NAUJIENOS

 

Balkoninės markizės „EASY“ - puiki apsauga ir puošmena jūsų balkonui

Posted by dextera 2017/08/17 0 Comment(s) Naujienos,

Jei turite saulėtą balkoną, greičiausiai sukate galvą kaip apsisaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių. Juk kartais tiesiog malonu pasilepinti saulės šiluma, tačiau dažniausiai norime pasislėpti nuo kaitrios saulės, o tuo pačiu ir būti gryname ore. Ah ir kaip viską suderinti?

Dažnai balkonų savininkai pasirenka balkonų įstiklinimą, tačiau šis sprendimas gana brangus ir nepraktiškas. Įstiklindami balkoną jūs tarsi įsigyjate dar viena papildomą kambarį. Tačiau vasarą saulėtą dieną, tame “kambaryje” jums būna per karšta. O žiemą ten šalta. Todėl dažniausiai tokie įstiklinti balkonai pavirsta sandėliukais. Tad neleiskite, kad ir jums taip nutiktų. Geriau įsirenkite jaukią erdvę pasišnekučiuoti su draugais ar tiesiog maloniai išgerti puodelį arbatos planuojant ateinančios dienos darbus. Markizės sukuria žavingas ir privačias erdves. Visos markizės suprojektuotos taip, kad atitiktų jūsų reikalavimus.

 

Taigi kokie privalumai jei pasirinksite balkonines markizes “EASY”:

 

  • Jos gaminamos su dideliu nuolydžio kampu, todėl yra puiki apsauga nuo saulės. Taip pat sukuria naują erdvę jūsų balkone.
  • Balkoninės markizės turi vieną puikų privalumą, jos susukamos į ruloną, tad yra patogu ir praktiška.
  • Mes žinome, kad Lietuvoje orai labai dažnai būna permainingi. Markizių audiniai itin atsparūs įvairaus oro sąlygoms. Medžiagos yra aukščiausios kokybės, tad neišbluks šviečiant net ir kaitriausiai saulei. Taip pat audiniai turi antistatinių savybių – prie jų nelimpa dulkės ir purvas.
  • Galime pasiūlyti platų spalvų asortimentą.
  • Markizės konstrukcija yra pagaminta iš aukštos kokybės tvirto aliuminio, kuris yra atsparus korozijai. Taip pat aliuminis yra gerokai atsparesnis ilgalaikiam saulės poveikiui.
  • Markizės padės apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių, ne tik jūsų balkoną, bet vidaus patalpas. Markizės metamas šešėlis neleidžia tiesioginiams saulės spinduliams patekti į jūsų butą.

 

Tas pasirūpinkite, kad permainingas oras netrukdytų mėgautis grynu oru ir smagiu pasisėdėjimu su šeima ar draugais. Mes padėsime jums susikurti jaukią vietelę savo balkone.