×
Search
Generic filters

PAVĖSINĖ “PERGOLA” – NAUJOS KARTOS PAVĖSINĖ

2017-01-16
PERGOLA PAVĖSINĖ DEXTERA (90)
2017-01-16

PAVĖSINĖ “PERGOLA” – NAUJOS KARTOS PAVĖSINĖ

Dažniausiai, kai išgirstame žodį pavėsinė mūsų vaizduotėje tuoj pat nupiešiamas vaizdas – medinis namelis arba tik stogas su atramomis, kuris šiek tiek apsaugo nuo lietaus. Jei gyvenate moderniame ir naujame name, greičiausiai galvojate, kad toks „namelis“ tik sugadins jūsų eksterjerą.

Dažnai namų savininkai kaip modernų sprendimą pasirenka terasas. Tačiau terasos puikiai tinka tų šalių klimatui kur didžioji metų dalis yra šilta ir saulėta. Lietuvoje vasaros ne tik trumpos, bet ir lietingos, vėjuotos. Kartais net ne vieną savaitę reikia laukti šiltesnės ar saulėtos dienos, kad savo terasoje galėtumėte pasimėgauti puodeliu kavos. Taigi ar yra išeitis?

Pabandykite įsivaizduoti modernią, naujos kartos pavėsinę, kur viskas automatizuota ir tereikia vos keleto mygtukų paspaudimų ir jūs jau galite atidaryti stogą, reguliuoti apšvietimą. O jei dar galite apsisaugoti nuo vėjo ar lietaus – argi ne vienas malonumas! Ir visa tai ne mūsų fantazijos, o realybė.

Mes norime jums pristatyti modernų produktą, kuris puikiai tinka lietuviškiems orams – tai pavėsinė “Pergola”. Galime garantuoti, kad šį modernų inžinierių kurtą šedevrą įsimylėsite iš pirmo žvilgsnio.

Vienas iš įdomesnių šios pavėsinės sprendimų – tai valdomas pavėsinės stogas. Dieną šviečiant saulei galite pavėsinės stogą uždengti, o vakare, norint pasigrožėti žvaigždėtu dangumi, atidengti. Ir tam tereikia vos akimirkos – tiek kiek užtrunka paspausti vieną mygtuką.

Jei kalbame apie modernumą, tai galime pasakyti, kad šios pavėsines stogas pagamintas iš “Blackout“ medžiagos, kuri ne tik leidžia kontroliuoti saulės spindulių patekimą, bet ir apsaugo nuo UV saulės spindulių. Turbūt nereikia jums pasakoti apie žalą, kurią gali sukelti UV saulės spinduliai. Ypatingai vaikai vasarą daug laiko praleidžia lauke, tad pasirūpinkite savo šeimos sveikata.

Puiki naujiena, kad jei turite terasą ši pavėsinė gali būti pritaikoma joje. Taip pat galima rinktis skirtingų išmatavimų, skirtingų stogų konstrukcijų, ar skirtingų spalvų. Net išrankiausiam skoniui galima rasti sprendimą.

Pavėsinė turi integruotą LED apšvietimą, tad ir tuo jau pasirūpinta. Ir jis valdomas tik vieno mygtuko paspaudimu. Trumpai sakant, jokių rūpesčių, o tik komfortas ir malonumas.

Artėja vasara, tai vienas iš nuostabiausių metų laikų, kada daug laiko galite praleisti gryname ore. Juk pavėsinėje galima pusryčiauti, maloniai leisti vakarus besišnekučiuojant su draugais.

Kartais norisi surengti didelę šventę ir pakviesti visus savo draugus. Jei jūsų namuose yra ribota erdvė ir negalite sutalpinti daug žmonių, pavėsinė „Pergolė“ gali būti puiki išeitis. Ji padidins ir pratęs jūsų pastato erdvę lauke ar terasoje.

Pasirūpinkite, kad vasarą praleistumėte maloniai ir jaukiai!

https://dextera.lt/naujakuriams/