dextera logo
×
Search
Generic filters

Atsinaujinęs DEXTERA salonas Kaune

2020-06-18
2020-06-18

Atsinaujinęs DEXTERA salonas Kaune

Kauniečiai dažnai naudoja DEXTERA vardą kaip orientyrą šioje judrioje Kauno miesto gatvėje. Jonavos g. 260 esantis DEXTERA salonas veikia daugiau kaip dvidešimt metų.

Šiame, kaip ir kituose DEXTERA salonuose, rasite gausią vidaus ir fasado roletų bei žaliuzių, terasos markizių ir kitų gaminių ekspoziciją. Atvykite, peržiūrėkite katalogus, pasitarkite su konsultantais. Įsitikinsite patys, kokį didelį vaidmenį namų interjerui ir Jūsų patogumui daro kokybiški ir tinkamai parinkti roletai, žaliuzės bei kiti langams skirti gaminiai.

DEXTERA pirmoji Lietuvoje ėmė gaminti roletus ir žaliuzes, ir savo patirtį nuolat papildo naujomis technologijomis, kad galėtų pasiūlyti jums ne tik aukštos kokybės produktus, bet ir automatizuotus sprendimus bei jų integravimą į išmanių namų ar biurų sistemą. Kauniečiai, įsitikinkite tuo patys – DEXTERA salonas Kaune laukia jūsų pirmadienį – ketvirtadienį nuo 8 val. iki 18 val., o penktadienį – iki 17 val..

DEXTERA prekybos salonų tinklas – didžiausias Lietuvoje

Klientų laukiame ir kituose DEXTERA salonuose, įsikūrusiuose Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Jonavoje, Mažeikiuose, Utenoje, Telšiuose, Plungėje. Visų DEXTERA salonų adresus ir darbo laiką galima sužinoti interneto svetainėje www.dextera.lt. Visuose salonuose yra atnaujinti audinių pavyzdžiai, ekspozicijose – platus žaliuzių, roletų, tinklelių nuo uodų, tinklelių nuo žiedadulių, terasos markizių, automatinių garažo vartų ir kitų gaminių pasirinkimas.

DEXTERA salonuose galite ne tik rinktis norimus gaminius, bet ir užsisakyti nemokamą profesionalios dizainerės konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus. Mūsų specialistai dirba visoje Lietuvoje.žaliuzių, roletų, tinklelių nuo uodų, tinklelių nuo žiedadulių, terasos markizių, automatinių garažo vartų ir kitų gaminių pasirinkimas.DEXTERA salonuose galite ne tik rinktis norimus gaminius, bet ir užsisakyti nemokamą profesionalios dizainerės konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus. Mūsų specialistai dirba visoje Lietuvoje.inkimas.DEXTERA salonuose galite ne tik rinktis norimus gaminius, bet ir užsisakyti nemokamą profesionalios dizainerės konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus. Mūsų specialistai dirba visoje Lietuvoje. DEXTERA salonuose galite ne tik rinktis norimus gaminius, bet ir užsisakyti nemokamą profesionalios dizainerės konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus. Mūsų specialistai dirba visoje Lietuvoje.žaliuzių, roletų, tinklelių nuo uodų, tinklelių nuo žiedadulių, terasos markizių, automatinių garažo vartų ir kitų gaminių pasirinkimas.DEXTERA salonuose galite ne tik rinktis norimus gaminius, bet ir užsisakyti nemokamą profesionalios dizainerės konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus.konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus. Mūsų specialistai dirba visoje Lietuvoje. DEXTERA salonuose galite ne tik rinktis norimus gaminius, bet ir užsisakyti nemokamą profesionalios dizainerės konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus. Mūsų specialistai dirba visoje Lietuvoje.žaliuzių, roletų, tinklelių nuo uodų, tinklelių nuo žiedadulių, terasos markizių, automatinių garažo vartų ir kitų gaminių sirinkimas.DEXTERA salonuose galite ne tik rinktis norimus gaminius, bet ir užsisakyti nemokamą profesionalios dizainerės konsultaciją, nemokamą meistro atvykimą į namus.

https://dextera.lt/naujienos/