dextera logo
×
Search
Generic filters

-35% plisuotoms žaliuzėms TIK LAPKRIČIO 21-27d. !

-35% plisuotoms žaliuzėms TIK LAPKRIČIO 21-27d. !


 

Dirbame visoje Lietuvoje!

Plisuotos žaliuzės – tai armonikėlės principu suklostuotas audinys, uždengiantis langus ir sukuriantis svajingą bei romantišką atmosferą. Rankenėlės pagalba valdykite iš viršaus į apačią arba iš apačios į viršų. Ypač rekomenduojama varstomiems langams ir durims, vonios ar vaikų kambariams.

■ Išsirinkite audinį, atsiųskite lango matmenis ir mes pritaikysime nuolaidą plisuotoms žaliuzėms!

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių, audinių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.

BLACK FRIDAY tik š.m. lapkričio 21-27 d. dienomis plisuotų žaliuzių užsakymams taikome -35% NUOLAIDĄ.

Plisuotų žaliuzių pritaikymas interjere:

   

   


Atnaujinkite vaiko kambarį jau dabar!

■ Kodėl rinktis plisuotas žaliuzes vaikų kambariui?

Vaikai gerokai daugiau laiko praleidžia namuose, prie kompiuterių ekranų. Kaip žinoma, kuo apšvietimas artimesnis natūraliai šviesai, tuo geresnė mūsų bendroji savijauta, mažiau varginamos akys. Ir atvirkščiai – gausūs tiesioginiai saulės spinduliai, jų atspindžiai ekranuose yra kenksmingi sveikatai, apsunkina susikaupimą bei mažina darbingumą. Būtent plisuotų žaliuzių valdymas leidžia uždengti langą taip, kad būtų blokuojami tik tiesioginiai saulės spinduliai ir optimaliai išnaudojama dienos šviesa moksleivio kambaryje.

Plisuotos žaliuzės – praktiškas sprendimas moksleivio kambariui. Ekonomiškas, žaismingas ir funkcionalus būdas atnaujinti vaiko erdvę.

   

Kokybė – tai, apie ką pirmiausia pagalvosite pamatę DEXTERA gaminių audinius. Vaikams patiks ir žaismingos žaliuzių audinių spalvos.