NAUJIENOS

 

Nauji 2017 metų roletų audiniai - jūs privalote tai pamatyti!

2017/01/17 0 Comment(s) Naujienos,

Atėjus pavasariui ar vasarai pats metas remontuoti, atnaujinti savo būstą. Tačiau vos pagalvojus apie remonto darbus, netvarką ir dulkes, užplūsta nemalonus jausmas. Jei norite be remonto atnaujinti savo namus, pats greičiausias būdas tai padaryti - pakeisti langų dekoravimo priemones. Tai akimirksniu pagyvina jūsų gyvenamą erdvę ir suteikia naujumo pojūtį. Netikite, tuomet tikrai pabandykite!

 

Mes didžiuojamės, kad vieni pirmųjų Lietuvoje galime pristatyti naują, visiškai šviežią 2017 metų roletų audinių kolekciją. Galime jums pasiūlyti daugiau nei 100 naujų audinių. Tad rinktis tikrai yra iš ko. Raštų ir spalvų įvairovė tikrai pradžiugins kiekvieno akį. Norime informuoti, kad naujos kolekcijos audiniai ne tik džiugina akis, bet gali apsaugoti jūsų būstą nuo saulės kaitros. Galime pasiūlyti roletų audinių, kurie atspindi, praleidžia ar sugeria saulės spindulius.

 

Visi audiniai yra itin kokybiški, pagaminti Vokietijoje. Kiekvienas audinys yra išbandytas laboratorijoje, todėl turi sertifikatą, kuriame nurodyta, kad atitinka ECO-TEX Standart 100 ir kitus tam gaminiui keliamus reikalavimus. Tad galime garantuoti, kad įsigysite kokybišką produktą.

 

Keletas specialistų patarimų į ką verta atkreipti dėmesį renkantis roletus.

 

  • Nuspręskite kokią funkciją atliks roletas jūsų namuose. Jie gali būti kaip apdailos priemonė, kuri sujungia interjero elementus. O gal norite privatumo ir jums svarbu uždengti langus nuo smalsių kaimynų žvilgsnių. Arba į jūsų langus nuolat plieskia kaitri saulė, tuomet mūsų salonuose rasite specialios paskirties roletų, kurie atspindi ir sulaiko saulės šilumą, bei UV spindulius.
  • Dažnai klientai vengia gėlėtų ar ryškesnių audinių. Tačiau nėra ko bijoti. Spalvotas audinys pagyvins jūsų kambarį. Jei užėjus į kambarį trūksta ryškesnių spalvų ir nežinote kuo pagyvinti interjerą - drąsiai rinkitės spalvotus roletus. Gėlėti ir spalvoti roletai puikiai tinka ir vaikų kambariui.
  • Jei nusprendėte patys montuoti roletus iš anksto turite žinoti reikiamą roleto dydį. Jei roletas montuojamas ant sienos ar lubų turėtų būti šiek tiek platesnis nei lango anga. Tačiau, kad nereikėtų sukti galvos dėl išmatavimų, mūsų specialistai atvyks į namus ir viską padarys už jus. Jums beliks tik grožėtis jūsų atsinaujinusiu kambario interjeru.

 

Užsukite į mūsų salonus, kur galėsite ne tik pasigrožėti, bet ir pasikonsultuoti su specialistais.