×
Search
Generic filters

NAUJIENA! PERGOLA PAVĖSINĖ LEVANTE

2024-01-16
2024-01-16

NAUJIENA! PERGOLA PAVĖSINĖ LEVANTE

PAVERSKITE  JŪSŲ KIEMO ERDVĘ POILSIO CENTRU

Ar jums pažįstamas jausmas, kai žvelgiate į savo kiemą ir jaučiatės nepatenkinti esančiu erdvės išdėstymu? Retai būnate savo kiemo terasoje, arba susiduriate su nepatogumu priimti svečius kieme? Jeigu taip, tuomet pergola pavėsinė yra jūsų atsakymas, kurios įrengimas užtikrintų, kad būti savo kieme gali būti lygiai taip pat malonu kaip ir jūsų jaukiame name.

PRISTATOME NAUJĄ PERGOLA PAVĖSINĖS MODELĮ LEVANTE

Pergola LEVANTE yra aukštos kokybės aliuminio konstrukcijos pavėsinė su dvigubo sluoksnio stogo lamelėmis. Aukštos kokybės aliuminis garantuoja konstrukcijos patvarumą ir tvirtumą. Integruota LED sistema užtikrina apšvietimą lauko zonai vakaro metu. Modernus mobilus stogas atidaromas elektriniu būdu, leidžia kontroliuoti saulės patekimą į poilsio zoną, bei apsaugo nuo saulės tiesioginių spindulių. Ši galimybė leidžia jums mėgautis įvairaus intensyvumo šešėliu, priklausomai nuo dienos laiko ar saulės padėties. Paslėpta drenažo sistema apsaugo net ir nuo stipraus lietaus.

• Vandens nuvedimo sistema integruota su konstrukcija.
• Apsauga nuo saulės, lietaus ir vėjo.
• Ilgaamžė aliuminio konstrukcija.
• Mobilus stogas atidaromas elektriniu būdu, pulteliu.


Pergola pavėsinė LEVANTE. Laisvai pastatoma 4 kojų aliuminio konstrukcija. Konstrukcijos spalva – RAL7016 antracito. Stogo (lamelių) spalva – RAL9016 balta arba RAL7016 antracito.  Dažyta milteliniu būdu, todėl atsparesnė įbrėžimams. Kolonose integruota vandens nubėgimo sistema.  Stogo konstrukcija horizontali, su aliuminio juostomis (lamelėmis). Stogo lamelės valdomos elektriniu būdu. Integruota LED sistema užtikrina puikų apšvietimą lauko zonai. 


PERGOLA PAVĖSINĖ – PRAKTIŠKAS IR ILGALAIKIS SPRENDIMAS KIEKVIENAI LAUKO ERDVEI

Įsirengus stilingą pergolą pavėsinę ji tampa kiemo traukos centru, tai ideali vieta pietauti, ilsėtis ar švęsti. Jos sukuria pridėtinę vertę ne tik pastatui, bet ir kokybiškam poilsiui ar ramiam pasisėdėjimui kieme. Pergola pavėsinė stilingas akcentas kiemo erdvei, terasai arba baseino plotui.

MĖGAUKITĖS PERGOLA PAVĖSINE IŠTISUS METUS

Siekiant susikurti maksimalų komfortą, privatumą bei apsisaugoti nuo nuolat kintančių oro sąlygų savo terasoje, siūlome papidomai įsirengti pavėsinę pergolą su integruotomis, slankiojančiomis stiklinėmis sistemomis, tad lauko terasa gali tapti ne tik erdve mėgautis kavos puodeliu, bet ir jūsų ramybės erdvė, jūsų namų spa zona ar jūsų draugų susibūrimo vieta visais metų sezonais.

Norite apsisaugoti nuo šoninio vėjo ar nepageidaujamų praeivių žvilgsnių – galime pasiūlyti integruotus, automatiniu būdu valdomus fasado roletus. Funkcionaliam ir estetiškam Jūsų namų pasauliui DEXTERA siūlo platų išorės veiksniams atsparių fasado roleto audinių pasirinkimą. Šie audiniai pasižymi itin stipriu atsparumu atmosferos poveikiui, efektyviai saugo nuo saulės spindulių, yra pralaidūs orui.

Pergolėje LEVANTE integruota LED apšvietimo sistema užtikrina apšvietimą lauko zonai.

 

PERGOLA PAVĖSINĖ LEVANTE – NEPRIEKAIŠTINGAS KOMFORTO IR PRABANGOS DERINYS

Pergolos dažnai tampa paskutiniu trūkstamu elementu, kuris pilnai užbaigia jūsų kiemo architektūrą, arba tampa įkvėpimu jūsų tolesniam lauko kraštovaizdžio dizainui. Ieškote būdų, kaip funkcionaliai  įsirengti kiemo erdvę, norite daugiau praleisti laiko kieme, tuomet pergola yra tinkamas pasirinkimas.

Kyla daug klausimų, susijusių su šiuo gaminiu, svarstote galimybę įsigyti pergola pavėsinę, bet nežinote nuo ko pradėti ir kiek tai kainuos? Susisiekite su DEXTERA specialistais, kurie nemokamai pakonsultuos, išmatuos ir pateiks jums kaininį, rekomenduojamos pergola pavėsinės pasiūlymą.

Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite telefonu: 8 800 00013 arba el.p info@dextera.lt

Nepaisant koks šiandien oras – sukurkite jaukią erdvę savo terasoje! 

https://dextera.lt/naujakuriams/