dextera logo
×
Search
Generic filters

-35% nuolaida fasado roletams ZIIIP

-35% nuolaida fasado roletams ZIIIP

Fasado roletai yra naujos kartos gaminys, efektyviai apsaugantis patalpas nuo kaitros ir tiesioginių saulės spindulių. Fasado roletai pasižymi itin aukštais šviesos spindulių sulaikymo rodikliais, užtikrina komfortabilias sąlygas pastato viduje, saugo daiktus nuo blukimo, o jūsų akis – nuo akinančių šviesos atspindžių kompiuterio ir televizoriaus ekranuose.
Dirbame visoje Lietuvoje!

■ Įsigykite fasado ZIIIP roletus ir mes pritaikysime jums net -35% NUOLAIDĄ, galioja tik š.m. rugpjūčio mėnesį!

NEMOKAMAS konsultanto iškvietimas į namus matavimui, konsultantas atvyks su gaminių pavyzdžiais, profesionaliai pamatuos ir patars, kuriuos gaminius išsirinkti.


Kas yra fasado roletai ZIIIP?

Fasado roletai ZIIIP naudojami kaip apsaugos nuo saulės ir privatumo reguliavimo priemonės, kurios padeda kontroliuoti šviesos srautą, temperatūrą, kad ji liktų pastato išorėje ir privatumą pastato viduje. Ilgaamžiškumas, ypač lanksčios naudojimo ir montavimo galimybės. Funkcionalumas, plataus profilių ir įvairiaspalvių medžiagų pasirinkimas, lengvas derinimas prie eksterjero – tai yra savybės, kuriomis pasižymi fasado roletai ZIIIP.

Šios sistemos kasetė yra pagaminta iš ekstrudinio aliuminio ir gali būti montuojama ant fasado, į nišą arba po apdaila. Konstrukcijos spalvą galite pasirinkti iš RAL spalvų paletės. Maksimalus konstrukcijos plotis – 6 m. Maksimalus konstrukcijos aukštis – 4 m. Unikali ZIIIP fasado roletų konstrukcija uždarant roletą veikia tarsi užtrauktukas. Šis sprendimas audinio šonuose leidžia palaikyti reikiamą įtampą.

Valdymas: ZIIIP sistemos yra valdomos elektriniu būdu.


FASADO ROLETŲ PRIVALUMAI


Bendros akcijos taisyklės:

  • Akcija vyksta nuo 2023.08.01 iki 2023.08.31.
  • Akcija galioja tik fasado roletams ZIIIP.
  • Nuolaidos skaičiuojamos nuo mažmeninių kainų.
  • Nuolaidos yra nesumuojamos, netaikomos automatikai, paslaugoms.
  • Nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose arba atvykus į DEXTERA saloną.
  • Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.