dextera logo
×
Search
Generic filters

PERGOLA PAVĖSINĖ OPTIMUS

PERGOLA PAVĖSINĖ OPTIMUS

Lauko terasa yra tapusi erdve, ne vien mėgautis kavos puodeliu ar lauko gultu. Šiai dienai jūsų terasa – tai jūsų ramybės erdvė, jūsų namų spa zona, jūsų susitikimo su šeima ar draugų susibūrimo vieta.
ĮPERKAMA PRABANGA

Jau kuris laikas stebime klientų nuogąstavimus, kad pavėsinė pergola – brangus gaminys. Reaguodami į klientų poreikius ir norėdami išpildyti daugumos jų lūkesčius turėti šį išskirtinį gaminį savo terasoje, išplėtėme DEXTERA siūlomų pergola pavėsinių liniją ir pristatome rinkai pavėsinę pergolą OPTIMUS.

NAUJIENA! PAVĖSINĖ PERGOLA OPTIMUS

Dėl prieinamos kainos, greito pristatymo ir paprasto montavimo, naujoji pergola OPTIMUS bus itin patrauklus šio sezono pasirinkimas jūsų lauko erdvėms.

OPTIMUS – kompaktiškas ir vizualiai traukiantis dėmesį pavėsinės modelis, tinkamas visoms oro sąlygoms. Rankiniu būdu valdomos aliumininės lamelės sukurs romantišką ir komfortabilų saulės šešėlį jūsų poilsio erdvėje.

Pergola pavėsinė OPTIMUS 4x3m. Laisvai pastatoma 4 kojų aliuminio konstrukcija. Spalva – RAL7016 antracito. Dažyta milteliniu būdu, todėl atsparesnė įbrėžimams. Kolonose integruota lietaus surinkimo sistema.  Stogo konstrukcija horizontali, su aliuminio juostomis (lamelėmis). Stogo lamelės valdomos rankiniu būdu. Kaina 3599 €. (Į kainą neįskaičiuotas montavimas ir transportavimas).  Nurodyta kaina yra su PVM


■ Kodėl verta rinktis pavėsines pergolas žiūrėti šiame video..

Pavėsinės pergola OPTIMUS konstrukcija  

Bendros akcijos taisyklės:

  • Gaminių kiekis ribotas, speciali kaina yra taikoma iki atskiro pranešimo.
  • Į kainą nėra įskaičiuotos montavimo ir transportavimo paslaugos.
  • Informacija skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.
  • Pasiūlymas taikomas užsakant gaminį pas DEXTERA specialistą arba atvykus į DEXTERA saloną.