dextera logo
×
Search
Generic filters

Automatiniai kelio užtvarai

Automatiniai kelio užtvarai

Siekiant patikimai valdyti autotransporto priemonių srautus į automobilių stovėjimo aikšteles, saugomas gyvenvietes, požeminius garažus, pramonines ar kitas teritorijas, DEXTERA savo klientams siūlo platų kelio užtvarų pasirinkimą.

Kelio užtvarai BENINCA gaminami Italijoje ir yra žinomi visame pasaulyje dėl savo kokybės, patvarumo ir efektyvumo. Kiekvienas kelio užtvaras yra kruopščiai subalansuotas ir tinka intensyviam naudojimui.
Kelio užtvaruose įdiegti amperometriniai sensoriai, kurie užtikrina apsaugą nuo prispaudimo. Dėka inovatyvios sistemos galima integruoti foto elementus tiesiai į kelio užtvarą, kurie esant kliūčiai neleidžia kelio užtvarui užsidaryti, taip užtikrinant maksimalų saugumą ir funkcionalumą eleminuojant atsitiktinių prispaudimų riziką.
Siekiant užtikrinti ilgą tarnavimo laiką ir gerą estetinį vaizdą, automatinių kelio užtvarų korpusai gaminami iš cinkuotos skardos ir dažomi aukštos kokybiškais dažais. Vietose, kur aplinkos poveikis itin agresyvus galime pasiūlyti kelio užtvarą su nerūdijančio plieno korpusu.
DEXTERA siūlomi automatinių kelio užtvarų variantai:

  • EVA.5 – EVA.7
  • LADY
  • VE.500
  • VE.650
Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Sužinokite pirmas apie naujienas, išskirtinius pasiūlymus ir gaukite specialią -10% nuolaidą.