Apsauginės kaukės - dovana DEXTERA klientams!

Posted by Marketingas 2020/04/10 0 Comment(s) Akcijos ir ypatingi pasiūlymai,

Mūsų komanda viso karantino metu rūpinasi maksimalia klientų bei darbuotojų apsauga, ėmės priemonių, kurios Jums leis saugiai įsigyti roletus, žaliuzes, antialerginius tinklelius, tinklelius nuo uodų, markizes, pergola pavėsines ir kitus DEXTERA gaminius. Daugiau informacijos apie DEXTERA paslaugas karantino metu rasite ČIA.

 

Atsižvelgdami į Lietuvoje susiklosčiusią situaciją, klientams, užsisakantiems bet kokius gaminius, dovanojame  daugkartinio naudojimo apsaugines kaukes veidui. Šios kaukės yra pagamintos iš medicininio audinio, sertifikuoto pagal OEKO-TEX® Standard 100. Per pirmąsias kaukių dalinimo savaites DEXTERA išdalino daugiau nei 2000 vienetų apsauginių kaukių! Platesnė informacija apie kaukių naudojimą žemiau.

 

Kaukes įteiks DEXTERA montuotojai, atvykę sumontuoti kliento užsakymo.

Kaukių kiekis yra ribotas, pasibaigus kaukėms akcija bus stabdoma. 

 

Naudojimas. Prieš užsidedant kaukę pirmą kartą ją būtina išskalbti ir dezinfekuoti. Švarią kaukę dėkitės nusiplovę rankas su vandeniu ir muilu  arba jas dezinfekavę. Pajutę drėgmę kaukėje ją nusiimkite ir pakeiskite švaria. Dėvėtai kaukei atlikite higieninę priežiūrą namų sąlygomis – pagal poreikį išskalbkite ir būtinai dezinfekuokite.

 

Dezinfekavimas. Panaudojus kaukę ją privaloma dezinfekuoti. Virinkite 1-2 minutes verdančiame vandenyje arba išlyginkite karštais garais. 

 

Skalbimas. Pagal poreikį kaukę galima skalbti rankomis šiltu muiluotu vandeniu ir išskalauti; arba skalbyklėje naudojant aukščiausią temperatūrinį rėžimą (>70 ºC).

 

Sudėtis: 100% medvilnė. Audinys atsparus virinimui, skalbimui 90ºC.

 

Pagaminta: UAB „Dextera“  www.dextera.lt

Susisiekite su mumis! Gaukite profesionalų kainos ivertinimą ir meistro konsultaciją!Pateikdami savo asmens duomenis sutinkate su UAB „Dextera “ privatumo politika.

Akcijos ir ypatingi pasiūlymai

Nuolaidos klasikiniams roletams -30%

Nuolaidos klasikiniams roletams -30%

Marketingas 2019/07/18 0
Modernūs ir šiuolaikiški roletai padės apsisaugoti nuo nepageidaujamų saulės spindulių, smalsių praeivių žvilgsnių, o saulę atspindintys audiniai leis...
Daugiau
Nuolaidos medinėms žaliuzėms -30%

Nuolaidos medinėms žaliuzėms -30%

Marketingas 2019/07/17 0
Puikus pasiūlymas ieškantiems modernių langų uždengimų savo namams! Iki -50% nuolaida  žaliuzėms. Natūralaus atspalvio tonai suteiks jūsų erdvei jauku...
Daugiau

Užsakymas priimtas:

Julius S. (Kaunas)

apsauginės žaliuzės