×
Search
Generic filters

DIZAINERĖ INETA REKOMENDUOJA ROLETUS RAMIAM DARBUI

2018-08-29
2018-08-29

DIZAINERĖ INETA REKOMENDUOJA ROLETUS RAMIAM DARBUI

DEXTERA dizainerė Ineta rekomenduoja roletus darbo kambariui su „SCREEN“ audiniu, laisvai kabančiu tvirtinimu bei metalo grandinėle. Tai puikus variantas jaunatviškai, kūrybingai asmenybei, kadangi audinys yra šiek tiek skaidrus, galėsite matyti vaizdus už lango, taip pat nusipiešti savo piešinį ar užsirašyti markeriu įkvėpiantį moto! Rekomenduojame puikiai  derančias prie įvairaus interjero, neįpareigojačias spalvas: baltą ir alebastro. Šie roletai ypač praktiški – guminiai, o tai reiškia ir galimybę pavalyti, kai išsitepa.

Išsirinkite labiausiai tinkančius roletus produktyviam darbui:

  • Vokiškų, ispaniškų, suomiškų, olandiškų, turkiškų audinių įvairovė;
  • Mechanizmų spalvų įvairovė;
  • Roletai visų tipų langams, sienoms, luboms;
  • Varstomų langų atveju roleto audinys išlieka prigludęs prie stiklo;
  • Roletai gali būti valdomi ne tik iš viršaus į apačią, bet ir iš apačios į viršų;

Roletus galėsite valdyti ne tik rankiniu, bet ir automatiniu būdu! Automatizuotas valdymas suteikia jums galimybę vieno mygtuko paspaudimu valdyti saulės spindulių patekimą į erdvę. Idealiai tinka sunkiai pasiekiamiems langams ir patogumą vertinantiems klientams.

Roletų veikimo mechanizmas:

Somfy varikliai išsiskiria tyliu veikimu (žemų decibelų (dB) „Ultra-Quiet Sonesse“ serijos variklių asortimentas) , plačiu apsisukimų momentu (standartinių variklių veikimas nuo 1 Nm iki 200 Nm), keli energijos tiekimo šaltiniai ir kitos savybės.

https://dextera.lt/naujienos/