dextera logo
×
Search
Generic filters

Pergola pavėsinė ELEGANT -30%

Pergola pavėsinė ELEGANT -30%

Pavėsinė pergola – išskirtinis pasirinkimas, norintiems išmanaus, kokybiško ir ilgaamžio sprendimo terasai. Pergola pavėsinė ELEGANT – tai itin kokybiškos, patvarios ir estetiškos sistemos, kurios turi daug privalumų, lyginant su tradicinėmis pavėsinėmis.

■ Kodėl verta rinktis pergola pavėsinę ELEGANT?

  • Lengvai surenkama konstrukcija prijungiama prie pastato sienos, priekyje dvi kojos.
  • Stogo konstrukcija horizontali iš patvarių aliumininių lamelių su integruota lietaus surinkimo sistema.
  • Automatinis valdymas: pergola pavėsinės stogo lamelės juda automatiniu būdu, todėl paprasta surasti tinkamą šviesos ir šešėlio balansą.
  • Galimybė integruoti LED apšvietimą, kuris suteikia ypatingo jaukumo vakarais.


■  Įsirengite pavėsinę pergolą ELEGANT ir mėgaukitės maloniu poilsiu terasoje ištisus metus.

■ Pergola pavėsinės konstrukcijos spalvą renkatės jūs!

Išsirinkite spalvą, o mes viskuo pasirūpinsime.

   

■ Pergola pavėsinės pasižymi patvarumu, komfortu, patraukliu dizainu ir išmaniais sprendimais. Susisiekite ir gaukite asmeninį pasiūlymą visoms pergola pavėsinėms, esančioms DEXTERA asortimente.

Pergola pavėsinės yra lengvesnės, nei įprastų pavėsinių, jų medžiagos specialiai sukurtos taip, kad nepraleistų saulės spindulių ir padėtų išvengti pavojingos UV spinduliuotės. Šių sistemų pasirinkimą dažnai lemia ir medžiagų patvarumas bei ilgaamžiškumas. Įsirengę pergolą pavėsinę su stiklinėmis sienomis, galėsite mėgautis lauko terasa ištisus metus.

■ Kokia kaina?

PERGOLA pavėsinės kaina  gali svyruoti nuo 3950 eur ir net iki 30 000 eur. Kaina priklauso nuo to, kokį pergola pavėsinės dydį (aukšis, ilgis, plotis) renkatės, be to kainai įtakos turi pergola modelis, taip pat ar rinksitės integruotą LED apšvietimą, ar reikalingas pulteliu valdomas pergola pavėsinės stogas, ar bus integruoti šoniniai ZIP roletai ir kiti panašūs privalumai. Norite sužinoti kainą? Susisiekite Nemokama linija 8 800 00013 ir su jumis susisieks šių statinių konsultantai, kurie nemokamai pakonsultuos, išmatuos ir paskaičiuos kainą bei pasiūlys jums tinkamą pergola pavėsinės ar kitą saulės kontrolės sprendimą jūsų terasai.

Daugiau atsakymų, kodėl verta rinktis pavėsines pergolas spausti čia:     

Dirbame visoje Lietuvoje!


Bendros akcijos taisyklės:

  • -30% nuolaida pergola pavėsinei ELEGANT galioja nuo 2023.05.01 iki 2023.05.31
  • NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su spalvų pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir rekomenduos kurias pergola pavėsines išsirinkti.
  • Išsamesnė informacija apie pasiūlymą teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013, bei skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose arba atvykus į DEXTERA saloną.