavimų galimybė leidžia sukurti unikalų gaminį, kuris papuoš ir apsaugos kiekvieną terasą.

https://dextera.lt/naujienos/