×
Search
Generic filters

„3 BURĖS“ DANGORAIŽIO LANGUS PUOŠIA 1500 ELEKTRINIŲ ROLETŲ

2019-03-01
3 BURĖS
2019-03-01

„3 BURĖS“ DANGORAIŽIO LANGUS PUOŠIA 1500 ELEKTRINIŲ ROLETŲ

„3 BURĖS“ – tai unikalus biurų kompleksas Vilniuje, įsikūręs Giedraičių ir Krokuvos gatvių sankryžoje, Neries krantinėje – strateginėje verslo vystymo vietoje. Projektą vainikavo 2018 metų gale gen. rangovo UAB „YIT Kausta“ pastatytas trečiasis komplekso pastatas – trečioji burė. Šis 23 aukštų A klasės pastatas susilaukė daug dėmesio ir netrukus tapo vienu paklausiausių biurų pastatų Vilniuje. Didieji nuomininkai – net 15 viršutinių aukštų užėmęs bankas „Swedbank“ ir 6 aukštuose įsikūrusi norvegų IT kompanija „Visma Lietuva“.

Ekologiški, inovatyvūs ir automatizuoti sprendimai

Apsilankę „3 BURĖS“ trečiajame pastate, išties nustebtumėte, kiek daug ir kokių išmanių bei energiškai efektyvių sprendimų įdiegta šiuose biuruose. Dalį pastato apšvietimo išlaidų kompensuoja bei aplinkos taršą sumažina ant stogo 80,5 m aukštyje sumontuota saulės jėgainė, kurioje iš viso yra 66 fotovoltiniai saulės moduliai. Efektyvų šildymą bei vėsinimą kartu su kitomis sistemomis užtikrina geoterminė jėgainė. Kabamosios akustinės lubos sumažina triukšmo lygį bei pagerina kalbos raišką. Šių ir kitų sprendimų subrangovai laikėsi itin aukštų tvarios statybos standartų, tad statinys pretenduoja gauti aukščiausią – platininį LEED sertifikatą.

Roletai pavaldūs saulei

„Dextera“ komanda taip pat džiaugiasi, turėjusi išskirtinę galimybę prisidėti prie „3 BURIŲ“ galutinės vizijos išpildymo. Biurų langams uždengti buvo pasirinkti roletai su olandų kompanijos mechanizmais „Absolute“. Jų pagrindą sudaro specialiai pagal „Dextera“ užsakymą Vokietijoje pagamintas nedegus aliuminizuotas audinys. Aukščiausią gaminio kokybę patvirtina taikyti tarptautiniai standartai bei sertifikatai. Audinys puikiai atspindi šilumą, todėl sumažina pastato vėsinimo išlaidas ir kartu praleidžia saulės šviesą į pastato vidų bei netrukdo grožėtis peizažu. Kitaip nei įprasta tradiciniuose biurų statiniuose, roletai buvo montuojami su papildomais šoniniais plieniniais troseliais. Jų prireikė tam, kad būtų užtikrinti sklandūs roletų pakėlimo bei nuleidimo procesai, esant į vidų lenktoms „3 BURIŲ“ statinio sienoms. Sumontavus sistemą, nesimatė jokių montavimo detalių ir ji harmoningai įsiliejo į bendrą visumą.

Kai 1500 roletų  jau puošė „3 BURIŲ“ komplekso trečiąjį statinį, reikėjo juos apjungti į vientisą automatizuotą sistemą. Šiam tikslui įgyvendinti pasitelkta ant stogo montuojama orų stotelė, kurioje į vientisą sistemą sujungti net 1500 prancūzų kompanijos „Somfy“ variklių, valdančių roletus. Išmanioje orų stotelėje buvo sumontuoti 8 davikliai, nukreipti į skirtingas puses. Atsižvelgiant į saulės aktyvumą, roletai automatiškai kyla aukštyn arba leidžiasi. Nepaisant to, roletus taip pat galima reguliuoti rankiniu būdu – individualiai pagal darbuotojų poreikius.

„Absolute“ roletai – biurams ir namams

Kai už lango saulė su debesimis šoka Argentinietišką tango, namuose ir biure erzina  jos spinduliai, kintanti temperatūra bei atspindžiai kompiuterio ekrane. Įsismarkavusiai saulei suvaldyti „Dexteros“ meistrai rekomenduoja roletus „Absolute“. Jie pasižymi funkcionalumu, estetiškumu bei yra ilgaamžiai. Didelė audinių rūšių ir spalvų įvairovė suteikia galimybę roletus priderinti prie bet kokio dizaino,  lengvas montavimas įgalina juos itin greitai sumontuoti, o paprasta priežiūra nereikalauja didelių pastangų. Be to,  jie gali būti apjungti į vientisą išmaniojo namo sistemą, valdomi tiesiai iš išmanaus įrenginio ar netgi balsu (veikia su „Amazon Alexa“ bei „Google Assistant“ skaitmeniniais asistentais).

Jei ir jūs norite savo namų ar biuro langus papuošti roletais, žaliuzėmis ar kitais moderniais uždengimais, susisiekite su „Dextera“ saulės kontrolės ekspertais. Įmonė jau daugiau kaip 20 metų padeda kurti įkvepiančius interjero bei eksterjero sprendimus visoje Lietuvoje. Renkantis langų uždengimus, „Dextera“ konsultantai atsižvelgs į individualius jūsų poreikius bei pasidalins praktiškais patarimais.

https://dextera.lt/naujienos/