dextera logo
×
Search
Generic filters

-40% elektriniams karnizams

-40% elektriniams karnizams

Dextera siūlo bene tyliausiai veikiančius užuolaidų karnizų bėgelius rinkoje. Specialios technologijos traukiamas diržas ir ratukai užtikrina tylų veikimą. Visi gaminio  komponentai yra prancūzų gamintojo.

Šie karnizai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir estetika. Modernaus dizaino, nedidelis, baltos spalvos įrenginys neapkrauna sienos, bei lengvai įsilieja į įvairaus tipo namų interjerus. 

Dirbame visoje Lietuvoje!

Išmanūs sprendimai – elektriniai karnizai
Kasdien gyvenimo ritmui vis greitėjant, namai tampa oaze, kurioje norime mėgautis ramybe, kokybišku poilsiu ir jaustis patogiai. Tam, kad buvimas namuose būtų malonus, padeda išmanūs sprendimai.

Kodėl verta rinktis elektrinius karnizus?

Elektriniai užuolaidų karnizai – itin praktiškas pasirinkimas bei įperkama prabanga kasdieniniam komfortui namuose ar biure užtikrinti. Šis automatizavimo sprendimas užtikrina švelnų ir tolygų užuolaidų judėjimą, pritaikytos moderniam ir aukščiausios kokybės ieškančiam žmogui.

Tam tikrus karnizų tipus galite valdyti ne tik pulteliu, bet ir nustatyti laikmatį, valdyti telefonu, kompiuteriu ar net balsu. Naudojant šio tipo karnizus jūsų užuolaidos gali būti atitraukiamos į vieną pusę arba traukiamos abiem kryptimis. Vieno mygtuko paspaudimu galite tyliai ir sklandžiai valdyti užuolaidas: jas pilnai užtraukti ar atitraukti, o gal praverti tiek, kad saulė apšviestų tik tam tikras kambario vietas.


Susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais užuolaidų karnizais. Užsisakykite dabar ir gaukite net -40% nuolaidą.

■ Mėgaukitės ramybe, kokybiškai leiskite poilsį ir jauskitės patogiai savo namuose! 


Norite išmanaus sprendimo savo namams? NEMOKAMAS mobilaus vadybininko iškvietimas į namus telefonu 8 800 00013 arba internetu.  Profesionaliai pamatuosime ir pateiksime jums pasiūlymą su -40% nuolaida.

Susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais sprendimais jau šiandien!


Bendros akcijos taisyklės:

  • Akcija vyksta nuo 2023.09.01 iki 2023.09.30.
  • Nuolaidos skaičiuojamos nuo mažmeninių kainų.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos montavimui.
  • Nuolaidos taikomos išsikvietus konsultantą į namus arba atvykus į artimiausią DEXTERA saloną.
  • Konsultuojame nemokamai, atvykstame su audinių pavyzdžiais, išmatuojame langus, patariame bei pasiūlome geriausią sprendimą.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.