×
Search
Generic filters

APŠVIETIMAS MOKSLEIVIO KAMBARYJE. Į KĄ SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ?

2023-08-24
2023-08-24

APŠVIETIMAS MOKSLEIVIO KAMBARYJE. Į KĄ SVARBU ATKREIPTI DĖMESĮ?

Tėvams itin rūpi jų vaikų sveikata bei komfortas, todėl įrengiant vaikų kambarį didelis dėmesys skiriamas ne tik grožiui, bet ir patogumui. DEXTERA specialistai rekomenduoja vaikų kambariams rinktis vis labiau Lietuvoje populiarėjančias  ir palyginti nebrangias plisuotas žaliuzes.

„Nors tendencijos ir keičiasi, bet yra pamatiniai dalykai, kurie nekinta. Kai kalbame apie moksleivio kambarį, gydytojai visuomet pataria – įleiskite naturalią dienos šviesą ir venkite saulės atspindžių kompiuterių ekranuose. Todėl mokinio kambariui mes rekomenduojame plisuotas žaliuzes. Vaikams jos patinka, nes yra žaismingos ir lengvai valdomos, o tėvams – nes tai funkcionalus ir prie sveikatos saugojimo prisidedantis sprendimas“,- sako DEXTERA mažmeninės prekybos vadovė Jurgita Andruškevičienė.

Plisuotos žaliuzės – galimybė mėgautis natūralios šviesos privalumais

Plisuotos žaliuzės yra armonikėlės principu sulankstomo audinio žaliuzės, kurios papuošia langus, paverčia interjerą jaukiu ir suteikia galimybę mėgautis natūralios šviesos privalumais. Kadangi plisuotos žaliuzės valdomos iš viršaus į apačią arba iš apačios į viršų, jos suteikia galimybę uždengti tiesioginę saulę ir tuo pačiu neprarasti natūralios dienos šviesos.

„Labai daug gerų atsiliepimų apie plisuotas žaliuzes išgirdome karantino metu, nes vykstant nuotoliniam mokymui vaikai praleido gerokai daugiau laiko namuose, prie kompiuterių ekranų“, – patirtimi dalinasi J. Andruškevičienė. „Kaip žinia, kuo apšvietimas artimesnis natūraliai šviesai, tuo geresnė mūsų bendroji savijauta, mažiau varginamos akys. Vis dėl to, gausūs tiesioginiai saulės spinduliai, jų atspindžiai ekranuose yra kenksmingi sveikatai, apsunkina susikaupimą bei mažina darbingumą.“

Patogus valdymas ir aukšta audinių kokybė

Plisuotas žaliuzes galima valdyti iš viršaus į apačią ir iš apačios į viršų ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu. Vaikams tai itin patogu. Plisuotas žaliuzes mielai renkasi ir pirmų aukštų gyventojai, nes jų valdymas iš apačios į viršų leidžia uždengti langą iki norimo aukščio – taip galite susikurti privatumą nuo pašalinių akių ir kartu mėgautis vaizdu pro langą. Be to, šios žaliuzės pritaikomos daugeliui nestandartinių  langų: ovaliems, arkiniams, trikampiams.

DEXTERA plisuotų žaliuzių asortimente galima rasti ir audinius su įvairaus šviesos pralaidumo lygiais. Taigi tėvai gali patys nuspręsti, kiek saulės nori įsileisti į patalpų vidų. Pavyzdžiui, jei vaiko kambario langas yra į pietų pusę, kur saulė ypatingai stipri, siūlome rinktis audinį dengtą aliuminiu ir šviesą atspindinčiomis medžiagomis, kuris pašalina šilumos spinduliavimo jėgą; arba audinį su skvarbia danga, pasižyminčia dideliu šviesos atspindžio lygiu. Na, o jei kambariu dalinasi keli vaikai ir šeimai aktualus jų kokybiškas dienos miegas – rinkitės plisuotas žaliuzes su šviesai nepralaidžiais blackout audiniais. Visų poreikiai yra skirtingi, o pasirinkimas – individualus, todėl DEXTERA konsultantai visada pataria ir pasiūlo geriausią sprendimą pagal jūsų vaikų kambario ypatumus.

Moderni estetika ir žaismingumas

Kas be ko – spalvos bei žaismingumas, alsuojantis vaikyste! Juk kalbame apie vaikų kambarį. DEXTERA plisuotų žaliuzių asortimente – spalvų įvairovė – nuo švelnių pastelinių iki išraiškingai ryškių. Be to,  plisuotas žaliuzes galima užsakyti net dviejų spalvų – iš lauko būtų matoma viena spalva, o kambaryje – kita patinkanti spalva. Tai tikrai kūrybiškas sprendimas, kuris labai patinka vaikams, o kambariui suteikia žaismingumo net pačiomis pilkiausiomis dienomis.

DEXTERA konsultantai dirba visoje Lietuvoje, todėl drąsiai galite registruotis nemokamam matavimui. Atvažiuosime, išmatuosime, patarsime. Taip pat kviečiame užsukti ir į DEXTERA salonus Vilniuje, Kaune,  Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Mažeikiuose, bei išsirinkti jums patinkančius ir jūsų namams tinkančius audinius.


Straipsnis yra UAB „Dextera“ intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

https://dextera.lt/naujakuriams/