×
Search
Generic filters

Kokius apsauginius tinklelius nuo uodų pasirinkti?

2023-04-24
2023-04-24

Kokius apsauginius tinklelius nuo uodų pasirinkti?

Apsauginiai tinkleliai – itin patogus būdas apsaugoti namus ar biurą ne tik nuo vabzdžių, bet ir nuo dulkių bei alergijas sukeliančių žiedadulkių.

DEXTERA siūlo tinklelius langams ir balkono ar terasos durims. Apsauginiai tinkleliai tvirti ir ilgaamžiai, pagaminti rėmai gali būti baltos, tamsiai rudos, medžio imitacijos spalvos, todėl puikiai derės prie namų interjero ar eksterjero.

Ar tinkleliai neatima iš mūsų saulės šviesos? Tiesą sakant – plika akimi pastebėti, kad ant lango yra uždėtas tinklelis – gana sunku. Tačiau laisvę mėgautis grynu oru, patogumą ir komfortą pajusite iš karto.

Apsauginių tinklelių dėka galite plačiai praverti langus vasaros vakarais, kad maloni vakaro vėsa pripildytų namus, nebijant įjungti šviesos, kuri pritraukią gausybę uodų ir kitų vabzdžių.

DEXTERA asortimente rasite net kelis skirtingus apsauginių tinklelių nuo uodų tipus – nuo paprasčiausių iki skirtų alergiškiems žmonėms.

Kaip išsirinkti geriausią sprendimą apsaugai nuo skaidančių vabzdžių, kuo jie skiriasi, skaitykite toliau.

 


Tinklelis – rėmėlis

Viena populiariausių apsaugų nuo uodų yra tinklelis – rėmelis. Gali būti montuojamas tiek ant lango rėmo su magnetukais, tiek ant lango staktos tvirtinamas kabliukais. Patogu nuimti valymui arba žiemos sezonui, nepažeidžia lango rėmo. Šiam rėmo tipui galite rinktis antialerginį arba klasikinį tinklelį nuo uodų. Nerekomenduojama varstomiems langams.


Tinklelis – ne tik langams, bet ir durims

Jeigu dažnai varstote terasos duris, jos yra lengviausias būdas vabzdžiams patekti į namus, praktiškas sprendimas – tinkleliai varstomoms durims. Šis sprendimas ypač populiarus šiltuoju sezonu, nes oras namuose cirkuliuoja, galima jausti malonų pavasario ar vasaros vėjelį, tačiau esate apsaugoti nuo nepageidaujamų skraidančių svečių.

Tai praktiškas sprendimas balkono, terasų durims bei kitoms didelėms pastatų angoms. Tinkleliai durims yra tinkamas pasirinkimas, norintiems šiltuoju metų laiku gausiai vėdinti erdves ir viduje mėgautis šviežio oro gaiva. Tinklelį durims patogu uždaryti iš bet kurios pusės. Konstrukcija tvirtinama varžtais į rėmą ar sieną, todėl ją itin paprasta uždėti ir nuimti. Šiam rėmo tipui galite rinktis antialerginį arba klasikinį tinklelį nuo uodų.

 


Tinklelis roletas

Tiems, kurie nori dažniau pamojuoti rankomis pro langą ar tiesiog yra dažna būtinybė greitai ir patogiai pakelti tinklelį, galima pasirinkti tinklelius roletus. Šis sprendimas taikomas ne tik langams, bet ir balkono bei terasų durims, taip pat stoglangiams. Mechanizmas veikia roleto principu: tinklelis gali būti susukamas ne tik viršuje, bet ir šone. Tinklelis yra atsparus drėgmei ir šalčiui, todėl žiemą jo nereikia išmontuoti.


Tinklelis durims su šuns landa

Šis sprendimas rekomenduojamas terasos durims, jeigu turite keturkojus augintinius, kurie nuolat mėgsta savarankiškai išeiti į lauką. DEXTERA siūlo dviejų dydžių landas gyvūnams (šunims, katėms arba mažaūgiams šuniukams), tad tikrai išsirinksite optimalų variantą. Tinklelis durims su šuns ar katės landa išsprendžia problemą, jog nereikės jums augintinio išleisti ar įsileisti, jie turės galimybę laisvai judėti gryname ore ir saugiai grįžti namo.


Plisuoti tinkleliai

Dar vienas sprendimas apsaugai nuo vabzdžių – plisuoti tinkleliai, kurių veikimas paremtas armonikėlės principu ir yra ypatingai lengvai suskleidžiami, nes mechanizme nėra spyruoklių. Smulkios specialaus audinio klostės veikia kaip itin geras filtras, nepraleidžiantis skraidančių kenkėjų. Jokių spyruoklių ar sudėtingų mechanizmų – dailiai sulankstytas tinklelis lengvai suskleidžiamas arba paliekamas tik jums reikalingoje pozicijoje. Tinka uždengti bet kokius langus, duris, slankiojančias langų sistemas ir ypač didelių matmenų nišas.


Antialerginis tinklelis

Alergiškiems žmonėms verta atkreipti dėmesį į antialerginius tinklelius. Patikima apsauga ne tik nuo uodų, bet ir nuo alergijas sukeliančių žiedadulkių! Specialus tinklelio poliesterio pynimas veikia kaip filtras ir gaudo žiedadulkes, dulkes ir kitus oro teršalus į medžiagos pluoštą. Berlyne esančios universitetinės ligoninės laboratorijoje atlikti gaminio tyrimai rezultatai parodė, kad antialerginis tinklelis sulaiko beveik 98% beržo, 100% žolių ir 93% dilgėlių žiedadulkių. Alergiškiems žmonėms verta atkreipti dėmesį į antialerginius tinklelius.

Straipsnis yra UAB „Dextera“ intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

https://dextera.lt/naujakuriams/