slide

Buitiniai garažo vartai

Buitiniai garažo vartai


DEXTERA galite rasti funkcionalius ir patikimus segmentinius garažo vartus. Tai tyliai veikiantys ir sandarūs vartai su puikia, Lietuvos klimatui pritaikyta šilumos izoliacija. Itin tvirtos konstrukcijos vartų segmentams taikoma net 10 metų garantija. Tai aukščiausios kokybės segmentiniai garažo vartai už prieinamą kainą.


DEXTERA segmentinių garažo vartų privalumai:
 • Speciali segmentų forma suteikia vartams ypatingą tvirtumą, taip pat apsaugo nuo pirštų prispaudimo. Standartinėje komplektacijoje įskaičiuota apsauga nuo vartų kritimo.
 • Garažo vartuose integruotos specialios energiją taupančios plokštės bei sandarinimo sistema, padengianti visą vartų perimetrą. Šie modernūs vidinės vartų inžinerijos sprendimai leidžia garaže palaikyti reikiamą temperatūrą.
 • Dėl daugiasluoksnio segmentų padengimo šie garažo vartai yra atsparūs korozijai. Tai labai ypatingai aktualu pajūrio gyventojams, kur vyrauja sūrus ir drėgnas oras
 • Dėl naudojamų kokybiškų komponentų DEXTERA segmentiniai garažo vartai yra ypač ilgaamžiški. Standartiniame vartų komplekte naudojamų spyruoklių minimalus darbinis ciklas – 25.000 atidarymų ir uždarymų.
 • Įvairus spalvinis pasirinkimas: balta, ruda, pilka, mėlyna, ruda, smėlio, raudona, žalia, antracitas.
 
Kitas segmentinių garažo vartų ypatumas – sistema „spyruoklė spyruoklėje”. Ši unikali sistema neleidžia spyruoklėms atsikabinti nuo bėgelių net ir tuo atveju, jei viena iš spyruoklių yra pažeidžiama. Unikalus fiksacijos metodas yra registruotas patentų biure. Taip pat segmentiniai garažo vartai yra patikrinti ir sertifikuoti pagal aukštus Europos saugumo standartų keliamus reikalavimus.
Yra galimybė tam tikriems garažo vartams įkomplektuoti langus ir dureles. Langai garažo  patalpai suteikia natūralaus apšvietimo ir taupo energiją, o durelės leidžia patekti į patalpą nepakėlus vartų, dėl to patalpos viduje išlaikoma šiluma, o vartų tarnavimo laikas prailgėja.


DEXTERA specialistai nemokamai pakonsultuos, išmatuos, pasiūlys jūsų būstui tinkamiausius garažo vartus ir juos profesionaliai sumontuos. Skambinkite jau dabar tel. 880000013.


9 Argumentai rinktis buitinius garažo vartus


Plačiau apie vartus ir jų automatiką skaitykite DEXTERA kataloge: Spausti čia

Apie BENINCA vartų automatika produktų kataloge:  Spausti čia


Buitiniai garažo vartaiStiprybės šaltiniai:

 • Lankstų tvirtinimo vieta yra sustiprinta net keturių sluoksnių nerūdijančiu plienu;
 • 45 mm. storio poliuretano užpildas yra vidutiniškai 12.5% efektyvesnis negu rinkoje dažniausiai pasitaikančių vartų segmentų;
 • „Dextera“ vartuose integruotos dvigubos tarpinės, atliekančios oro ir vandens pralaidumo prevenciją;
 • Į standartinę vartų komplektaciją yra įtraukta sistema apsaugai nuo netyčinio pirštų prispaudimo;
 • „Dextera“ vartuose integruota speciali technologija, užkertanti kelią dažnai pasitaikančiam scenarijui, kuomet po ilgesnio naudojimo laiko poliuretanas ir skarda segmente atsisluoksniuoja;
 • Vartuose naudojama 0.4 mm. storio cinkuota metalinė juosta su 16 µm cinko sluoksniu;
 • Išorinis vartų sluoksnis yra padengtas poliuretanu, kuris yra papildytas 20-25µm storio poliamido detalėmis (PUR-PA);
 • Tam, kad vartai sklandžiai ir patikimai funkcionuotų ilgus metus, vartų sekcijos ir mechanizmas yra papildomai apsaugoti itin efektyvia antikorozine sistema;
 • Vartų plokštės pagamintos pasitelkiant specialų polimero EPDM sandarinimą. Šaltuoju metų laiku šis sprendimas garažo vartams suteikia didesnę mechaninę galią bei elastingumą;
 • Vartų sandarumą užtikrina bėgių profiliai bei specialios sandarinimo gumos, integruotos visame vartų perimetre;
 • „Dextera“ garažo durų sistemos yra sertifikuotos pagal naujausią ISO 9001: 2008 standartą. O garažo vartų šilumos varža atitinka reikalavimus pagal SNiP. Dėl šių reikalavimų išpildymo „Dextera“ vartai gali būti įrengiami net ir atšiauriausiomis žiemos sąlygomis.

