dextera logo
×
Search
Generic filters

-70% Roletams tik su SCREEN CHARCOAL/GREY audiniu

-70% Roletams tik su SCREEN CHARCOAL/GREY audiniu

Pasiūlymas ieškantiems funkcionalaus ir lengvai prižiūrimo langų uždengimo sprendimo biurui, jaunuolio kambariui ar tiesiog moderniai namų erdvei! Ramūs bei natūralūs tonai suteiks jūsų erdvei jaukumo bei subtilumo. Kviečiame pasinaudoti išparduotuvės katalogo pasiūlymu!

-70% nuolaida taikoma tik roletams, kurių plotis nuo 0,6 iki 1 m, naudojant 250SC3903 SCREEN 3000N903 5% CHARCOAL/GREY audinį.


Dirbame visoje Lietuvoje!

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti!


Screen audiniai – tai permatomas, smulkaus tinklelio audinys, kuris neuždengia vaizdo pro langą, tačiau efektyviai apsaugo nuo tiesioginių saulės spindulių. Roletai su SCREEN audiniais ne tik apsaugo patalpas nuo saulės spindulių kaitinimo, bet ir pritemdo akinančią saulės šviesą, apsaugo kompiuterio ir televizorių ekranus nuo tiesioginių saulės atspindžių.

*Užsisakykite roletus dabar, nes audinio likučiai nuolat keičiasi, kiekis ribotas.

 


Bendros akcijos taisyklės:

  • Pasiūlymas galioja iki tol, kol yra pakankamas išparduodamų produktų likutis,  likučiai nuolat keičiasi.
  • *Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos automatikai, montavimui bei papildomiems priedams.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančias prekes DEXTERA salonuose arba DEXTERA specialistui atvykus į kliento namus.
  • Informacija skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.