slide

-40% roletams su atrinktais SCREEN audiniais

Posted by Marketingas 2018/06/10 0 Comment(s) Akcijos ir ypatingi pasiūlymai,

Puikus pasiūlymas ieškantiems funkcionalaus ir lengvai prižiūrimo langų uždengimo namų biurui, jaunuolio kambariui ar tiesiog moderniai namų erdvei! Net 40% nuolaida roletams 4 rūšių SCREEN audiniu (0,6-1m pločio). Ramūs bei natūralūs tonai suteiks jūsų erdvei jaukumo bei subtilumo. Kviečiame pasinaudoti puikiu pasiūlymu!

 

40% nuolaida taikoma tik roletams, kurių plotis nuo 0,6 iki 1 m, naudojant nurodytus SCREEN audinius:

  • 250SC2311 SCREEN 3000N301 5% GREY

  • 250SC2120 SCREEN 4000R12 5% CHALK WHITE

  • 250SC1005 SCREEN 2S09 5% GREY

  • 250SC3903 SCREEN 3000N903 5% CHARCOAL/GREY

 

         

 

Apie audinius SCREEN

Tinklelį primenantis SCREEN audinys pasižymi vos 5 % pralaidumu tiesioginiams saulės spinduliams. Todėl tai - puikus sprendimas biurui, darbo kambariui ar bet kuriai kitai patalpai, kurioje reikia palaikyti švelniai pritemdytą erdvę. Audinys užtikrina šviesos pralaidumą patalpose, išsklaidydamas saulės spindulius, bet neužtamsinant patalpų. Šio tipo audinys yra ilgaamžiškas ir ypač lengvai prižiūrimas. Taip pat SREEN audinys puikiai dera prie klasikinio ar modernaus pastatų interjero. Tai puikus pasirinkimas biurui!

 

Screen audinių privalumai:

  • SREEN sulaiko net 95% saulės spindulių.

  • Audinys leidžia be vargo matyti vaizdą už lango, bet iš išorės nėra permatomas.

  • Tyrimais įrodyta jog audinys yra atsparus drėgmei ir aukštai temperatūrai. Todėl galima naudoti tiek pastato viduje, tiek išorėje (4000N).

  • SREEN audiniai yra itin patvarūs, dėl tvirtos gamybos medžiagos. Audinys nepraranda savo spalvos, neyra, išlaiko pradinę formą net ir nepalankiomis sąlygomis.

  • Lengva priežiūra, kadangi audinys lengvai valomas.

  • SREEN audinį galima naudoti su visų tipų roletų mechanizmais.

Galima rinktis retesnio pynimo (3000N) seriją  pritaikytą vidaus roletams arba tankesnio pynimo (4000N) audinį, kuri tinka vidiniams ir fasado roletams bei pasižymi dar mažesniu pralaidumu tiesioginiams saulės spinduliams.

 

Standartinė SCREEN kolekcija

Neišsirinkote iš akcijoje dalyvaujančių SCREEN audinių arba netinka akcijoje nurodytas dydis?  Standantinėje SCREEN kolekcijoje rasite virš 10 audinio atspalvių. Galėsite rinktis pageidaujamų matmenų roletus specialiai Jūsų langams. Audinius rinkitės prekybos salonuose arba kvieskite specialistą į namus nemokamam matavimui.

 

Bendros akcijos taisyklės:

Akcijoje dalyvaujančių prekių kiekis ribotas. Nuolaidos nesumuojamos ir netaikomos automatikai.

Akcijos nuolaidos taikomos užsakant akcijoje dalyvaujančių prekių pas DEXTERA specialistą kliento namuose.

Informacija apie akciją skelbiama interneto svetainėje www.dextera.lt bei teikiama nemokamu telefonu 8 800 00013.

 

 

Susisiekite su mumis! Gaukite profesionalų kainos ivertinimą ir meistro konsultaciją!Pateikdami savo asmens duomenis sutinkate su UAB „Dextera “ privatumo politika.

Akcijos ir ypatingi pasiūlymai

-30% medinėms žaliuzėms

-30% medinėms žaliuzėms

Marketingas 2020/12/01 0
Puikus pasiūlymas ieškantiems modernių langų uždengimų savo namams! Kokybiškoms, stilingoms medinėms žaliuzėms taikome -30% NUOLAIDĄ. Rinkitės savo na...
Daugiau