dextera logo
×
Search
Generic filters

Atnaujinkite vaiko kambarį jau dabar!

Atnaujinkite vaiko kambarį jau dabar!
■ Kodėl rinktis plisuotas žaliuzes vaikų kambariui?

  • Žaismingos audinių spalvos!
  • Apsauga nuo atspindžių ekranuose!
  • Ekonomiška ir itin funkcionalu!

Vaikai gerokai daugiau laiko praleidžia savo kambariuose, o ypač prie kompiuterių ekranų, todėl itin svarbu kontroliuoti šviesą jų erdvėse. Kuo apšvietimas artimesnis natūraliai šviesai, tuo geresnė mūsų bendroji savijauta, mažiau varginamos akys. Todėl vaiko ir paauglio kambariui DEXTERA rekomenduoja plisuotas žaliuzes.

■ Maža investicija – dideli pokyčiai vaiko kambaryje!

Tai pasiūlymas norintiems sutaupyti ir ieškantiems funkcionalių bei estetiškų langų uždengimų vaikų kambariuose! Rinkitės audinius iš išparduotuvės katalogo, kuriems taikoma net -70% nuolaida. Audinių išparduotuvės kataloge jūs galite rasti net ir naujausių kolekcijų audinius, kurių yra limituoti likučiai sandėlyje. Išparduotuvės katalogo, plisuotų žaliuzių audinius rasite čia >>

Plisuotų žaliuzių, kaininių pasiūlymų pavyzdžiai:


Kurkite nuotaiką vaikų kambaryje su žaismingomis plisuotų žaliuzių audinių spalvomis (visus plisuotų žaliuzių audinius rasite čia >>)


Plisuotos žaliuzės – tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, uždengiantis langus ir sukuriantis svajingą bei jaukią atmosferą vaikų kambariuose. Jei Jūsų vaikai anksti nubunda nuo rytinės šviesos arba tenka migdyti dienos metu, rinkitės black-out tipo plisuotų žaliuzių audinius.

Norite daugiau jaukumo kambaryje? Plisuotas žaliuzes su black-out audinio tipu derinkite su dieninėmis užuolaidomis. Tokiu būdu plisuotos žaliuzės atliks naktinių užuolaidų funkciją.

 Plisuotų žaliuzių asortimente – spalvų įvairovė – nuo švelnių pastelinių iki išraiškingai ryškių. Be to, plisuotas žaliuzes galima užsakyti net dviejų spalvų – iš lauko būtų matoma viena spalva, o kambaryje – kita patinkanti spalva. Tai tikrai kūrybiškas sprendimas, kuris labai patinka vaikams ir paaugliams, o kambariui suteikia žaismingumo net pačiomis pilkiausiomis dienomis.

Plisuotos žaliuzės taip pat rekomenduojamos varstomiems ar nestandartinių formų langams ar stiklinėms terasos, balkono durims. Rankenėlės pagalba vaikai patys galės savarankiškai valdyti šias žaliuzes iš viršaus į apačią arba iš apačios į viršų. 

Plisuotos žaliuzės – itin praktiškas praktiškas sprendimas moksleivio kambariui. Gausūs tiesioginiai saulės spinduliai, jų atspindžiai ekranuose yra kenksmingi sveikatai, apsunkina susikaupimą bei mažina darbingumą. Būtent plisuotų žaliuzių valdymas leidžia uždengti langą taip, kad būtų blokuojami tik tiesioginiai saulės spinduliai ir optimaliai išnaudojama dienos šviesa moksleivio kambaryje. Kaip išnaudoti šviesą vaiko kambaryje skaitykite daugiau čia..

 


■ Išsirinkite audinį, atsiųskite lango matmenis ir mes pritaikysime asmeninę nuolaidą plisuotoms žaliuzėms!

Turite daugiau klausimų? Susisiekite su DEXTERA konsultantais:

  • Skambinkite nemokamu telefonu 8 800 00013
  • Siųskite užklausą uzsakymai@dextera.lt
  • Užsukite į artimiausią DEXTERA saloną
  • Išsikvieskite konsultantą į namus. DEXTERA konsultantas nemokamai atvyks su audinių pavyzdžiais, išmatuos langus, patars bei pasiūlys geriausią sprendimą.