dextera logo
×
Search
Generic filters

Fotoroletai

Fotoroletai

Tiems, kurie ieško nestandartinių sprendimų ir savo namuose ar darbo erdvėje nori sukurti išskirtinį stilių DEXTERA rekomenduoja fotoroletus. Fotoroletai – tai naujos kartos interjero elementas, neribojantis Jūsų norų ir fantazijos. Fotoroletai tinka visų tipų langams ir gali būti naudojami įvairios – komercinės, gyvenamosios, miegamosios – paskirties erdvėse. Fotoroletą galite papuošti savo norimu paveikslėliu ar net savo pačių įamžinta nuotrauka.

Jeigu nesatę apsiprendę dėl atvaizdo ant fotoroleto, galite rinktis iš plačios mūsų turimo atvaizdų kolekcijos.

Fotoroletų drobės gaminamos iš aukščiausios kokybės „Decotex” audinio. Šis audinys leidžia estetiškai atvaizduoti smulkiausius Jūsų pasirinktos nuotraukos elementus, išryškinant plačią spalvų ir atspalvių įvairovę.

Fotoroletai, kaip ir kiti DEXTERA roletai, gali būti valdomi rankiniu arba elektriniu būdu. Plastikinė arba metalinė grandinėlė – rankinis, paprasčiausias ir dažnai naudojamas valdymo būdas. Valdymas varikliu – išmanus sprendimas, kuomet vieno mygtuko paspaudimu galite kontroliuoti šviesos patekimą į patalpą, reguliuodami roleto poziciją.

Minimali nuotraukos rezoliucija turėtų siekti 3000×2000 pikselių (px), 300dpi.

Maksimalūs fotoroleto išmatavimai siekia 1.55m. x 2.10m.

DEXTERA saulės kontrolės ekspertai kviečia susikurti išskirtinę ir būtent Jums tinkančią bei patinkančią namų erdvę ir išreikšti savo kūrybiškumą su fotoroletais.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Sužinokite pirmas apie naujienas, išskirtinius pasiūlymus ir gaukite specialią -10% nuolaidą.