dextera logo
×
Search
Generic filters

Išparduotuvės katalogo ŽALIUZĖMS, ROLETAMS -70%

Išparduotuvės katalogo ŽALIUZĖMS, ROLETAMS -70%

Tai pasiūlymas norintiems sutaupyti ir ieškantiems funkcionalių bei estetiškų langų uždengimų savo namams! Išparduotuvės kataloge jūs galite rasti net ir naujausių kolekcijų audinius, kurių yra limituoti likučiai sandėlyje.

■ Tai išskirtinė galimybė atsinaujinti savo interjero erdvę moderniais roletais ar žaliuzėmis už išskirtinai žemą kainą, nes vidaus roletams ir žaliuzėms iš išparduotuvės katalogo taikome -70% NUOLAIDĄ. Paskubėkite, nes audinių likučių kiekis ribotas ir nuolat keičiasi, tačiau asortimentas vis atnaujinamas.


 

Dirbame visoje Lietuvoje!

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

Nesate tikri, dėl audinių pasirinkimo ir pritaikymo interjere? Siūlome DIZAINERIO konsultaciją internetu! Daugiau informacijos Spausti čia.

0% „Inbank I Mokilizingas” iki 12 mėn. – BE JOKIO PABRANGIMO!


-70% išparduotuvės katalogo vidaus roletams:

 


-70% išparduotuvės katalogo vidaus žaliuzėms:

 


Išparduotuvės katalogo kaininiai pasiūlymai: 


Bendros akcijos taisyklės:

  • Išparduotuvės katalogo gaminių kiekis yra ribotas, nuolaida išparduotuvės katalogo roletams ir žaliuzėms vyksta iki tol, kol yra pakankamas išparduodamų produktų likutis.
  • Išparduotuvės audinių likučiai nuolat keičiasi, asortimentas vis atnaujinamas.
  • Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos automatikai, transportavimui, montavimui, papildomiems priedams bei negalioja apsiperkant elektroninėje parduotuvėje.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančias prekes DEXTERA salonuose arba DEXTERA specialistui atvykus į kliento namus.
  • Informacija apie išparduotuvės gaminius skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.