dextera logo
×
Search
Generic filters

Roletai fantasia

Roletai fantasia

Roletai FANTASIA – inovatyvus sprendimas, garantuojantis estetikos ir funkcionalumo sintezę. Šie roletai pasižymi lengvais, subtiliais trimačiais audiniais, todėl primena prabangias užuolaidas. Trijų audinių tarpusavio dermė sukuria 3D efektą. Kad šviesos intensyvumo valdymas būtų patogus ir elegantiškas, FANTASIA roletai veikia juostų persidengimo principu.

Roletai FANTASIA pagaminti iš dvigubo audinio ir horizontalių audinio juostelių intarpų. Todėl, reguliuojant juostų kampą, galite patogiai ir padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos kiekį.

FANTASIA roletų gamybai naudojami specialios technologijos dvigubi audiniai. Šie audiniai leidžia patogiai reguliuoti šviesos intensyvumą patalpoje. Audinių yra įvairių spalvų ir reljefų. Todėl FANTASIA gali tapti išskirtiniu Jūsų interjero akcentu.

FANTASIA roletai valdomi grandinėle. Kokybiškas ir ilgaamžis grandinėlės mechanizmas leidžia pagal Jūsų poreikius suvynioti arba išvynioti audinį, o kartu ir pakeisti vidinių audinio juostų kampą.