×
Search
Generic filters

TERASINĖS MARKIZĖS „CALIFORNIA“ – NUSTEBINKITE SAVE ŠIANDIEN!

2017-08-17
2017-08-17

TERASINĖS MARKIZĖS „CALIFORNIA“ – NUSTEBINKITE SAVE ŠIANDIEN!

Norime jums pranešti vieną liūdną naujieną. Ar pastebėjote, kad vasara jau beveik artėja į pabaigą. Ir greičiausiai jums, kaip ir mums ji pralėkė kaip vienas akies mirksnis. Vėjuoti ir lietingi orai neleido pilna širdimi pasidžiaugti saulėtomis dienomis.

Turbūt norėjote praleisti daugiau laiko gryname ore. Ar mėgstate vakarieniauti ir pusryčiauti lauke? O gal jums patinka rengti draugams puikius grilio vakarėlius? Neleiskite, kad oras sutrukdytų jūsų planus. Greičiausiai šiai vasarai turėjote daug planų, tačiau ne visus spėjote įgyvendinti. Vienas iš jų turbūt buvo pasirūpinti stogeliu savo terasai. Tad jei nesuskubote savo planų įgyvendinti, nepalikite to kitiems metams, padarykite tai šiandien. Šį straipsnį pradėjome bloga naujiena, tačiau negi paliksime savo klientus nusiminusius, turime jums ir gerą naujieną! Šiuo metu terasinėms markizėms „California“ galime pasiūlyti itin gerą kainą. Tad galite ne tik įsigyti kokybišką gaminį, bet ir sutaupyti.

Klientai, kurie įsigijo markizes savo terasoms džiaugiasi, kad jie turi dar vieną papildomą kambarį lauke. Taip pat markizės padeda apsaugoti jūsų terasos baldus nuo tiesioginių saulės spindulių ar lietaus.

Taigi terasos baldai tarnaus ilgiau. Ir dar viena puiki naujiena, kad standartinių išmatavimų ir spalvų markizių turime savo sandėliuose. Tad jums nereiks laukti, kol tiekėjas jas atsiųs. Šiandien atvykstate pas mus, įsigyjate ir jau skubate montuoti savo terasoje. O vakare jau galėsite jaukiai gerti arbatą savo atsinaujinusioje terasoje. Dar keletas terasinių markizių „California“ privalumų:

  • Apsaugo ne tik nuo tiesioginių saulės spindulių, bet ir nuo nedidelio lietaus.
  • Jei norite pasimėgauti saulės spinduliais markizę, galite atitraukti, o jei norite vėsesnio pavėsio, tiesiog išsiskleiskite.
  • Galite pasirinkti iš 3 audinių atspalvių.
  • Akimirksniu suteikia privatumo ir jaukumo jūsų terasai.
  • Visos dalys atsparios korozijai.
  • Patogus valdymas.
https://dextera.lt/naujienos/