×
Search
Generic filters

DOVANOS VAIKŲ DIENOS CENTRAMS

2019-04-17
2019-04-17

DOVANOS VAIKŲ DIENOS CENTRAMS

„Gelbėkit vaikus” Rokiškio ir Rokiškio rajono vaikų dienos centrų mažieji Tarptautinę vaikų gynimo dieną sutiko linksmai – vaikų kasdienybę praskaidrino DEXTERA padovanotos naujos žaliuzės ir dovanėlės. Jaunimo lavinimo ir įsitraukimo į aktyvų bei kokybišką laisvalaikį rėmimas yra viena iš DEXTERA socialinės atsakomybės sričių, tad džiaugiamės galėdami savo gaminiais ir darbais prisidėti prie organizacijos “Gelbėkit vaikus” valdomų dienos centrų buities pagerinimo.

Tarptautinės vaikų gynimo dieną kalbamėjomės su ilgamete organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generaline direktore Rasa Dičpetriene apie tai, kas yra iš tiesų svarbu sunkumų patiriantiems Lietuvos vaikams kaip yra svarbu žmonių, Lietuvos įmonių pagalba prisidedant prie veiklų įvairovės ar buities gerinimo.

Organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė pasakoja, kad net paprasčiausi dalykai dienos centre vaikams tampa smagūs, nes visa tai daroma draugų būryje. „Bendruomenės per prievartą nesubursi, ją kuria ir palaiko dienos centrų vadovai bei patys vaikai. Mes privalome suteikti ir palaikyti tinkamas sąlygas šiai bendruomenei augti bei vystytis – pasirūpinti dienos centrų buičiai būtiniausiais dalykais: kvalifikuotais darbuotojais, maisto produktais, stogu virš galvos, kad ir kuklia, bet jaukia, vaikams patogia erdve.“

Taigi, esant tokiai situacijai, ypač svarbi yra dienos centrų buitis, kuri, kad ir kaip būtų saugoma, nuolat nusidėvi, reikia atnaujinti. Tam išlaidos – milžiniškos. „Gerai, kad turime rėmėjų, socialiai atsakingo verslo, kuriems nesvetimi šie vaikų patiriami rūpesčiai. Kažkas dienos centrui padovanoja kriauklę, stalą, kiti – vaikams mokytis reikalingų priemonių, treti, tokie, kaip įmonė „Dextera“, vaikams dovanoja žaliuzes, kad ruošiant pamokas vaikams į akis nešviestų saulė, kad dienos centre būtų jauku“, – puikų įmonės socialinės atsakomybės pavyzdį pristato organizacijos „Gelbėkit vaikus“ generalinė direktorė.

Rasa pasakoja, kad pastaroji įmonė net porai dienos centrų Rokiškyje ir Rokiškio rajone padovanojo visiškai naujas žaliuzes. „Atvykę konsultantai parinko tinkamiausius langų uždengimus, pagamino, sumontavo ir dar net dovanėlių Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga atvežė! Toks vienos didžiausių žaliuzes ir roletus gaminančių įmonių Lietuvoje rūpestis mūsų vaikus tikrai labai džiugina, skatina nenuleisti rankų, mokytis ir siekti savo tikslų. Juk ir patys vaikai kada nors gali dirbti panašioje įmonėje bei daryti gerus darbus kitiems“, – su džiugesiu vaikus įkvėpusį pavyzdį pamini organizacijos vadovė.

https://dextera.lt/naujienos/