dextera logo
×
Search
Generic filters

Elektriniai užuolaidų karnizai

Elektriniai užuolaidų karnizai

Dextera siūlo bene tyliausiai veikiančius užuolaidų karnizų bėgelius rinkoje. Specialios technologijos traukiamas diržas ir ratukai užtikrina tylų veikimą. Visi gaminio  komponentai yra prancūzų gamintojo.

Šie karnizai pasižymi ne tik funkcionalumu, bet ir estetika. Modernaus dizaino, nedidelis, baltos spalvos įrenginys neapkrauna sienos, bei lengvai įsilieja į įvairaus tipo namų interjerus. 


Susisiekite su DEXTERA konsultantais ir gaukite asmeninį pasiūlymą!
Dirbame visoje Lietuvoje!

Išmanūs sprendimai – elektriniai karnizai
Kasdien gyvenimo ritmui vis greitėjant, namai tampa oaze, kurioje norime mėgautis ramybe, kokybišku poilsiu ir jaustis patogiai. Tam, kad buvimas namuose būtų malonus, padeda išmanūs sprendimai.

Kodėl verta rinktis elektrinius karnizus?

Elektriniai užuolaidų karnizai – itin praktiškas pasirinkimas bei įperkama prabanga kasdieniniam komfortui namuose ar biure užtikrinti. Šis automatizavimo sprendimas užtikrina švelnų ir tolygų užuolaidų judėjimą, pritaikytos moderniam ir aukščiausios kokybės ieškančiam žmogui.

Tam tikrus karnizų tipus galite valdyti ne tik pulteliu, bet ir nustatyti laikmatį, valdyti telefonu, kompiuteriu ar net balsu. Naudojant šio tipo karnizus jūsų užuolaidos gali būti atitraukiamos į vieną pusę arba traukiamos abiem kryptimis. Vieno mygtuko paspaudimu galite tyliai ir sklandžiai valdyti užuolaidas: jas pilnai užtraukti ar atitraukti, o gal praverti tiek, kad saulė apšviestų tik tam tikras kambario vietas.


Susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais užuolaidų karnizais. Teiraukitės asmeninio pasiūlymo.

■ Mėgaukitės ramybe, kokybiškai leiskite poilsį ir jauskitės patogiai savo namuose! 


Norite išmanaus sprendimo savo namams? NEMOKAMAS mobilaus vadybininko iškvietimas į namus telefonu 8 800 00013 arba internetu.  Profesionaliai pamatuosime ir pateiksime jums pasiūlymą.

Susikurkite komfortišką namų aplinką su aukštos kokybės automatizuotais sprendimais jau šiandien!