×
Search
Generic filters

Dizaino klasika mėgstantiesiems subtilią prabangą interjere!

2023-02-14
2023-02-14

Dizaino klasika mėgstantiesiems subtilią prabangą interjere!

Natūrali mediena – tai absoliuti klasika interjere, pasižyminti šiltu, minkštu ir autentišku efektu.

Medinių žaliuzių pagalba interjere galima atskleisti paprasto gyvenimo žavesį, nes natūralios medienos gaminiai kiekvienam interjerui suteikia komforto ir rafinuotumo pojūtį, suteikia privatumo ir saugumo.

Stilingos, unikalios medinės žaliuzės visada derės prie jūsų interjero – nesvarbu, ar jums labiau patinka kaimiškas (angl. rustic), bohemiškas, klasikinis, modernus-minimalistinis ar industrinis stilius.

Medinių žaliuzių atsiradimo istorija minima jau XVIII a., kur šio tipo žaliuzės buvo įrengiamos aukštuomenės rūmuose ir per šimtmečius dėl savo elegantiškos išvaizdos jos neprarado savo populiarumo. Medinės žaliuzės akivaizdžiai atlaikė laiko išbandymą, išliko funkcionaliu bei stilingu langų uždengimo pasirinkimu.

Medinės žaliuzės. Kaip derinti interjere?

Jei dvejojate kuo uždengti langus, visuomet rekomenduojame medines žaliuzes kaip nesenstančią klasiką, kuri niekuomet nepabosta.

Medinės žaliuzės patiks ir mėgstantiems griežtesnes linijas – jų dėka atsiranda daugiau vertikalių ar horizontalių juostų elementų, kurie dera su tiesiomis detalėmis interjere, esančiomis ant baldų durelių, pertvarų, sienų, dekoro elementų.

Medinės žaliuzės tobulai tinka klasikinio, modernaus, skandinaviško ar net industrinio stiliaus interjeruose.

Įsigydami medines žaliuzes galite rinktis siauresnes 25mm ar platesnes 50mm pločio medienos lameles, taigi medines žaliuzes galėsite įrengti tiek dideliems vitrininiams langams, tiek mažesnėms nišoms. Tiesa, metu pastebima tendencija yra rinktis platesnes 50mm pločio lameles.

Medines žaliuzes galima pritaikyti bet kurioje namų erdvėje. Tačiau didesnės drėgmės riziką turinčioms patalpoms – voniai ar virtuvei – siūlome rinktis itin kokybiškas ir ilgaamžes medžio imitacijos (Faux Plastic Wood) žaliuzes.

Užuolaidos. Medines žaliuzes drąsiai derinkite kartu su užuolaidomis, tai vienas populiariausių derinimo būdų, kuris nesensta jau daugelį metų. Tai sprendimas norintiems jaukios ir natūralumu alsuojančios atmosferos. Šios laikui nepavaldžios žaliuzės ir elegantiškos užuolaidos padės sukurti bohemišką prabangą tiek namuose, tiek biure.

Vaikų kambariai. Natūralios, medinės smėlio ar baltos spalvos žaliuzės vaikų kambaryje labai gražiai dera su pilkos spalvos ar kitais pasteliniais kambario atspalviais. Praktiška ir jaukumas garantuotas!

Spalvos. Medinės žaliuzės patogiai valdomos ir funkcionalios, o pasirinkta medienos spalva natūraliai derės prie bet kokio interjero stiliaus. Spalvos puikia pasitarnauja kuriant nuotaiką namuose. Šilti smėlėto paplūdimio sienų atspalviai, daug pieno spalvos užuolaidose, balinto ąžuolo spalvos medinės žaliuzės, pro kurias sklinda švelni šviesa, kuria šiltą pietų kraštų atmosferą. Tokiame interjere tikrai jausitės puikiai, tarsi atostogaujant.

Tradiciškai medį interjere įsivaizduojame kelių klasikinių atspalvių – ąžuolo, riešuto, vyšnios.

Estetika ir minimalizmas. Šiuo metu interjeruose vyraujanti tendencija yra švara ir minimalizmas. Tiktai nesuklysite langams pasirinkdami baltos ar pieno spalvos medines žaliuzes. Kartu galima derinti baltos spalvos užuolaidas su madingais pilkais akcentais arba tiesiog kokybiškas, balinto lino užuolaidų audinys bus tinkamas akcentas baltų medinių žaliuzių fone. Niekada neapsiriksite pasirinkdami baltą spalvą interjere. Be to tai ir praktiškas sprendimas, nes balta žaliuzių spalva atspindi šviesą, net ir dulkės šviečiant saulei tampa sunkiau pastebimos.

DEXTERA asortimente rasite platų spalvų spektrą apdailos detalių medinėms žaliuzėms

Ieškantiesiems unikalių sprendimų, siūlome rinktis iš keliolikos spalvų medinių žaliuzių. Spalvų paletėje rasite ir tamsios vyšnios, riešuto, gintaro, ąžuolo, juodmedžio, smėlio, raudonmedžio ir dar daugiau atspalvių. Medinių žaliuzių spalvų paletė yra kuriama taip, kad leistų jas lengvai derinti prie bet kurios dekoravimo schemos – nuo tradicinių technikų iki šiuolaikinių dizaino idėjų.