Šios ir kitos buitinių „Dextera“ vartų savybės garantuoja, jog sumontavę vartus galėsite atlikti mažiausiai 25 000 sklandžių vartų atidarymo/uždarymo ciklų.


Vidinė galios inžinerija

Esminės buitinių garažo vartų segmentų ilgaamžiškumo paslaptys:

 • Išorinės ir vidinės „Dextera“ vartų segmento plokštės tiek viršuje, tiek apačioje yra papildomai sustiprintos. Šis uždaras kontūras plokštėms neleidžia vienai nuo kitos atsisluoksniuoti. Ši sutvirtinimo sistema itin aktuali karštymečio metu, ypač tamsia spalva dažytiems vartams.
 • Vartų segmentų konfigūracija užtikrina savaiminį lygiavimą. Šiuo būdu stiprinamas segmentų tarpusavio ryšys. Dėl šios ypatingos konfigūracijos „Dextera“ vartai pasižymi aukštesniais nei įprasta hermetiškumo bei šilumos išlaikymo rodikliais. Ši konfigūracija taip pat palengvina vartų montavimo darbus.
 • Tam, kad vartai ilgus metus išliktų patvarūs, tvirti ir maksimaliai saugūs, jungiamųjų varžtų tvirtinimo vietos yra keturis kartus stiprinamos. Su didžiule jėga yra sutvirtintas ir lankstas, todėl skydeliui atsisluoksniuoti tiesiog neįmanoma.

Dextera vartai gali būti dažomi visomis spalvomis pagal RAL paletę, taip puikiai suderinant spalvas su langais, stogu ar pastato fasadu:

Valdymas - „Dextera“ vartus nesunkiai ir patogiai atidarysite ir užversite rankiniu būdu. Bendrą sekcijinių vartų svorį lygiai paskirsto atskiros sukamos spyruoklės. Todėl, norint atidaryti buitinius garažo vartus, užteks viso labo 150N (~15kg) ar mažesnės jėgos.

Markizė California Plus (4500X3000) -30%
„California“ markizės modelis puikiai apsaugos jūsų terasą nuo tiesioginių saulės spindulių. Precizi..
Kaina: 949.00€ 664.00€
text_tax 664.00€
Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Markizė California Plus (4500X3000) -30%
„California“ markizės modelis puikiai apsaugos jūsų terasą nuo tiesioginių saulės spindulių. Precizi..
Kaina: 949.00€ 664.00€
text_tax 664.00€
Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Markizė California Plus (4950X3500) -30%
„California“ markizės modelis puikiai apsaugos jūsų terasą nuo tiesioginių saulės spindulių. Precizi..
Kaina: 999.00€ 699.00€
text_tax 699.00€
Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
Markizė California Plus (4950x3500) -30%
„California“ markizės modelis puikiai apsaugos jūsų terasą nuo tiesioginių saulės spindulių. Precizi..
Kaina: 999.00€ 699.00€
text_tax 699.00€
Nemokamas pristatymas Nemokamas pristatymas
 

MEISTRO PATARIMAI

 
Apsauginių žaliuzių nauda Jums

Apsauginių žaliuzių nauda Jums

dextera 2017/02/08 0
Jūsų būstas, biuras ar parduotuvė – tai atskiras Jūsų pasaulis, kurį būtina tausoti ir saugoti. Itin efektyviai šią funkciją atlieka apsauginės žaliuz...
Daugiau
„Pergola“ pavėsinių informacija

„Pergola“ pavėsinių informacija

2017/01/16 0
Pergolėmis vadinamos patobulintos ir patvaresnės pavėsinės, kurių kilmė siejama dar su senovės Romos laikais. Pergolės ne tik atlieka pavėsinių funkci...
Daugiau
Kaip išsirinkti tinklelius?

Kaip išsirinkti tinklelius?

2017/01/17 0
Iš praktikos žinome, jog pirkėjams gausioje tinklelių pasiūloje kartais būna sunku išsirinkti sprendimą, kuris tiks unikaliai jo namų situacijai. Todė...
Daugiau