×
Search
Generic filters

VASAROS NAUJIENA! PAPILDĖME TERMO AUDINIŲ KOLEKCIJĄ

2020-06-10
2020-06-10

VASAROS NAUJIENA! PAPILDĖME TERMO AUDINIŲ KOLEKCIJĄ

Kai per langus svilina saulė, sunku ne tik dirbti, bet ir ilsėtis. Prikaitusios patalpos atima jėgas, o atspindžiai ant kompiuterio ar televizoriaus ekrano neleidžia susikaupti. Prisiminus praeitų metų šiltąjį sezoną ir alinančias karščio bangas, šiais metais vėl papildėme roletų termo audinių kolekciją naujais Sevila Thermo audiniais.

Roletai, gelbėjantys nuo kaitrios saulės

Sevila Thermo audiniai atspindi saulę ir sulaiko ultravioletinius (UV) spindulius. Jie padengti specialia šviesą ir šilumą atspindinčia danga, kuri užtikrina aukštą UV spindulių sulaikymo procentą. Tai itin aktualu tiems, kas nuo neigiamo UV spindulių poveikio (audinių blukimo, medienos skilinėjimo) nori apsaugoti patalpų viduje esančius daiktus.

Sevila Thermo roletų audiniai pagaminti iš kokybiško poliesterio pluošto, kuris yra ilgaamžis ir lengvai prižiūrimas. Tai praktiškas ir saugus pasirinkimas, neturintis tokio nepageidaujamo poveikio, kaip pavyzdžiui, brangiai atsieinanti kondicionavimo sistema, galinti padidinti peršalimo riziką. Sevilla Thermo roletai suteikia galimybę mėgautis vėsesnėmis patalpomis ir jaukiu šešėliu itin karštomis vasaros dienomis. Taip pat šie roletai užtikrina patalpos privatumą ir leidžia išvengti nepageidaujamų žvilgsnių.

Paprasta išsirinkti ir valdyti

Sevila Thermo audinių paletėje – 4  spalvos: balta, pilka, ruda ir geltona.

Šiuos stilingus gaminius paprasta derinti prie skirtingo stiliaus interjero bei patalpų paskirties. Jei ofise, išlaikant patalpos vientisumą, dažniausiai montuojami vienodi roletai, namuose galima susikurti žaismingesnę aplinką ir atskiriems kambariams išsirinkti skirtingos spalvos roletus.

Roletai su termo audiniais tvirtinami kaip ir kiti klasikiniai roletai – jie tinka visų tipų langams, sienoms, luboms. Dėl saugumo ir darbų kokybės roletų montavimą geriausia patikėti profesionaliems meistrams.  Įsigydami roletus su termo audiniais taip pat galite rinktis jų valdymo būdą – grandinėle (plastikine arba metaline), spyruokle arba elektriniu būdu (pulteliu arba telefonu). Kaip ir kiti roletai, jie gali būti integruojami į išmanaus namo sistemą. Renkantis valdymo būdą, rekomenduojama atsižvelgti į visos šeimos narių poreikius ar kartu dirbančių kolegų pageidavimus.

Karščiausia sezono naujiena

Užplūdus karščio bangai namuose norisi daugiau šešėlio? Roletai su saulę atspindinčiais ir šilumą sugeriančiais audiniais vasarą pasiekia savo populiarumo viršūnę. Taigi kviečiame atvykti į DEXTERA salonus ir išsirinkti saulę atspindinčius roletus. Taip pat jūs galite išsikviesti konsultantą į namus ir apžiūrėti audinių pavyzdžius, juos derinti prie namų stiliaus. Pasinaudokite nemokamomis DEXTERA paslaugomis: nemokamai atvažiuosime, išmatuosime langus ir padėsime išsirinkti tinkamiausius roletų audinius jūsų namams.

https://dextera.lt/naujakuriams/