×
Search
Generic filters

Aktualu šildymo sezonu: plisuotos žaliuzės padeda taupyti!

2022-10-20
Plisuotos žaliuzės
2022-10-20

Aktualu šildymo sezonu: plisuotos žaliuzės padeda taupyti!

Kaip ir kiekvienais metais, prasidėjus šildymo sezonui, daugelis pradedame galvoti, kaip palaikyti norimą temperatūrą namuose be didelių šildymo kaštų.

Populiariausias veiksmų planas – sienų izoliacija ir alternatyvūs šildymo būdai. Tačiau daugelis pamiršta, kad didžiausia temperatūros emisija vyksta pro langus. Kad ir kokį metodą pasirinktumėte pastato apšiltinimui, svarbu pasirūpinti langais.

Ne vien šviesai sulaikyti ir namus papuošti, bet ir temperatūrai reguliuoti nuo seno naudojamos užuolaidos, langinės, portjerai.

Kuo didesni langai – tuo didesnis laidumas ir tuo sunkiau išlaikyti norimą temperatūrą.

 

Vienas iš efektyvių būdų, kaip sumažinti šalto ar karšto oro iš lauko, įsiskverbimą į namus – korio tipo plisuotos žaliuzės „Honeycomb“.

 

 

Ekonomiškas ir ekologiškas energijos taupymas

Korys – tobulas šešiakampis, kurio principu sukurti plisuotų žaliuzių audiniai gaminiui suteikia stilingą ir išraiškingą formą.

Plisuotos žaliuzės korio tipo

„Honeycomb“ arba korio formos plisuotas žaliuzes sudaro du audinio sluoksniai, tarpusavyje sujungti tik armonikėlės lenkimo vietose. Tose vietose, kur audiniai nesusijungia, atsiranda korio pavidalo oro tarpas, o valdymo virvelės yra įmontuotos jo viduje – taigi nebelieka išorėje matomų skylučių.

Šie audiniai ypatingai patiks tiems, kurie nori pilnai užtemdyti patalpą.

HONEYCOMS technologija

Tasi nauja ir inovatyvi, vis labiau rinkoje lyderiaujanti sistema, rodanti puikius rezultatus patalpų temperatūros išlaikyme. Šio tipo plisuotos žaliuzės yra pagamintos armonikėlės principu, tačiau priešingai nei įprastos plisuotas žaliuzes, HONEYCOMS sudaro du audinio sluoksniai. Tokiu būdu yra sukuriama korio struktūra.

Tarp audinių esantys oro tarpai veikia kaip barjeras, per kurį temperatūra iš lauko sunkiau prasibrauna į patalpas.

HONEYCOMB technologija pasižymi aukščiausios klasės techninėmis savybėmis. Ši sistema ypatingai tinkama tiems, kurie ieško ne tik estetiškų, stilingų, gamtą tausojančių, tačiau ir praktiškų bei funkcionalių sprendimų namams.

Vasarą užtrauktos plisuotos korio tipo žaliuzės puikiai apsaugo jūsų kambarius nuo karštos saulės spinduliuotės. Oro kišenės korinio tipo žaliuzių korpuso konstrukcijoje veikia kaip tam tikras izoliacijos sluoksnis – visada maloniai vėsina jūsų kambarius.

Žiemą kambarius dienos metu šildo saulės spinduliai. Vakare sistema uždaroma, todėl patalpai neleidžiama per greitai atvėsti. Šiltas oras ilgiau išlaikomas jūsų kambariuose, todėl sumažėja šildymo išlaidos. Langai yra yra didžiausias šilumos nuostolių šaltinis namuose, o kuo langai senesni, tuo daugiau šilumos pro juos prarandame.

Dėl savo išskirtinės audinio struktūros HONEYCOMS audiniai pasižymi izoliacinėmis savybėmis. Kadangi namuose didelė dalis šilumos  prarandama būtent per langus (net ir naudojant dvigubus stiklus), tačiau plisuotų HONEYCOMS žaliuzių pagalba, oras sulaikomas kamerose, kurios veikia kaip izoliacinė antklodė jūsų langams.

Tokiu būdu jūs galite sumažinti šilumos nuostolius žiemą, o vasarą sumažinti vėsinimo, oro kondicionavimo poreikį, todėl ištisus metus galite prisidėti prie energijos sąnaudų mažinimo.

Plisuotos žaliuzės apsauga nuo karščio

 

Sukurta šiuolaikiškam žmogui

Vis dažniau žmonės vertina ir siekia, kad daiktai jiems tarnautų ir atitiktų namų poreikius. Būtent plisuotų, korio tipo žaliuzių funkcionalumas, audinių įvairovė, patogus šviesos valdymas, privatumo užtikrinimas ir galimybė patiems kurti asmeninį namų stilių turi įtakos plisuotų žaliuzių populiarumui.

Šio tipo žaliuzės sukuria patvarų, ekonomišką ir universalų langų uždengimo stilių. Galimybė rinktis nuo ryškaus, minimaliai balto iki išraiškingų raštų ir audinio faktūrų.

 

Suteikite kambariui rafinuotą foną bei išskirtinį akcentą jūsų namams.

Plisuotų, korio tipo HONEYCOMS žaliuzių audiniai puikiai dera tiek su skirtingais, įmantriais namų interjerais, tiek su skirtingų ar neįprastų formų langais bei pasižymi išskirtine kokybe ir medžiagiškumu.

Plisuotos žaliuzės apsauga nuo karščio

 

 

 

 


Straipsnis yra UAB „Dextera“ intelektinė nuosavybė. Šioje svetainėje esančią tekstinę ir kitą informaciją draudžiama kopijuoti ir/ar bet kokiu būdu platinti ar panaudoti.
https://dextera.lt/naujakuriams/