Siekdami sukurti unikalius interjero sprendimus, galėsite rinktis net iš 15 spalvų juostų. Šių juostų spalvų paletę sudaro šilti atspalviai tokie kaip ruda, dramblio kaulo, smėlio, pušies ir šaltesni, modernesni atspalviai tokie kaip pilka, juoda, balta, plieno pilka. Skirtingų spalvų medinės lamelės ir juostinės kopėtėlės gali būti derinami tarpusavyje individualiai. Tad langų dekoro akcentus lengvai priderinsite prie savo namų interjero.

6 pagrindinės priežastys kodėl verta rinktis  DEXTERA medines žaliuzes?
#1 Stilius

Laikui nepavaldi, stilinga klasika – būtent tai įkūnija medinės žaliuzės, kurios visada laikomos gero skonio ir stiliaus ženklu. Šio tipo žaliuzės yra šilumos, gamtos grožio ir jaukumo į namus įnešantis elementas, suteikiantis erdvei elegancijos, bei sukuriantis kambariui šiltą, jaukią estetiką. Tai idealus pasirinkimas, jei norite išraiškingo ir išskirtinio langų uždengimo sukuriant stilingą atmosferą, alsuojančią natūralumu.


#2 Privatumas

Medinės žaliuzės suteikia privatumo ir saugumo jausmą.  Vienas svarbus medinių žaliuzių privalumas – natūralios šviesos išskaidymas ir išorinių šviesos šaltinių (gatvių lempų, prožektorių) kontrolė. Šių žaliuzių pagalba patogiai galima reguliuoti lamelių pakilimo kampą ir šviesą nukreipti į patalpos centrą, grindis ar lubas. Lengvu judesiu pakreipus žaliuzes užtikrinama, kad niekas iš lauko negalės pamatyti, kas vyksta viduje. Tokiu būdu padeda sukurti intymią aplinką jūsų namuose, kurioje galėsite jaustis patogiai miegodami naktį, nesijaudindami, kad jus pamatys kaimynai.


#3 Energijos taupymas

Medinės žaliuzės padeda išlaikyti šilumą šaltuoju metų laiku ir karštį – šiltuoju metu.  Mediena žiemos metu neleidžia šalčiui, kuris sklinda nuo lango, patekti į vidų,  o vasarą – sulaiko šilumą ir blokuoja kenksmingus UV spindulius, neleidžia patalpai prikaisti.


#4 Ekologija ir tvarumas

Tai ne tik klasikinė šviesos kontrolės ir apsaugos nuo saulės spindulių priemonė, bet ir vienas patvariausių langų dekoravimo elementų.

Jei vertinate natūralumą savo gyvenamojoje erdvėje, tuomet šis natūralios išvaizdos, tvarus bei nekenksmingas aplinkai gaminys – medinės žaliuzės yra tinkamas pasirinkimas bet kuriam jūsų namų kambariui. Pagamintos iš 100% natūralios, perdirbamos medienos, šio tipo žaliuzės – idealus pasirinkimas saugantiems save nuo dirbtinių medžiagų sukeliamų alergijų ar ieškantiems aplinkai draugiško langų uždengimo.


#5 Ilgalaikė investicija

Itin kokybiškos medinės žaliuzės tinka visuose interjeruose, skleidžia natūralų, lengvą pojūtį namuose ir gali būti perdažomos, tad jei laikui bėgant jūsų interjeras keisis, šių langų uždengimų nereikės keisti, net ir po 10 metų atrodys šiuolaikiškai ir nepakeis savo išvaizdos. Šių žaliuzių gamybos metu mediena padengiama trimis sluoksniais (pagrindu dažams, dažais, laku), kurie užtikrina medienos apsaugą nuo ultravioletinių spindulių. Asortimente taip pat yra ir medžio imitacijos lamelių, atsparių drėgmei, kurias rekomenduojame vonios kambariui arba virtuvei.


#6 Lengvas montavimas ir išmanios technologijos

Medinės žaliuzės tvirtinamos prie lango rėmo arba virš jo, jas galima montuoti ir mažiems, ir didelėms langams: minimalus plotis – vos 0,3 m, maksimalus plotis – 2,7 m, aukštis – 2,6 m. Medines žaliuzes montuoti labai paprasta. Jas galima valdyti rankiniu būdu virvele su rankenėlė, tačiau tobulėjant technologijoms, medinės žaliuzės taip pat turi motorizavimo galimybes ir gali būti integruotas elektrinis variklis (elektros įvadas nebūtinas). Automatinio valdymo diegimo procesas yra paprastas ir nereikalauja jokių įrankių ar specialių įgūdžių. Nereikia elektriko ar kitų specialistų, nes šios žaliuzės neturi sudėtingų laidų ar skriemulių, kaip skirtingų tipų langų uždengimai.


Straipsnis yra UAB „Dextera“ intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.

 

 

https://dextera.lt/naujakuriams/