×
Search
Generic filters

Pergola pavėsinė LEVANTE -30%

Pergola pavėsinė - praktiškas ir ilgalaikis sprendimas, o dabar savo kiemo erdvę galite paversti tikru poilsio centru su pergola pavėsine LEVANTE (6x4) už ypač gerą kainą – 6099€!
Apsauga nuo saulės, lietaus ir vėjo
Ilgaamžė aliuminio konstrukcija
Mobilus stogas atidaromas elektriniu būdu su pulteliu
Vandens nuvedimo sistema integruota su konstrukcija
Pergola pavėsinė LEVANTE -30%
Apie akciją

Pergola pavėsinė LEVANTE (5688x3945x2500 mm) dabar net su 30% nuolaida! Įsirengus stilingą pergolą pavėsinę ji tampa kiemo traukos centru, tai ideali vieta pietauti, ilsėtis ar švęsti. Dabar savo kiemo erdvę galite paversti tikru poilsio centru už ypač gerą kainą – 6099€ (8713€)!

Ši horizontalios stogo konstrukcijos, laisvai pastatoma 6 kojų pergola pavėsinė gali tapti stilingu akcentu jūsų kiemo erdvei, terasai arba baseino plotui.

Ieškote būdų, kaip funkcionaliai  įsirengti kiemo erdvę ar norite daugiau praleisti laiko kieme? Tuomet pergola LEVANTE yra tinkamas pasirinkimas – ji valdoma automatiniu valdymo pulteliu, turi integruotą lietaus surinkimo sistemą bei LED apšvietimą.

Pergolos dažnai tampa paskutiniu trūkstamu elementu, kuris pilnai užbaigia jūsų kiemo architektūrą, arba tampa įkvėpimu jūsų tolesniam lauko kraštovaizdžio dizainui. Jos sukuria pridėtinę vertę ne tik pastatui, bet ir kokybiškam poilsiui ar ramiam pasisėdėjimui kieme.

 

 

Apie pergolą pavėsinę LEVANTE
Konstrukcija (5688 x 3945 x 2500 mm)
Konstrukcija (5688 x 3945 x 2500 mm)
Aukštos kokybės aliuminio konstrukcijos pavėsinė su dvigubo sluoksnio stogo lamelėmis. Paslėpta drenažo sistema puikiai apsaugo net ir nuo stipraus lietaus.
Stogo lamelės
Stogo lamelės
Galimybė rinktis stogo lameles baltos arba antracito spalvos
LED apšvietimas
LED apšvietimas
Integruota LED sistema užtikrina puikų apšvietimą lauko zonai vakaro metu.
Automatinis stogo valdymas
Automatinis stogo valdymas
Stogo lamelės valdomos automatiniu būdu, pulteliu, leidžia kontroliuoti šviesos patekimą į poilsio zoną.
Įsirengus stilingą pergolą pavėsinę ji tampa kiemo traukos centru, tai ideali vieta pietauti, ilsėtis ar švęsti. Jos sukuria pridėtinę vertę ne tik pastatui, bet ir kokybiškam poilsiui ar ramiam pasisėdėjimui kieme. Pergola pavėsinė stilingas akcentas kiemo erdvei, terasai arba baseino plotui.
Pergola pavėsinių privalumai. Kas lemia kainą ir į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis šį gaminį žiūrėti šiame video.
Akcijos taisyklės
  • -30% nuolaida* pergola pavėsinei LEVANTE galioja nuo 2024.06.01 iki 2024.06.30
  • *Nuolaida galioja tik 5688x3945x2500 mm LEVANTE  dydžiui. Galima konstrukcijos spalva antracitas RAL7016, stogo lamelių spalva balta RAL9016 arba antracito RAL7016.
  • Norite gauti kitą pasiūlymą pergola pavėsinei įsigyti? Žiūrėti kitus DEXTERA pergola pavėsinių pasiūlymus čia..
  • NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su spalvų pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir rekomenduos kurias pergola pavėsines išsirinkti.
  • DIRBAME VISOJE LIETUVOJE!
  • Išsamesnė informacija apie pasiūlymą teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013 bei skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose arba atvykus į DEXTERA saloną.
Atlikti darbai