dextera logo
×
Search
Generic filters

Kelio užtvarai

Transporto srautų valdymas, teritorijų ir garažų apsauga – tai iššūkiai, kuriuos sprendžia dauguma žmonių. DEXTERA savo klientams siūlo, visame pasaulyje pripažintus itališkus įmonės BENINCA kelio užtvarus. Šie kelio užtvarai ( kasdienėje kalboje dažnai vartojamas žodis šlagbaumas) leidžia patogiai, patikimai ir efektyviai kontroliuoti bei saugoti Jūsų erdves. DEXTERA klientų patogumui ir eksterjero poreikiams patenkinti siūlomas platus kruopščiai subalansuotų ir įvairiais funkcionalumais pasižyminčių BENINCA užtvarų asortimentas. Kiekvienas DEXTERA siūlomas kelio užtvaras yra kruopščiai subalansuotas ir tinka intensyviam naudojimui.

Siekiant užtikrinti ilgą tarnavimo laiką ir gerą estetinį vaizdą, automatinių kelio užtvarų korpusai gaminami iš cinkuotos skardos ir dažomi aukštos kokybiškais dažais. Vietose, kur aplinkos poveikis itin agresyvus galime pasiūlyti kelio užtvarą su nerūdijančio plieno korpusu.

Specifinėse situacijose, ypatingai požeminiuose garažuose, kur patalpų aukštis ženkliai mažesnis už pravažiavimo plotį, yra galimybė panaudoti sulenkiamą kelio užtvaro alkūnę.

Kur gali būti montuojami kelio užtvarai?

Automatizuoti kelio užtvarai gali būti montuojami:

  • automobilių stovėjimo aikštelėse;
  • saugomose gyvenvietėse;
  • požeminiuose garažuose;
  • pramoninėse ar kitose Jums aktualiose teritorijose.

Kodėl verta rinktis siūlomus DEXTERA kelio užtvarus?

DEXTERA siūlomuose kelio užtvaruose įdiegti amperometriniai sensoriai, kurie užtikrina apsaugą nuo prispaudimo. Dėka inovatyvios sistemos galima integruoti foto elementus tiesiai į kelio užtvarą, kurie esant kliūčiai neleidžia kelio užtvarui užsidaryti, taip užtikrinant maksimalų saugumą ir funkcionalumą.

Ar kelio užtvarai veikia dingus elektrai?

Dingus elektrai kelio užtvaras (šlagbaumas) gali būti atidaromas avariniu būdu. Papildomai galime pasiūlyti atsargines baterijas, kurios dingus elektrai leidžia kelio užtvarą atidaryti ar uždaryti iki 10 kartų.

Norite užsisakyti savo poreikius  atitinkantį kelio užtvarą kviečiame atvykti į artimiausią DEXTERA saloną, registruotis konsultacijai telefonu arba internetu. Specialistai patars, paskaičiuos kainą ir sumontuos kelio užtvarą.

Prenumeruokite mūsų naujienlaiškį
Sužinokite pirmas apie naujienas, išskirtinius pasiūlymus ir gaukite specialią -10% nuolaidą.