NAUJIENOS

 

Įspūdžiai iš Resta parodos

2017/01/17 0 Comment(s) Naujienos,

Norime su jumis pasidalinti savo įspūdžiais iš Litexpo parodų centre vykusios „Resta“ parodos. „Resta“ paroda vyko balandžio 26-29 dienomis ir buvo bene didžiausia statybos tematikos paroda Baltijos šalyse. Joje daugiau kaip 500 įmonių iš Lietuvos ir užsienio valstybių pristatė pažangiausius sprendimus statantiems būstą ar jį remontuojantiems.

Parodos metu lankytojai galėjo iš arčiau susipažinti su mūsų produkcija ir langų dekoravimo naujovėmis. Galime pasididžiuoti, kad sulaukėme didelio susidomėjimo ne tik iš Lietuvos, bet ir iš užsienio klientų. Turbūt ne paslaptis, kad mūsų įmonės produktų asortimentas yra bene didžiausias Lietuvoje. Tad tik dalį savo produkcijos galėjome pristatyti, parodyti parodos lankytojams. Tai romanetės, roletai, žaliuzės tiek vidaus, tiek fasado. Parodos metu lankytojai galėjo ne tik apžiūrėti, bet ir išbandyti automatinių mechanizmų veikimą. Džiugu, kad žmonės smalsiai domėjosi ir specialistai vos spėjo atsakinėti į klausimus. Tad jei dar nematėte mūsų langų dekoravimo naujovių, kviečiame užsukti į mūsų salonus.

Pats greičiausias būdas atnaujinti būsto interjerą, tai atnaujinti langų dekorą. Pavasaris jau slenka į pabaigą, tad paskubėkite!

Pastebima, kad visai netrukus skaitmeninės technologijos taps pastatų dalimi. Todėl vieno mygtuko paspaudimu bus galima valdyti savo būstą. Vieną tokią skaitmeninę naujovę pristatė ir mūsų įmonė.

Nustebinome mūsų produkciją žinančius ir besinaudojančius, nes pristatėme unikalią naujieną Lietuvoje - pavėsinę „Pergola“. Mūsų gausiame produktų asortimente tokio gaminio dar nebuvo.

Kuo ši pavėsinė „Pergola“ unikali ir išsiskirianti iš kitų pavėsinių asortimento?

Vos pamatę šią pavėsinę parodos lankytojai liko maloniai nustebinti jos galimybėmis. Nes ši pavėsinė nei iš tolo neprilygsta mūsų įsivaizduojamoms pavėsinėms.

Vieno mygtuko paspaudimu galima paslinkti pavėsinės stogą. Ir posakis „kai nuvažiuoja stogas, matosi dangus“ jau įgavo visai kitą prasmę, nes tai technologinė naujovė keičianti gyvenimą.

Ne vienus metus inžinierių tobulintas produktas, tiesiog tobulai atitiks kiekvieno poreikius. Pavėsinėje įmontuotos vertikalios stiklinės sistemos, kurios prisitaiko prie bet kokių lauko sąlygų.

Sutemus galite įsijungti LED apšvietimą. Ir tą galite padaryti vos vieno mygtuko paspaudimu. O kur dar galimybė reguliuoti šviesos ryškumą! Pavėsinė tiesiog sukurs norimą vakaro nuotaiką: ar tai bus romantiškas pasisėdėjimas dviese, ar triukšmingas vakarėlis.

Dar ilgai galime vardinti šio produkto privalumus, tačiau jūs privalote savo akimis pamatyti šį inžinierių ilgai kurtą ir puoselėta šedevrą.

Tad nekantriai laukiame jūsų.